• Reklamy

Práve je 18.1.2022 12:29

Prihlásenie  •  Registrovať

 • Pravidlá diskusného fóra Cats.sk
 • 1. Pravidlá fóra

  a) Príspevky musia byť odosielané do relevantného fóra. Užívatelia sú povinní oboznámiť sa s obsahom fóra pred odoslaním príspevku a príspevok odosielať do relevantnej témy. Žiadame užívateľov, aby nevytvárali duplicitné témy, takéto témy môžu byť uzamknuté / zmazané.

  b) Príspevky nesmú byť urážlivé voči ostatným užívateľom a obsahovať vulgarizmy.

  c) Užívatelia sú povinní rešpektovať autorské práva iných užívateľov a tretích strán. Fotografie a texty môžu byť zverejnené jedine ak užívateľ je ich autorom alebo má od autora písomný súhlas na ich zverejnenie resp. ak užívateľ zverejnení autora a zdroj informácie (pri odborných textoch a pod.)

  d) Príspevky by mali byť v súlade s bežným písomným prejavom, t.j. nesmú obsahovať neprimerané množstvo emoticonov, príliš malé alebo veľké písmo, farebný text a podobne. Názvy tém ani príspevky nesmú obsahovať neprimerané množstvo interpunkčných znamienok (t.j. ? a !) ani byť celé písané VEĽKÝMI PÍSMENAMI.

  e) Spam nie je tolerovaný. Spam zahŕňa príspevky obsahujúce URL na rôzne stránky nesúvisiace s obsahom tohto fóra a komerčné stránky (neplatená reklama). Takéto príspevky môžu byť upravené alebo odstránené.

  f) Užívatelia sú povinní použiť pri vytváraní novej témy primeraný názov témy, ktorý tému vystihuje. Nesprávne názvy tém sú napríklad "Pomoc!", "Čo robiť?" atď.

  g) Príspevky v téme by sa mali týkať danej témy. Ak chcete diskutovať o témach netýkajúcich sa priamo mačiek, použite fórum Voľná diskusia.

  h) Administrátori a moderátori si vyhradzujú právo upraviť alebo odstrániť akýkoľvek príspevok. Rozhodovanie o tom, čo je považované za urážlivé, vulgárne, spam a pod. je plne v ich právomoci.

  i) Tieto pravidlá sa týkajú aj súkromných správ.


  2. Podpisy

  a) Podpis užívateľa by mal obsahovať jeho meno a priezvisko, nakoľko zníženie anonymity zlepšuje kvalitu fóra.

  b) Veľkosť písma v podpisoch môže byť v rozmedzí 9 - 12 bodov (malé alebo stredné), farebné písmo je povolené

  c) Linky v podpisoch sú povolené (okrem komerčných linkov)


  3. Avatar

  a) Užívatelia môžu používať obrázok postavičky (avatar). Maximálne rozmery avataru sú 146 x 146 bodov a jeho veľkosť nesmie presiahnuť 80 kB. Avatary môžu byť animované.


  4. Nechcem dostávať informačný e-mail z fóra.

  a) V ovládacom panely používateľa si môžete váš e-mail vymeniť za neexistujúci bez kontaktovania administrátora. Postup: kliknite na ovládací panel používateľa, potom na profil a v profile na upraviť nastavenie účtu. Potom dáte nový e-mail a dole aktuálne heslo, odoslať.

  b) Keď sa vám to nedarí, môžete kontaktovať administrátora, ale musíte poznať svoj Nick na fóre.

  c) Pokiaľ nepoznáte svoj Nick na fóre, nie je možné vymazať váš e-mail a zrušenie zasielania informačného e-mailu.

Kto je prítomný

Celkovo je prítomných 30 používateľov :: 2 registrovaných, 0 skrytých a 28 hostí (založené na aktivite používateľov počas posledných 5 minút)
Najviac tu bolo súčasne prítomných 1682 používateľov dňa 10.11.2019 6:48.

Registrovaní používatelia: Žiadny registrovaný používateľ
Legenda: Administrátor, Chovateľ, Globálni moderátori, Registrovaní používatelia, Registrovaní COPPA používatelia, Sponzor, V.I.P., Veterinár, Útulok

Štatistiky

Celkovo 58630 príspevkov • Celkovo 3880 tém • Celkovo 2689 používateľov • Najnovší člen georgeh

 • Reklamy
fb
cron