• Reklamy

Novinky na fóre

fórum o fóre
  • Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 2.4.2006 11:53

Seymour napísal:Dovolim si taku malicku poznamocku, alebo skor typ - pod headerom co je to "Obsah fóra Diskusné fórum portálu Cats.sk" by som dal prec Obsah fora, aby bolo len "Diskusne forum p. c.sk". Najjednoduchsie riesenie je vymazat to lang suboru (sice neviem ci sa to pouziva aj niekde inde). Mna to stale lakalo dat prec, ale nejako ma k tomu nebolo :-D

Dik za tip. Mne sa zdalo rozumnejsie dat prec prave tu druhu cast a ponechat len "Obsah fora".
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Seymour 2.4.2006 18:22

Uz som si konecne spomenul na to, aku ze to ma PCP chybu...

Ked niekto zabudne heslo, ma smolu. Ako som sa aj o tom pred chvilou sam presvedcil, posielanie noveho hesla nefunguje.

Niekde (bb.com alebo asibb2.de) bol opravny kod (len par riadkov). To len taky maly detail (konstruktivna kritika :-D ).
Seymour

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 3.4.2006 22:26

Seymour napísal:Uz som si konecne spomenul na to, aku ze to ma PCP chybu...

Ked niekto zabudne heslo, ma smolu. Ako som sa aj o tom pred chvilou sam presvedcil, posielanie noveho hesla nefunguje.

Niekde (bb.com alebo asibb2.de) bol opravny kod (len par riadkov). To len taky maly detail (konstruktivna kritika :-D ).

Chyba odstranena :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod kitekatka 4.4.2006 14:45

Tak znovu reagujem :-) Teraz som sa stretla s problémom "hodinovým" teda hodinky na fóre mu ukazujú skutočný čas + 2 hodiny.Neviem či to tu niekde bolo spomenuté,ale potom je celé fórum neprehľadné . . .

Ešte - ja som veľmi "všímavá",a zase som si všimla,že pred menami uživateľov sa ukezuje bodka.Už mi to je smiešne sa zase pýtať.......ale prečo to je tak ? :-D Tak či tak,je to novinka nie ? A túto tému som založila ako "Novinky na fóre" tak prečo sa neopýtať ?? :TomyAngelo:
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Re: Novinky na fóre

Odoslaťod catka 4.4.2006 14:47

Lucky G. napísal:
s napísal:nech si menim timezone v profile akokolvek, stale to ukazuje hauznumera (realny cas-2h)

catka napísal:zda sa, ze niekto posunul cas nie o hodinu dopredu ale dozadu, lebo mne sa cas zobrazuje o dve hodiny menej :jaziram:

kitekatka napísal:A znovu mám problém - po zmenení zimného času,moje hodijy (na tomto fóre) ukazujú o dve hodiny po zadu,a nedajú sa kmi nastaviť :-( Mám dať GMT+2 hodiny ? ach jaj ,ešte nie som úplný kamarát s týmto fórom ... :cica2: :cica:

juliena napísal:Práve je Včera o 22:04 :D No coment...

Konečne máme správny čas.

kitekatka - mozno by stacilo si niekedy precitat predchadzajuce prispevky :wink:
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Odoslaťod PetraP 4.4.2006 14:54

kitekatka napísal:Tak znovu reagujem :-) Teraz som sa stretla s problémom "hodinovým" teda hodinky na fóre mu ukazujú skutočný čas + 2 hodiny.Neviem či to tu niekde bolo spomenuté,ale potom je celé fórum neprehľadné . . .

Ešte - ja som veľmi "všímavá",a zase som si všimla,že pred menami uživateľov sa ukezuje bodka.Už mi to je smiešne sa zase pýtať.......ale prečo to je tak ? :-D Tak či tak,je to novinka nie ? A túto tému som založila ako "Novinky na fóre" tak prečo sa neopýtať ?? :TomyAngelo:

Ak ti to ukazuje skutocny cas +2h, skus sa pozriet v nastaveniach, aky cas tam mas. mala by si mat GMT+1.

Co sa tyka bodiek, len to ukazuje, ci je uzivatel prave prihlaseny (zelena) alebo nie (bezfarebna).
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 4.4.2006 15:02

kitekatka napísal:Tak znovu reagujem :-) Teraz som sa stretla s problémom "hodinovým" teda hodinky na fóre mu ukazujú skutočný čas + 2 hodiny.Neviem či to tu niekde bolo spomenuté,ale potom je celé fórum neprehľadné . . .

To sa mi nezda. Pozeral som si tvoj profil - mas chybne nastavene casove pasmo GMT+2, Slovensko (a aj toto forum) je GMT+1. Ale tym padom by si mala vidiet +1 hodinu oproti normalnemu casu, nie dve...

Co sa tyka tej bodky pred nickom - to som cosi experimentoval ale o jednej v noci som kapituloval a isiel spat a toto som zabudol vratit do povodneho stavu :-/ Dnes to opravim spat.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Seymour 10.4.2006 16:24

nejako mi nejde zoznam uzivatelov - ked si ho cem pozriet, chce to aby som sa prihlasil ked sa prihlasim tak to zas chce prihlasit a zas a zas a... :-/
Seymour

Reklamy

ss - citacia

Odoslaťod PetraP 15.4.2006 13:25

mrkni sa pls este na citaciu v SS: funguje tam len [quote], ale nie [quote="meno"]. Aby to ako tak vyzeralo, clovek musi pri kazdej citacii to meno umazat. Catka to pred casom napisala v teme Sukromne spravy - citacia.
vdaka.
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42

Reklamy

Odoslaťod emilia 6.6.2006 18:37

neviem ci to tu uz nebolo spominane, ak ano ospravedlnujem sa, neobjavila som to :-) , ale ked som nejaky cas na fore neaktivna(napr. ked mi niekto napise na icq...), potom ked sa vratim som odhlasena... neda sa to niedkde nastavit po akom case ma moze odhlasit automaticky?
Adriana Cvancigerová

Emil-Emko (*jún 2004)/domáci tigrík:)
Obrázok používateľa
emilia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 16.11.2005 22:17

Reklamy

Odoslaťod cifo 23.6.2006 18:13

nehzem sakladat nowe Temu tak pischem cem. Wenn je v 2.18 skutocna Werzia dieses Forum mal bi cte urobit Upgrade do v 2.21. To je wschetko zo com hcel. A entschuldige mich bitte, ja niemal uzit Slovenski.
cifo
Nováčik
Nováčik

Založený: 23.6.2006 17:51

Reklamy

ako pridat fotku

Odoslaťod STRAWBERRY 3.10.2006 12:19

prosim ako pridam fotku do profilu aj do prispevku?

do prispevku mi nepridalo, ale ani nenapisalo preco

do profilu som ju zmensovala, zmensovala, zmensovala, az bola pod 80kb, ale nakoniec to aj tak nepridalo, lebo treba nejake body na vysku aj na sirku, a to uz vobec neviem co je a co robit :smutny:
STRAWBERRY
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 3.10.2006 7:23

Reklamy

Re: ako pridat fotku

Odoslaťod Bea 3.10.2006 13:29

STRAWBERRY napísal:prosim ako pridam fotku do profilu aj do prispevku?

do prispevku mi nepridalo, ale ani nenapisalo preco

do profilu som ju zmensovala, zmensovala, zmensovala, az bola pod 80kb, ale nakoniec to aj tak nepridalo, lebo treba nejake body na vysku aj na sirku, a to uz vobec neviem co je a co robit :smutny:

"body" sú pixely... každý aspoň priemerne dobrý foto-program má možnosť zmenšovať fotky - musíš si zadať šírku bodoch (pixeloch) a aj výšku.. potom si musíš skontrolovať, koľko kB ti to hodilo a či to nepresiahlo na tomto fore povolenú veľkosť ...

Inak, ak je fotka stále príliš veľká a ty si ju napriek tomu attachla, tak ak odscroluješ po ododslaní zas hore na stránku, takm ti vypíše automaticky info, či správa bola odoslaná, alebo attachement bol príliš veľký alebo prípadne nepovolená prípona, formát fortky...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb