• Reklamy

Inzercia chovateľských staníc

fórum o fóre
  • Reklamy

Inzercia chovatelskych stanic na fore?

Anketa bola ukončená dňa 20.12.2009 20:58

Ano
3
60%
Nie
2
40%

Celkový počet hlasov : 5

Inzercia chovateľských staníc

Odoslaťod Peter Polák 27.3.2007 20:58

Prijali by ste na diskusnom fore inzerciu chovatelskych stanic, uverejnovanie profilov, fotiek a kontaktov na chovatelov?
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod armani 27.3.2007 21:55

Nie je na takúto činnosť vhodnejší portál www.cats.sk? Tam by bola tá inzercia asi aj viacej na očiach aj pre náhodných návštevníkov a to by bolo pre majiteľov CHS lukrativnejšie. Zároveň by tu mohli byť roziahlejšie články o jednotlivých CHS s popisom ich úspechov a fotogalériou.

Pokiaľ by mala byť na či už na fore alebo na portále tak by som bol za tvrdú komercializáciu tejto inzercie. Nič si nenahovárajme, chov našich mazlov sa fakt začína aj na Slovensku stávať tvrdým biznisom. Nuž a kto chce robiť biznis tak nech za reklamu platí tak ako je to zvykom v iných odvetviach. Alebo spravíme komisiu ktorá bude hodnotiť: toto je dobrý chovateľ, milovník mačiakov,ten platiť nebude, a toto je chovateľ obchodník ten bude platiť? Aký je rozdiel medzi predajcom krmív a predajcom mačiatok? Asi žiaden, obaja za svoj obchod inkasujú peniaze, obaja majú pred predajom náklady na svoj tovar a prevádzku svojej činnosti. Možno je obchodník na tom horšie lebo platí DPH, odvody atd. atd. Možno aj majiteľ CHS, v tomto nie som doma.
:cerveny:
Naposledy upravil armani dňa 27.3.2007 21:57, celkovo upravené 1 krát.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod INA SZABOVA 28.3.2007 14:52

armani napísal:Nie je na takúto činnosť vhodnejší portál www.cats.sk? Tam by bola tá inzercia asi aj viacej na očiach aj pre náhodných návštevníkov a to by bolo pre majiteľov CHS lukrativnejšie. Zároveň by tu mohli byť roziahlejšie články o jednotlivých CHS s popisom ich úspechov a fotogalériou.

Pokiaľ by mala byť na či už na fore alebo na portále tak by som bol za tvrdú komercializáciu tejto inzercie. Nič si nenahovárajme, chov našich mazlov sa fakt začína aj na Slovensku stávať tvrdým biznisom. Nuž a kto chce robiť biznis tak nech za reklamu platí tak ako je to zvykom v iných odvetviach. Alebo spravíme komisiu ktorá bude hodnotiť: toto je dobrý chovateľ, milovník mačiakov,ten platiť nebude, a toto je chovateľ obchodník ten bude platiť? Aký je rozdiel medzi predajcom krmív a predajcom mačiatok? Asi žiaden, obaja za svoj obchod inkasujú peniaze, obaja majú pred predajom náklady na svoj tovar a prevádzku svojej činnosti. Možno je obchodník na tom horšie lebo platí DPH, odvody atd. atd. Možno aj majiteľ CHS, v tomto nie som doma.
:cerveny:

...aj podľa mňa by bolo asi lepsie uvedenie na portály cats,no ale predaj-kúpa-darovanie tu už je a inak súhlasím s armanim,vkonečnom dôsledku je to Peťo aj tak na tebe,prajem dobrú voľbu.
INA SZABOVA
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.10.2006 18:03
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod janula 28.3.2007 18:27

No mne by na fore inzercia chov. stanic urcite neprekazala, samozrejme musela by byt v teme na to urcenej... Myslim si, ze reklama na vsetko co sa maciciek tyka by mala byt sucastou takychto portalov. Ved uz tu mame aj specialnu temu "Ideme nakupovat a komercia", kde su rozne odkazy na obchody ci vyrobky, v podstate im tam tiez robime "bezplatnu" reklamu, nevidim preto dovod, preco by takuto reklamu nemohli mat aj chovat. stanice maciek... :wink:
Naposledy upravil janula dňa 28.3.2007 18:29, celkovo upravené 1 krát.
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod armani 28.3.2007 19:42

Citujem z hlavičky sekcie "Inzercia mačiek - Predaj mačiek.:

" Predaj mačiek
Do tejto sekcie môžeš pridať svoje inzeráty na predaj mačiatok (ušľachtilých mačiek len s PP!*)

Kto splňuje túto podmienku? Podľa mňa chovateľské stanice. Ty ani ja zaručene nie. Nie je potom zbytočné do fora pridávať dalšiu inzerciu CHS?
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod janula 2.4.2007 10:44

armani napísal:Citujem z hlavičky sekcie "Inzercia mačiek - Predaj mačiek.:

" Predaj mačiek
Do tejto sekcie môžeš pridať svoje inzeráty na predaj mačiatok (ušľachtilých mačiek len s PP!*)

Kto splňuje túto podmienku? Podľa mňa chovateľské stanice. Ty ani ja zaručene nie. Nie je potom zbytočné do fora pridávať dalšiu inzerciu CHS?

..no ano armani, uz tu taka "sekcia" existuje, ale myslim si, ze nic nie je zbytocne, ak to prilaka viac navstevnikov a chovatelov na stranky fora.. vsetko bude nakoniec aj tak zalezat na adminoch :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb