• Reklamy

Meno v podpise.

fórum o fóre
  • Reklamy

Meno v podpise.

Anketa bola ukončená dňa 15.7.2012 22:13

Ano
11
68%
Nie
5
31%

Celkový počet hlasov : 16

Re: Meno v podpise.

Odoslaťod maaartinka 24.11.2009 21:37

nemyslim si a teraz nic v zlom, ze by prave do tohto fora chodil niekto robit zlu krv a vymyslat si kadejake falosne mena, ktore sa daju vraj vystopovat. to by sa tu museli riesit asi ovela zavaznejsie a pre niekoho urcite potrebnejsie veci pre existenciu ako nas macaci svet. a tiez si neviem predstavit, kto by si tu isiel dat taku namahu so stopovanim praveho mena, ked sa tu neriesia dolezitejsie problemy co sa tyka okrem ineho aj exitencie fora...nic v zlom, ale je to tak ako si vsimam :mutagen:
Lily - Britská dlhosrstá mačka - * 1.5. 2007
Lory - Britská dlhosrstá mačka - * 23.4. 2008
Bony - Perzská modrá mačka - * 23.3. 1995 - + 26.4. 2008
Alex - Perzský čierny kocúr - * 1.11. 2009 - Rasťo majiteľ, ja opatrovník :)
Obrázok používateľa
maaartinka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 10.8.2009 12:11
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 24.11.2009 21:42

Však jasan - plný súhlas - toto fórum nerozoberá nenávistné témy typu Linux vs. Win a podobne... :-)
No a to že niekto občas zabrdne do OT? - stačí jednotlivé príspevky prehádzať a bude pokoj - ľudia sa spamätajú sami...
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.11.2009 11:01
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod boraborka 24.11.2009 22:06

Ak este môžem, tak by som si chcela zastat ludí, ktorí to hodia na OT..
toto je síce mačacie forum prevažne vzdelavacie, ale ak sa niektorá strana spríjemní srandou, nenarúša to predsa este zmysel fora..a nemyslim si, že chvílkové odlahčenie by malo niekomu vadiť..

(aj smiech je zdravý, nie len očkovanie :cerveny: )
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24

Reklamy

Odoslaťod maaartinka 24.11.2009 22:12

ja osobne by som bola za, keby sa nasiel niekto, nejaky admin, ktory by sa foru venoval tak, ako si to zasluzi. ja viem, ze na to treba vela casu aj prostriedkov, ale tiez si myslim, ze vsetko sa da zvladnut, ked sa chce.. proste pravidelne by sa staral o spravny chod a mohli by sa vytvorit nejake temy, ako to tu uz bolo rozoberane, kde by sa kazdy mohol porozpravat o vsetkom macacom bez ohladu na to, ci by bol OT, alebo nie. proste, kde by bol kazdy svojim nazorom - samozrejme normalnym - vitany :cica2:
Lily - Britská dlhosrstá mačka - * 1.5. 2007
Lory - Britská dlhosrstá mačka - * 23.4. 2008
Bony - Perzská modrá mačka - * 23.3. 1995 - + 26.4. 2008
Alex - Perzský čierny kocúr - * 1.11. 2009 - Rasťo majiteľ, ja opatrovník :)
Obrázok používateľa
maaartinka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 10.8.2009 12:11

Reklamy

Odoslaťod galthea 25.11.2009 1:21

Rasťo napísal:Čo sa týka serióznosti diskutujúcich - ono je vidieť často už aj na uvedenej mailovej adrese aký kto je. Zo zásady sú dva typy ľudí - tí čo uvedú oficiálny firemný, alebo "polooficiálny" freemailový mail s komplet menom a potom tí, čo uvednú mail s nickom napr. z AZet-u a podobne. Cez to všetko ak je to aspoň trochu normálny človek, dá sa vysledovať kto to je. Navyše log fóra umožňuje adminovi vidieť IP z ktorej sa prispievalo a ani DHCP nie je dnes prekážka, lebo aj taká IP sa dá cez routre vysledovať.

no ja neviem, ja mám aj pracovný email s nickom. a v školskom mám len študijné číslo. takže ...
ad IP adresa, ak niekto nemá statickú, prípadne prispieva z práce (rôzne PC, ak pracuješ nie na tom istom desku každý deň), tak toto tiež krachuje.

a trošku si myslím že tu robíme z komára slona, či je niekto normálny alebo nie sa aj tak prejaví podľa príspevkov, nie podľa toho, či si uvedie meno. ako som už písala vyššie, o tom to nie je. možno si pri mene zo začiatku dá niekto pozor, ale časom to aj tak bude jedno.
ak má niekto seriózne záujem sa tu niečo dozvedieť a pomôcť, tak to aj urobí, ak len podpichovať, je jedno čo má v podpise.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod boraborka 25.11.2009 9:14

Tak tak..aj ja viem o niekom, kto tu vôbec nema byť, ale načo to riešiť, kým to nenarušuje chod fora..
Neposedné deti, či vypočítaví ludia a iné individua, ktoré forum môžu dokafrať, ked dokafru, potom sa to bude riešiť..
teda možno mi niečo ušlo, ak vzniklo toto forum :befucking:
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb