• Reklamy

Novinky na fóre

fórum o fóre
  • Reklamy

Novinky na fóre

Odoslaťod kitekatka 26.3.2006 17:22

Všimla som si,že fórum je mierne vynovené (pekne) :-) Bola som prekvapená.Všimla som si aj,že pri menách užívateľov,sú "guličky" -napríklad šedé,ale ja mám zelenú,a prečo je to tak ? Ešte mi to nedošlo :-)
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Re: Novinky na fóre

Odoslaťod juliena 26.3.2006 17:39

kitekatka napísal:Všimla som si,že fórum je mierne vynovené (pekne) :-) Bola som prekvapená.Všimla som si aj,že pri menách užívateľov,sú "guličky" -napríklad šedé,ale ja mám zelenú,a prečo je to tak ? Ešte mi to nedošlo :-)

Myslím si, že zelená znamená, že si prítomná :wink:
Čo je úžasné, lebo práve pár dní dozadu som sa snažila nejako zistiť, kde sa ukáže či je užívateľ online, ale nič som nenašla ani v profile, tak som to zdala. Bolo to len pri nalogovaný v hlavnej stránke fora úplne na spodku.
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 26.3.2006 19:00

kitekatka napísal:Všimla som si,že fórum je mierne vynovené (pekne) :-) Bola som prekvapená.Všimla som si aj,že pri menách užívateľov,sú "guličky" -napríklad šedé,ale ja mám zelenú,a prečo je to tak ? Ešte mi to nedošlo :-)

Presne tak, "guličky" znamenajú či je daný užívateľ prítomný.

Podstatnou zmenou prešiel profil - je možnosť zadať viac informácií, možnosť vytvárania zoznamov priateľov či uživateľov, ktorých chcete ignorovať. Ale hlavne je možné sa registrovať v tomto fóre, už netreba používať /forum0.
Prosím všetkých užívateľov, ktorí narazia na nejakú chybu, aby mi dali vedieť cez túto tému alebo cez SS.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod juliena 26.3.2006 20:08

Lucky G. napísal:

Presne tak, "guličky" znamenajú či je daný užívateľ prítomný.

Podstatnou zmenou prešiel profil - je možnosť zadať viac informácií, možnosť vytvárania zoznamov priateľov či uživateľov, ktorých chcete ignorovať. Ale hlavne je možné sa registrovať v tomto fóre, už netreba používať /forum0.
Prosím všetkých užívateľov, ktorí narazia na nejakú chybu, aby mi dali vedieť cez túto tému alebo cez SS.

Prečo sa pri dnešných príspevkov nezjavuje dnes ale dnešný dátum ? Je to neprehľadné. :-/
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 26.3.2006 21:15

juliena napísal:Prečo sa pri dnešných príspevkov nezjavuje dnes ale dnešný dátum ? Je to neprehľadné. :-/

Už sa zobrazuje :wink:
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod juliena 26.3.2006 21:29

:cerveny: dík :-D

:mutagen: nechcem rýpať ale prečo nefunguje chat ?
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod evusik 26.3.2006 22:32

chcem sa pridat k pochvale noviniek na fore - len skoda, ze sa obmedzenou velkostou na 20 kb zrusili tie animovane avatary, co vymyslela andrejka :cerveny: ale prezijem :wink:
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 26.3.2006 22:36

evusik napísal:chcem sa pridat k pochvale noviniek na fore - len skoda, ze sa obmedzenou velkostou na 20 kb zrusili tie animovane avatary, co vymyslela andrejka :cerveny: ale prezijem :wink:

Hej? O tom ani neviem... to nebolo naschval.
Ake boli velke? Ak nie su prilis velke, tak tu kvotu zmenime. Ale na druhej strane do 20kB sa musi vojst animovany banner 468x60, takze s avatarom by nemal byt problem.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod evusik 27.3.2006 12:52

Lucky G. napísal:
evusik napísal:chcem sa pridat k pochvale noviniek na fore - len skoda, ze sa obmedzenou velkostou na 20 kb zrusili tie animovane avatary, co vymyslela andrejka :cerveny: ale prezijem :wink:

Hej? O tom ani neviem... to nebolo naschval.
Ake boli velke? Ak nie su prilis velke, tak tu kvotu zmenime. Ale na druhej strane do 20kB sa musi vojst animovany banner 468x60, takze s avatarom by nemal byt problem.

moj avatar mal tusim 76 kb... popravde som uz rozmyslala, ako zmensit jeho velkost, ale nejak som na to so svojimi vedomostami o PC grafike neprisla :-/ robila som ho v neopainte...
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod PetraP 27.3.2006 15:39

mna by zaujimalo, kde sa teraz daju najst galerie uzivatelov - povodne stacilo kliknut na profil a linka bola medzi informaciami o aktivite na fore. mozno som nehladala poriadne, ale teraz som to nenasla

pri pisani SS, ked nezada clovek predmet, tak to len skonstatuje, ze nezadal predmet - bez presmerovania spat na pisanie spravy alebo bez linky. jedine ako sa dostat spat je Back v browseri (tu si ale nepamatam, ako to fungovalo povodne)

vdaka.
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod s 27.3.2006 15:55

Lucky G. napísal:Prosím všetkých užívateľov, ktorí narazia na nejakú chybu, aby mi dali vedieť cez túto tému alebo cez SS.

nech si menim timezone v profile akokolvek, stale to ukazuje hauznumera (realny cas-2h)
Obrázok používateľa
s
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.9.2005 22:04

Reklamy

Odoslaťod janula 27.3.2006 16:02

PetraP napísal:mna by zaujimalo, kde sa teraz daju najst galerie uzivatelov - povodne stacilo kliknut na profil a linka bola medzi informaciami o aktivite na fore. mozno som nehladala poriadne, ale teraz som to nenasla.
vdaka.

..to by aj mna zaujimalo, potom su osobne galerie zbytocne, ked si ich nik okrem samotneho uzivatela, ktory galeriu vytvoril nemoze pozriet.. :cica2:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod catka 27.3.2006 16:09

k osobnym galieriam sa da preklikat cez Album - Uzivatelske osobne galerie - a potom podla mena uzivatela (btw, mohli by byt radsej zoradene abecedne podla mien a nie podla datumu vytvorenia. zle sa v tom hlada)
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Odoslaťod s 28.3.2006 0:33

Práve je Včera o 23:23

snad aspon zajtra bude dnes :-D
Obrázok používateľa
s
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.9.2005 22:04

Reklamy

Odoslaťod catka 28.3.2006 12:42

s napísal:Práve je Včera o 23:23

snad aspon zajtra bude dnes :-D

zda sa, ze niekto posunul cas nie o hodinu dopredu ale dozadu, lebo mne sa cas zobrazuje o dve hodiny menej :jaziram:
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb