• Reklamy

Novinky na fóre

fórum o fóre
  • Reklamy

Odoslaťod Prskavka 28.3.2006 13:12

evusik napísal:chcem sa pridat k pochvale noviniek na fore - len skoda, ze sa obmedzenou velkostou na 20 kb zrusili tie animovane avatary, co vymyslela andrejka :cerveny: ale prezijem :wink:

:-) Ja mám avatara väčšieho ako 20 kB a dala som ho sem nie priamo, ale cez odkaz na inu www :-) - ale zvýšila som frekvenciu preblikávania obrázkov, aby to nebolo ako na MTV :wink:
Andrea

Erish, *16. júna 2005, DOM
Ela, kastrát *17. júna 2005, DOM
Merlin, kastrát *cca 12.septembra.2005, DOM
Alex /Kex/, *1.apríla 2004, drsnosrstý foxteriér
Ness /Aida Concord from Zliv/, *17.februára 2006, drsnosrstý foxteriér

Ena, kastrát *16. júna 2005, +4. septembra 2009, DOM
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.7.2005 8:54
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod evusik 28.3.2006 13:18

Prskavka napísal:
evusik napísal:chcem sa pridat k pochvale noviniek na fore - len skoda, ze sa obmedzenou velkostou na 20 kb zrusili tie animovane avatary, co vymyslela andrejka :cerveny: ale prezijem :wink:

:-) Ja mám avatara väčšieho ako 20 kB a dala som ho sem nie priamo, ale cez odkaz na inu www :-) - ale zvýšila som frekvenciu preblikávania obrázkov, aby to nebolo ako na MTV :wink:

vyskusam to tak aj ja - tiez som nahravala obrazok z inej stranky, ale asi som spravila nejaku blbost, ze to neslo :wink:
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 28.3.2006 13:32

evusik napísal:
Prskavka napísal:

vyskusam to tak aj ja - tiez som nahravala obrazok z inej stranky, ale asi som spravila nejaku blbost, ze to neslo :wink:

no ja som si dala avatara na server kexíkovej stránky a zadala adresu a čuduj sa svete, frčí to :-)

Btw...musím sa pochváliť, lebo prasknem - do avatara pribudne ďalší obrázok - budúci týždeň v piatok totiž do našej svorky pribudne malá foxinka Aida (ešte neviem, či ju tak budem volať) - jej mamina je Etel ze Stříbrné a tato Bon Curly Hooligan. Je trikolórna foxinka a vraj je to riadny jaško, tak si doma užijeme dosť zábavy :-D .
Andrea

Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod evusik 28.3.2006 14:34

Prskavka napísal:Btw...musím sa pochváliť, lebo prasknem - do avatara pribudne ďalší obrázok - budúci týždeň v piatok totiž do našej svorky pribudne malá foxinka Aida (ešte neviem, či ju tak budem volať) - jej mamina je Etel ze Stříbrné a tato Bon Curly Hooligan. Je trikolórna foxinka a vraj je to riadny jaško, tak si doma užijeme dosť zábavy :-D .

jeeej adka gratulujem k novemu prirastku :-) kexik sa konecne nebude citit jeden proti vsetkym :-D LOL
Eva Dobríková
Košice
---
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 28.3.2006 16:19

evusik napísal:
Prskavka napísal:Btw...musím sa pochváliť, lebo prasknem - do avatara pribudne ďalší obrázok - budúci týždeň v piatok totiž do našej svorky pribudne malá foxinka Aida (ešte neviem, či ju tak budem volať) - jej mamina je Etel ze Stříbrné a tato Bon Curly Hooligan. Je trikolórna foxinka a vraj je to riadny jaško, tak si doma užijeme dosť zábavy :-D .

jeeej adka gratulujem k novemu prirastku :-) kexik sa konecne nebude citit jeden proti vsetkym :-D LOL

že jeden proti všetkým :-D ked si zoberiem, že to bude ďalšia baba a pomer chlapi : baby sa zas trochu zväčší... :-D
Andrea

Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod evusik 28.3.2006 20:08

Prskavka napísal:že jeden proti všetkým :-D ked si zoberiem, že to bude ďalšia baba a pomer chlapi : baby sa zas trochu zväčší... :-D

po tejto stranke to naozaj uz totalne nabura rovnovahu :-D :-D :-D ale mala som na mysli skor pomer cicuchy:havkovia :-)
joj, az ti ten zverinec zavidim :cerveny:
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 28.3.2006 20:26

evusik napísal:
Prskavka napísal:že jeden proti všetkým :-D ked si zoberiem, že to bude ďalšia baba a pomer chlapi : baby sa zas trochu zväčší... :-D

po tejto stranke to naozaj uz totalne nabura rovnovahu :-D :-D :-D ale mala som na mysli skor pomer cicuchy:havkovia :-)
joj, az ti ten zverinec zavidim :cerveny:

No...to ma nenapadlo - naši chlpáči nie sú "rasisti" :-D - Kex je taký väčší kocúr a baby sú niekedy pravé haviny - už len havkať :-D To skôr priateľ začína mať strach o mužskú populáciu - začínali sme s prevahou chlapov a zrazu... :-D ale spokojný je aspoň večer, keďže v spálni je prevaha chlapov - priateľ, kex a kocúr :-) - vychádza to z ich spavejšej povahy - baby príliš lietajú :wink:
Andrea

Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod evusik 28.3.2006 20:29

Prskavka napísal:No...to ma nenapadlo - naši chlpáči nie sú "rasisti" :-D - Kex je taký väčší kocúr a baby sú niekedy pravé haviny - už len havkať :-D To skôr priateľ začína mať strach o mužskú populáciu - začínali sme s prevahou chlapov a zrazu... :-D ale spokojný je aspoň večer, keďže v spálni je prevaha chlapov - priateľ, kex a kocúr :-) - vychádza to z ich spavejšej povahy - baby príliš lietajú :wink:

viem si to predstavit :-D moj drahy sa zase dlho nevedel zmierit s predstavou, ze planujem dat riska po dosiahnuti statutu "velkeho kocura" vykastrovat - az kym prvykrat necitil jeho moc :-D
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 28.3.2006 20:36

evusik napísal:
Prskavka napísal:No...to ma nenapadlo - naši chlpáči nie sú "rasisti" :-D - Kex je taký väčší kocúr a baby sú niekedy pravé haviny - už len havkať :-D To skôr priateľ začína mať strach o mužskú populáciu - začínali sme s prevahou chlapov a zrazu... :-D ale spokojný je aspoň večer, keďže v spálni je prevaha chlapov - priateľ, kex a kocúr :-) - vychádza to z ich spavejšej povahy - baby príliš lietajú :wink:

viem si to predstavit :-D moj drahy sa zase dlho nevedel zmierit s predstavou, ze planujem dat riska po dosiahnuti statutu "velkeho kocura" vykastrovat - az kym prvykrat necitil jeho moc :-D

on už značkuje? To Merlin sa zatiaľ neprejavuje a to tu má každú chvíľu niektorá z báb ruju - skôr Kex vyzerá akoby sa objavil medzi najomamnejšími sučkami :-). V sobotu ide prvá na kastráciu, tak dúfam, že všetko dopadne dobre.
Andrea

Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod evusik 28.3.2006 20:49

Prskavka napísal:on už značkuje? To Merlin sa zatiaľ neprejavuje a to tu má každú chvíľu niektorá z báb ruju - skôr Kex vyzerá akoby sa objavil medzi najomamnejšími sučkami :-). V sobotu ide prvá na kastráciu, tak dúfam, že všetko dopadne dobre.

neznackuje, preto este tento extra pach ocenit neviem :-D ale priatel ocenil uz aj pach normalneho mocu, ked sa risko prvy tyzden raz vycikal na koberec :-D
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 29.3.2006 6:53

evusik napísal:
Prskavka napísal:on už značkuje? To Merlin sa zatiaľ neprejavuje a to tu má každú chvíľu niektorá z báb ruju - skôr Kex vyzerá akoby sa objavil medzi najomamnejšími sučkami :-). V sobotu ide prvá na kastráciu, tak dúfam, že všetko dopadne dobre.

neznackuje, preto este tento extra pach ocenit neviem :-D ale priatel ocenil uz aj pach normalneho mocu, ked sa risko prvy tyzden raz vycikal na koberec :-D

:-D Naša najstaršia značkuje, keď je v ruji - a je to tiež parádne cítiť. Ale keďže ju v sobotu "oberiem o ženstvo", tak hádam už značkovať nebude :-)
Andrea

Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod armani 29.3.2006 9:31

Dievčatá nerád, ale znova musím varovne zdvihnúť prst :achtung: Ste dosť mimo témy. Čo tak presunúť sa inde. :wink:
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod kitekatka 30.3.2006 17:59

A znovu mám problém - po zmenení zimného času,moje hodijy (na tomto fóre) ukazujú o dve hodiny po zadu,a nedajú sa kmi nastaviť :-( Mám dať GMT+2 hodiny ? ach jaj ,ešte nie som úplný kamarát s týmto fórom ... :cica2: :cica:
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

Re: Novinky na fóre

Odoslaťod kitekatka 30.3.2006 18:01

Lucky G. napísal:
kitekatka napísal:Všimla som si,že fórum je mierne vynovené (pekne) :-) Bola som prekvapená.Všimla som si aj,že pri menách užívateľov,sú "guličky" -napríklad šedé,ale ja mám zelenú,a prečo je to tak ? Ešte mi to nedošlo :-)

Presne tak, "guličky" znamenajú či je daný užívateľ prítomný.

Podstatnou zmenou prešiel profil - je možnosť zadať viac informácií, možnosť vytvárania zoznamov priateľov či uživateľov, ktorých chcete ignorovať. Ale hlavne je možné sa registrovať v tomto fóre, už netreba používať /forum0.
Prosím všetkých užívateľov, ktorí narazia na nejakú chybu, aby mi dali vedieť cez túto tému alebo cez SS.

už som narazila,už som aj napísala (cez túto tému) :-)
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Monika 30.3.2006 20:20

Chcem sa spytat, ci je v poriadku ak neprihlaseny uzivatel nevidi fotky ani podpisy autorov prispevkov? :-)
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb