• Reklamy

Jak si vytvoriť album?

fórum o fóre
  • Reklamy

Jak si vytvoriť album?

Odoslaťod Sisa1028 7.8.2008 19:16

ahojte... ja by som sa chcela opýtať, ako sa vytvára album?
Obrázok používateľa
Sisa1028
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.8.2008 14:20
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Dia 8.8.2008 9:05

toto by zaujimalo aj mna, nikde to neviem najst :cerveny:
Obrázok používateľa
Dia
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 7.8.2008 10:57

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 8.8.2008 10:49

ahoj. ja by som vam rada pomohla, len si to moc nepamatam, ako som si zakladala ten vlastny album. teraz to mozno vyzera uz inak, ked ho mam zalozeny, ale skuste postupovat takto (mozno to tak pojde):

ked ste na hlavnej stranke fora (obsah fora), tak hore (nad reklamnym bannerom ZooZoo) su rozne moznosti:
FAQ Pravidlá Hľadať Zoznam užívateľov Užívateľské skupiny Album
Zoznam Cats.sk Nastavenia Statistics Smilies List Súkromné správy Odhlásenie [ GabikaD. ]

tak si klikni na moznost ALBUM
ked sa ti otvori ta strana, v lavej casti su rozne kategorie albumov. chod dole a na konci prveho okna, hned pod VRHY FOTO, je OSOBNE GALERIE UZIVATELOV s podnadpisom TVOJA OSOBNA GALERIA.
ked na to kliknes otvori sa ti tvoj album (problem je, ze neviem ci to tam je aj v pripade, ze je album prazdny- nezavedeny)
potom das, ze NAHRAT OBRAZOK... zvysok uz pochopis, je to ako pridavanie priloh do mailu.

snad to pochopite aj ked som to takto napisala. tieto technicke veci sa vysvetluju velmi tazko na fore. no neviem, mozno to tak pojde, vyskusajte. dajte vediet, ako ste dopadli :-)
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod Dia 8.8.2008 10:56

ide to presne ako si napisala! dakujem :-D vecer pridam nejake foto, lebo teraz som v praci :cerveny:
Obrázok používateľa
Dia
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 8.8.2008 11:11

Dia napísal:ide to presne ako si napisala! dakujem :-D vecer pridam nejake foto, lebo teraz som v praci :cerveny:

no paraada! to som rada :-D jasne popridavaj, radi omrkneme novu cicusku :cica2: pekny den :-)
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod Dia 16.8.2008 12:17

tak trosku omeskane, ale predsa...čipi a kaiko v mojom albume :cica2:
a ani to nebolelo :-D
Naposledy upravil Dia dňa 16.8.2008 12:18, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Dia
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Sisa1028 16.8.2008 16:18

už mám album s Majkym tak si ho pozrite :wink:
Obrázok používateľa
Sisa1028
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.8.2008 14:20

Reklamy

Re:

Odoslaťod Bejja 25.1.2014 12:27

GabikaD. napísal:ahoj. ja by som vam rada pomohla, len si to moc nepamatam, ako som si zakladala ten vlastny album. teraz to mozno vyzera uz inak, ked ho mam zalozeny, ale skuste postupovat takto (mozno to tak pojde):

ked ste na hlavnej stranke fora (obsah fora), tak hore (nad reklamnym bannerom ZooZoo) su rozne moznosti:
FAQ Pravidlá Hľadať Zoznam užívateľov Užívateľské skupiny Album
Zoznam Cats.sk Nastavenia Statistics Smilies List Súkromné správy Odhlásenie [ GabikaD. ]

tak si klikni na moznost ALBUM
ked sa ti otvori ta strana, v lavej casti su rozne kategorie albumov. chod dole a na konci prveho okna, hned pod VRHY FOTO, je OSOBNE GALERIE UZIVATELOV s podnadpisom TVOJA OSOBNA GALERIA.
ked na to kliknes otvori sa ti tvoj album (problem je, ze neviem ci to tam je aj v pripade, ze je album prazdny- nezavedeny)
potom das, ze NAHRAT OBRAZOK... zvysok uz pochopis, je to ako pridavanie priloh do mailu.

snad to pochopite aj ked som to takto napisala. tieto technicke veci sa vysvetluju velmi tazko na fore. no neviem, mozno to tak pojde, vyskusajte. dajte vediet, ako ste dopadli :-)

Dobrý deň, je tento návod ešte aktuálny alebo už nie? To "TVOJA OSOBNA GALERIA" tam stále neviem nájsť. :-(
:cat38:
Obrázok používateľa
Bejja
Nováčik
Nováčik

Založený: 12.12.2013 15:30
Počet mačiek: 4

Reklamy

Re: Jak si vytvoriť album?

Odoslaťod Bejja 22.2.2014 20:21

Už som na to prišla: Album - Pridať obrázok. :cica2: (treba tam mať: "nahrať do: Osobný album")
:cat38:
Obrázok používateľa
Bejja
Nováčik
Nováčik

Založený: 12.12.2013 15:30
Počet mačiek: 4

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb