• Reklamy

Vyhladávanie

fórum o fóre
  • Reklamy

Vyhladávanie

Odoslaťod luciatko 3.3.2008 15:03

Zdravim, nemohlo by sa sem zaviest nieco take ako vyhladavanie? Je tu vela tem v temach...a ked si potrebujem poziet nejaku temu napr. zvracanie, je dost zdlhave hrabat sa vo vsetkych temach a podtemach a ja neviem v com :-) neda sa to sem jednoducho pridat? Potom by mozno nebolo tolko duplicit...hmm?
Obrázok používateľa
luciatko
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 11.1.2008 11:55
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Vyhladávanie

Odoslaťod figaro 3.3.2008 15:23

luciatko napísal:Zdravim, nemohlo by sa sem zaviest nieco take ako vyhladavanie? Je tu vela tem v temach...a ked si potrebujem poziet nejaku temu napr. zvracanie, je dost zdlhave hrabat sa vo vsetkych temach a podtemach a ja neviem v com :-) neda sa to sem jednoducho pridat? Potom by mozno nebolo tolko duplicit...hmm?

Hned hore na stranke mas tlacidlo "Hladat" (tretie v poradi), mozno si ho iba prehliadla.
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod luciatko 3.3.2008 15:30

jeee..fakt :-) tak sorry... :-)
Obrázok používateľa
luciatko
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 11.1.2008 11:55

Reklamy

Odoslaťod rehssi 3.3.2008 15:35

Nam lenivym by pomohlo, keby sa na vyhladavanie dalo vratit. Ked nieco vyhladam a rozkliknem link na jednu z tem, kde sa hladane slovo vyskytuje, tak sa mi po precitani temy na vyledok vyhladavania neda vratit, musim hladat odznovu. Neda sa s tym nieco robit? Dufam, ze to nie je len problem nastavenia mojho PC :cerveny:
devon rex Udo Gordon Scarface *17.8.2007

devon rex Fady Aron Love *10.2.2009

pudlik Joffko *14.4.2003

http://www.gogo.weblahko.sk/
Obrázok používateľa
rehssi
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 16:09

Reklamy

Odoslaťod figaro 3.3.2008 17:17

rehssi napísal:Nam lenivym by pomohlo, keby sa na vyhladavanie dalo vratit. Ked nieco vyhladam a rozkliknem link na jednu z tem, kde sa hladane slovo vyskytuje, tak sa mi po precitani temy na vyledok vyhladavania neda vratit, musim hladat odznovu. Neda sa s tym nieco robit? Dufam, ze to nie je len problem nastavenia mojho PC :cerveny:

Vsak si otvor odkaz, ktory ta zaujima vzdy v novom okne alebo na novej zalozke. Zalozky zvlada dokonca uz aj Internet Explorer v.7.
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod rehssi 3.3.2008 17:21

figaro napísal:
rehssi napísal:Nam lenivym by pomohlo, keby sa na vyhladavanie dalo vratit. Ked nieco vyhladam a rozkliknem link na jednu z tem, kde sa hladane slovo vyskytuje, tak sa mi po precitani temy na vyledok vyhladavania neda vratit, musim hladat odznovu. Neda sa s tym nieco robit? Dufam, ze to nie je len problem nastavenia mojho PC :cerveny:

Vsak si otvor odkaz, ktory ta zaujima vzdy v novom okne alebo na novej zalozke. Zalozky zvlada dokonca uz aj Internet Explorer v.7.

tak na tom nieco bude :-D vdaka za tip!
devon rex Udo Gordon Scarface *17.8.2007

devon rex Fady Aron Love *10.2.2009

pudlik Joffko *14.4.2003

http://www.gogo.weblahko.sk/
Obrázok používateľa
rehssi
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 16:09

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb