• Reklamy

Preinštalácia fóra

fórum o fóre
  • Reklamy

Preinštalácia fóra

Odoslaťod admin 2.2.2007 2:14

Tento víkend zo soboty na nedeľu bude fórum nedostupné z dôvodu preinštalácie fóra. Všetky príspevky (aj správy) ako aj užívatelia budú prehodení do nového fóra. Výpadok plánujeme na sobotu od cca 18.00 hod. do nedele. Pokiaľ sa nevyskytnú komplikácie, v nedeľu ráno by fórum malo bežať na novej databáze, v novej verzii. Všetky problémy by mali byť vyriešené.

Namiesto fóra bude na stránke zobrazený oznam o nedostupnosti.

Všetkým sa vopred ospravedlňujem za výpadok a verím, že ostanete naďalej s nami.

Administrátor
Obrázok používateľa
admin
Administrátor
Administrátor

Založený: 1.1.1970 1:00
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod admin 7.2.2007 1:52

No, dá sa povedať, že preinštalácia fóra prebehla úspešne. Pokiaľ by ste mali nejaký problém, môžte sa obrátiť na administrátorov fóra. Spočiatku som sa do preinštalácie dal sám, ale nakoniec mi v značnej miere dopomohol k preinštalácii Lucky G., ktorému chcem aj touto cestou poďakovať za ochotu a čas.

Mimochodom, moje meno je Tomáš a nejaký ten týždeň som tu nový admin. Verím, že budete naďalej spokojní.
Obrázok používateľa
admin
Administrátor
Administrátor

Založený: 1.1.1970 1:00
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 7.2.2007 23:47

admin napísal:No, dá sa povedať, že preinštalácia fóra prebehla úspešne. Pokiaľ by ste mali nejaký problém, môžte sa obrátiť na administrátorov fóra. Spočiatku som sa do preinštalácie dal sám, ale nakoniec mi v značnej miere dopomohol k preinštalácii Lucky G., ktorému chcem aj touto cestou poďakovať za ochotu a čas.

Mimochodom, moje meno je Tomáš a nejaký ten týždeň som tu nový admin. Verím, že budete naďalej spokojní.

Rado sa stalo :wink:
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08
Pohlavie: Muž

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb