• Reklamy

Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky - Registrácia

Vstupom na “Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky” (ďalej len “my”, “nás”, “náš”, “Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky”, “http://forum.cats.sk”) súhlasíte s právnym vymedzením nasledujúcich podmienok. Ak nesúhlasíte s právnym vymedzením všetkých nasledujúcich podmienok, potom prosím, nevstupujte a/alebo nepoužívajte “Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky”. Tieto podmienky môžeme kedykoľvek zmeniť a urobíme všetko preto, aby sme Vás informovali o týchto zmenách, avšak bude rozumné, ak tieto podmienky budete pravidelne kontrolovať počas používania “Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky”, pretože musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok, ktoré budú aktualizované a/alebo upravené.

Naše fórum beží na systéme phpBB (ďalej len “oni”, “im”, “ich”, “phpBB softvér”, “www.phpbb.com”, “phpBB Group”, “Tím phpBB”), čo je elektronický konferenčný systém vydávaný pod “General Public License (Všeobecnou zverejňovacou licenciou)” (ďalej len “GPL”) a ktorý môže byť stiahnutý z www.phpbb.com. Softvér phpBB umožňuje internetové diskusie, phpBB Group nie je zodpovedná za to, čo môžeme a/alebo nemôžeme v rámci povoleného obsahu a/alebo správy. Pre ďalšie informácie o phpBB, navštívte, prosím: http://www.phpbb.com/.

Súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy či v ktorej sa nachádza “Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky” alebo medzinárodné právo. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením Vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok. Súhlasíte s tým, že “Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky” má právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorúkoľvek tému, ktorá by porušovala tieto podmienky. Ako používateľ súhlasíte s ukladaním do databázy akejkoľvek informácie, ktorú vložíte. Hoci táto informácia nebude zverejnená/poskytnutá žiadnej tretej strane bez Vášho súhlasu, ani “Diskusné fórum Cats.sk - mačka, mačky, macka, macky” ani phpBB nenesú zodpovednosť za akýkoľvek pokus o prienik (hacking), ktorý môže viesť k zneužitiu týchto údajov.

1. Pravidlá fóra

a) Príspevky musia byť odosielané do relevantného fóra. Užívatelia sú povinní oboznámiť sa s obsahom fóra pred odoslaním príspevku a príspevok odosielať do relevantnej témy. Žiadame užívateľov, aby nevytvárali duplicitné témy, takéto témy môžu byť uzamknuté / zmazané.

b) Príspevky nesmú byť urážlivé voči ostatným užívateľom a obsahovať vulgarizmy.

c) Užívatelia sú povinní rešpektovať autorské práva iných užívateľov a tretích strán. Fotografie a texty môžu byť zverejnené jedine ak užívateľ je ich autorom alebo má od autora písomný súhlas na ich zverejnenie resp. ak užívateľ zverejnení autora a zdroj informácie (pri odborných textoch a pod.)

d) Príspevky by mali byť v súlade s bežným písomným prejavom, t.j. nesmú obsahovať neprimerané množstvo emoticonov, príliš malé alebo veľké písmo, farebný text a podobne. Názvy tém ani príspevky nesmú obsahovať neprimerané množstvo interpunkčných znamienok (t.j. ? a !) ani byť celé písané VEĽKÝMI PÍSMENAMI.

e) Spam nie je tolerovaný. Spam zahŕňa príspevky obsahujúce URL na rôzne stránky nesúvisiace s obsahom tohto fóra a komerčné stránky (neplatená reklama). Takéto príspevky môžu byť upravené alebo odstránené.

f) Užívatelia sú povinní použiť pri vytváraní novej témy primeraný názov témy, ktorý tému vystihuje. Nesprávne názvy tém sú napríklad "Pomoc!", "Čo robiť?" atď.

g) Príspevky v téme by sa mali týkať danej témy. Ak chcete diskutovať o témach netýkajúcich sa priamo mačiek, použite fórum Voľná diskusia.

h) Administrátori a moderátori si vyhradzujú právo upraviť alebo odstrániť akýkoľvek príspevok. Rozhodovanie o tom, čo je považované za urážlivé, vulgárne, spam a pod. je plne v ich právomoci.

i) Tieto pravidlá sa týkajú aj súkromných správ.


2. Podpisy

a) Podpis užívateľa by mal obsahovať jeho meno a priezvisko, nakoľko zníženie anonymity zlepšuje kvalitu fóra.

b) Veľkosť písma v podpisoch môže byť v rozmedzí 9 - 12 bodov (malé alebo stredné), farebné písmo je povolené

c) Linky v podpisoch sú povolené (okrem komerčných linkov)


3. Avatar

a) Užívatelia môžu používať obrázok postavičky (avatar). Maximálne rozmery avataru sú 146 x 146 bodov a jeho veľkosť nesmie presiahnuť 80 kB. Avatary môžu byť animované.


4. Nechcem dostávať informačný e-mail z fóra.

a) V ovládacom panely používateľa si môžete váš e-mail vymeniť za neexistujúci bez kontaktovania administrátora. Postup: kliknite na ovládací panel používateľa, potom na profil a v profile na upraviť nastavenie účtu. Potom dáte nový e-mail a dole aktuálne heslo, odoslať.

b) Keď sa vám to nedarí, môžete kontaktovať administrátora, ale musíte poznať svoj Nick na fóre.

c) Pokiaľ nepoznáte svoj Nick na fóre, nie je možné vymazať váš e-mail a zrušenie zasielania informačného e-mailu.

 
  • Reklamy
fb
cron