• Reklamy

pre Admin - Nemôžem vložiť fotky

fórum o fóre
  • Reklamy

pre Admin - Nemôžem vložiť fotky

Odoslaťod sunflowers 2.4.2007 12:12

Ahoj, prosím ťa vieš mi poradiť - nemôžem si vložiť fotky, vypisuje mi niečo ako že server sa nenašiel. :-( , pritom tie fotky mám na pevnom disku. Taktiež mi nechce vziať fotku ktorá sa objavuje pod nickom. Ďakujem za radu. :cica2:
maria
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 29.3.2007 13:43
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: pre Admin - Nemôžem vložiť fotky

Odoslaťod Lucky G. 2.4.2007 18:19

sunflowers napísal:Ahoj, prosím ťa vieš mi poradiť - nemôžem si vložiť fotky, vypisuje mi niečo ako že server sa nenašiel. :-( , pritom tie fotky mám na pevnom disku. Taktiež mi nechce vziať fotku ktorá sa objavuje pod nickom. Ďakujem za radu. :cica2:
maria

Ahoj, zial podla tohto popisu netusim, o aky problem ide.
Skus prosim ta skopirovat cele doslovne znenie chyboveho hlasenia, alebo najlepsie screenshot.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08
Pohlavie: Muž

Reklamy

hlásenie

Odoslaťod sunflowers 3.4.2007 6:32

Ahoj, tento krát mi zahlásilo že sa stránka nedá zobraziť. Bola by som veľlmi rada, keby som si sem mohla dať pár fotiek, mám totiž nádhernú mačičku. Skúšala som to viac krát ale bez úspechu. :-( Tu nižšie som skopírovala to hlásenie čo mi zobrazila. maria

Stránka sa nedá zobraziť
Hľadaná stránka je momentálne nedostupná. Na webovej lokalite mohlo dôjsť k technickým ťažkostiam alebo potrebujete upraviť nastavenie svojho prehľadávača.

Skúste nasledujúcu adresu:
• Kliknite na tlačidlo Obnoviť, alebo skúste operáciu zopakovať neskôr.
• Ak ste adresu zadali v paneli s adresou, skontrolujte, či je napísaná správne.
• Nastavenie pripojenia skontrolujete kliknutím na ponuku Nástroje, potom kliknutím na položku Možnosti siete Internet. Na karte Pripojenia kliknite na tlačidlo Nastavenie. Nastavenia by sa mali zhodovať s nastaveniami poskytnutými správcom lokálnej počítačovej siete (LAN) alebo poskytovateľom internetových služieb (ISP).
• Skontrolujte, či je nastavené zisťovanie nastavenia pripojenia na Internet. Systém Microsoft Windows môžete nastaviť tak, aby prezrel sieť a automaticky zistil nastavenie sieťového pripojenia (ak správca siete toto nastavenie povolil).
1. Kliknite na ponuku Nástroje a potom na položku Možnosti siete Internet.
2. Na karte Pripojenia kliknite na tlačidlo Nastavenie siete LAN.
3. Začiarknite políčko Automaticky zistiť nastavenie a kliknite na tlačidlo OK.
• Niektoré lokality vyžadujú 128-bitové zabezpečenie pripojenia. Nainštalovanú úroveň zabezpečenia zistíte kliknutím na ponuku Pomocník a kliknutím na položku Čo je Internet Explorer.
• Ak sa pokúšate dostať na zabezpečenú lokalitu, skontrolujte či je podporovaná vašimi nastaveniami zabezpečenia. Kliknite na ponuku Nástroje, potom na položku Možnosti siete Internet. Na karte Spresnenie sa posuňte na časť Zabezpečenie a skontrolujte nastavenie pre SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.
• Kliknite na tlačidlo Dozadu a vyskúšajte iné prepojenie.

Nepodarilo sa nájsť server, alebo sa vyskytla chyba servera DNS
Internet Explorer
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Re: hlásenie

Odoslaťod Lucky G. 3.4.2007 21:05

sunflowers napísal:Ahoj, tento krát mi zahlásilo že sa stránka nedá zobraziť. Bola by som veľlmi rada, keby som si sem mohla dať pár fotiek, mám totiž nádhernú mačičku. Skúšala som to viac krát ale bez úspechu. :-( Tu nižšie som skopírovala to hlásenie čo mi zobrazila. maria

Stránka sa nedá zobraziť
Hľadaná stránka je momentálne nedostupná. Na webovej lokalite mohlo dôjsť k technickým ťažkostiam alebo potrebujete upraviť nastavenie svojho prehľadávača.

Aha, tak to prosim cele skus este raz, a ked ti to vyhodi, skopiruj mi aj CELU adresu, kam sa prehliadac pokusa pripojit (z riadku ako na tomto obrazku) :wink:

Obrázok
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 4.4.2007 9:47

Ahoj, vyhadzuje mi to isté,hned hore je tá adresa. Tie fotky mám na mojom pevnom disku v jednom súbore, neviem či to teda robím zle, ale ked posielam cez e-mail prílohy z pevného disku tak mi to ide normálne. Len by som bola rada keby sa to podarilo. :-(

Adresa:
http://cats.sk/forum/album_upload.php?c ... ser_id=679

Skúste nasledujúcu adresu:
• Kliknite na tlačidlo Obnoviť, alebo skúste operáciu zopakovať neskôr.
• Ak ste adresu zadali v paneli s adresou, skontrolujte, či je napísaná správne.
• Nastavenie pripojenia skontrolujete kliknutím na ponuku Nástroje, potom kliknutím na položku Možnosti siete Internet. Na karte Pripojenia kliknite na tlačidlo Nastavenie. Nastavenia by sa mali zhodovať s nastaveniami poskytnutými správcom lokálnej počítačovej siete (LAN) alebo poskytovateľom internetových služieb (ISP).
• Skontrolujte, či je nastavené zisťovanie nastavenia pripojenia na Internet. Systém Microsoft Windows môžete nastaviť tak, aby prezrel sieť a automaticky zistil nastavenie sieťového pripojenia (ak správca siete toto nastavenie povolil).
1. Kliknite na ponuku Nástroje a potom na položku Možnosti siete Internet.
2. Na karte Pripojenia kliknite na tlačidlo Nastavenie siete LAN.
3. Začiarknite políčko Automaticky zistiť nastavenie a kliknite na tlačidlo OK.
• Niektoré lokality vyžadujú 128-bitové zabezpečenie pripojenia. Nainštalovanú úroveň zabezpečenia zistíte kliknutím na ponuku Pomocník a kliknutím na položku Čo je Internet Explorer.
• Ak sa pokúšate dostať na zabezpečenú lokalitu, skontrolujte či je podporovaná vašimi nastaveniami zabezpečenia. Kliknite na ponuku Nástroje, potom na položku Možnosti siete Internet. Na karte Spresnenie sa posuňte na časť Zabezpečenie a skontrolujte nastavenie pre SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.
• Kliknite na tlačidlo Dozadu a vyskúšajte iné prepojenie.

Nepodarilo sa nájsť server, alebo sa vyskytla chyba servera DNS
Internet Explorer
Lorinka (25.5.2006) :cat74:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 4.4.2007 20:33

sunflowers napísal:Ahoj, vyhadzuje mi to isté,hned hore je tá adresa. Tie fotky mám na mojom pevnom disku v jednom súbore, neviem či to teda robím zle, ale ked posielam cez e-mail prílohy z pevného disku tak mi to ide normálne. Len by som bola rada keby sa to podarilo. :-(

Adresa:
http://cats.sk/forum/album_upload.php?c ... ser_id=679

Hmm, vyzera to byt v poriadku, resp. vyzera to na "chybu v tvojom prijmaci" :) Pretoze pokial viem, vsetkym ostatnym to funguje, mne sa tiez podarilo do tvojej galerie nahrat jeden pokusny obrazok, takze chyba bude inde.
Skus si nainstalovat nejaky iny prehliadac (trebars Mozillu: http://download.mozilla.org/?product=fi ... in&lang=sk) a vyskusaj, ci to bude fungovat v nom a daj vediet.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 5.4.2007 8:20

Ahoj,

tú Mozillu som si nainštalovala, ale nejde mi to ani tak. Neviem teda či to robím správne. :-( V mojom albume si kliknem na "pridať obrázok", potom do "prehľadávať", vyberiem si obrázok zo súboru na pevnom disku a dám "odoslať". Vieš mi prosím ťa poradiť nejaký iný spôsob ak to robím zle? Ďakujem.
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 5.4.2007 8:34

sunflowers napísal:Ahoj,

tú Mozillu som si nainštalovala, ale nejde mi to ani tak. Neviem teda či to robím správne. :-( V mojom albume si kliknem na "pridať obrázok", potom do "prehľadávať", vyberiem si obrázok zo súboru na pevnom disku a dám "odoslať". Vieš mi prosím ťa poradiť nejaký iný spôsob ak to robím zle? Ďakujem.

Ahoj, tú predošlú správu beriem späť, skúsila som to ešte raz a podarilo sa mi to. :-D Jednu fotku som si tam vložila. Chcem sa ešte spýtať či mi vieš poradiť ako mám zmenšiť fotky v mojom súbore tak aby sa mi ich sem podarilo dať, sú totiž veľmi veľké, ich rozmer je 2576x 1932 (1,26MB). Ďakujem. :cica2:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 5.4.2007 11:53

sunflowers napísal:

Ahoj, tú predošlú správu beriem späť, skúsila som to ešte raz a podarilo sa mi to. :-D Jednu fotku som si tam vložila. Chcem sa ešte spýtať či mi vieš poradiť ako mám zmenšiť fotky v mojom súbore tak aby sa mi ich sem podarilo dať, sú totiž veľmi veľké, ich rozmer je 2576x 1932 (1,26MB). Ďakujem. :cica2:

No vyborne.
Fotky najlepsie zmensis v nejakom software na upravu obrazkov - AcdSee, Zoner Photo Studio, Photoshop, alebo bezplatny GIMP (http://gimp-win.sourceforge.net).
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 11.4.2007 6:32

Ahoj,

dakujem za tipy. Chcela som si to stiahnut ale pc mi to automaticky zablokoval - ze vraj koli bezpecnosti, tak poprosim niekoho kto tomu rozumie viac ako ja. :-(
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 11.4.2007 10:51

dakujem za tipy. Chcela som si to stiahnut ale pc mi to automaticky zablokoval - ze vraj koli bezpecnosti, tak poprosim niekoho kto tomu rozumie viac ako ja. :-(

Este som si spomenul, ze existuju aj online "zmensovace" obrazkov, funguju cez bezny prehliadac. Samozrejme vyzaduje sa rychle pripojenie, kedze obrazok sa na server prenasa v plnej velkosti.
Jeden taky som narychlo nasiel a vyskusal: http://www.resize2mail.com/
Obsluha je jednoducha, len treba aspon trochu vediet anglicky.
(Doporucujem pouzit volbu "on your own", tie prednastavene rozmery su dost o nicom)
Naposledy upravil Lucky G. dňa 11.4.2007 10:52, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 11.4.2007 13:48

Ahoj, vdaka za námahu, skušala som to, ale vzalo mi to len ten obrázok čo sa mi sem podaril vložiť. Neviem či to s tým nejako súvisí, ten bol posielaný na mail z mobilu a všetky tie ostatné ktoré sa mi nedajú vložiť som si skopírovala z CD, koncovka je JPEG. tak ja neviem. Teda možno by aj išli, len mi zase vyhadzuje že sú príliš veľké a moje pokusy o ich zmenšenie ( s tým čo mám v počítači ) zlyhali. :-( A nechem si sem dávať veľa nejakých súborov a programov, pretože ten PC mám v práci.
Aj tak vďaka.
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 12.4.2007 12:05

Ahoj, podarilo sa mi zmenšiť tie fotky a dala som si nejaké aj do albumu. Chcem ťa poprosiť či by si mohol odstrániť ten obrázok čo si mi dal do albumu na skúšku. Ďakujem za pomoc a spoluprácu :-)
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod ladymacbeth 25.4.2007 19:53

No ja mám zasa iný problém :wink: Nejdú mi pripájať prílohy priamo do textu príspevku :-/ Len mi to vyhodí, že obrázok musí mať také a také rozmery v pixeloch a pritom v skutočnosti má oveľa menšie. A aj celková veľkosť v kB je oveľa menšia, ako je maximálne povolené :-( A ja sa chcem už od soboty pochváliť a nemooooožeeem :smutny: :smutny: :smutny: :-D
Naposledy upravil ladymacbeth dňa 25.4.2007 19:55, celkovo upravené 1 krát.
Jana Miklovičová
http://www.exocats.webnode.sk

SC Business Boy Magic Pleasure, SK /EXO a 03/- * 25.10.2006
Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK /EXO a/ - * 25.10.2006
Morgiana /DOM n/ - * august 2005
Morgoth /DOM n 03/ - * 29.5.2006

:smutny:
Barry Modrý golf /novofundlandský pes/ - * 8.11.1994 - + 26.3.2006
Don Paulenov dvor /anglický špringeršpaniel/ - * 13.4.1995 - + 19.4.2006
Ťapka /kríženec/ - * ?1985 - + 16.4.1999
Obrázok používateľa
ladymacbeth
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:56

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 25.4.2007 21:53

ladymacbeth napísal:No ja mám zasa iný problém :wink: Nejdú mi pripájať prílohy priamo do textu príspevku :-/ Len mi to vyhodí, že obrázok musí mať také a také rozmery v pixeloch a pritom v skutočnosti má oveľa menšie. A aj celková veľkosť v kB je oveľa menšia, ako je maximálne povolené :-( A ja sa chcem už od soboty pochváliť a nemooooožeeem :smutny: :smutny: :smutny: :-D

Skus mi poslat nejaky obrazok mailom. Ja sem nejaky pokusne pripajam, ze ci to funguje...
Ako vidis, funguje.
Tebe to vyhlasuje nejaku chybu alebo co? Lebo mne to sice vyhodilo kopec chyb :evil: ale obrazok je na pocudovanie tu na prvy sup...
Prílohy
CR 1177.jpg
pokus
CR 1177.jpg ( ) Zobrazená 8137 krát
Naposledy upravil Lucky G. dňa 25.4.2007 21:55, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb