• Reklamy

nespojazdníte blogy?

fórum o fóre
  • Reklamy

nespojazdníte blogy?

Odoslaťod inga 30.3.2006 9:23

rada by som sa opýtala administrátorov či by nebolo možné spojazdniť formu blogov (webových deníčkov) a čo by na to povedala komunita cats.sk, mohli by sa tam uverejňovať skúsenosti, nápady, zážitky, získané informácie ale hlavne život s našimi štvornohými spolubývajúcimi, a všeličo iné. Keby sa určila nejaká mustra čo by mohli a nemohli obsahovať určite by boli prínosom pre túto stránku. Ak tu už bolo niečo takéto riešené tak tento návrh neakceptujte.
Pekný deň Vám aj vašim štvornohým kamarátom.
Ingrid
Obrázok používateľa
inga
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 10.3.2006 22:56
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod armani 30.3.2006 11:05

Nie je to dobré riešenie. Ide hlavne o bezpečnosť, veľkosť tabuliek, databaz a podobných drobností. Tento priestor kde je forum niekto tvrdo platí a má o jeho využití tým pádom svoju predstavu. Beží v ňom viacej pridružených for a stranok. Ideálne je, ked má každy kto má záujem vlastný blog. Sú miesta kde si môžeš vlastný blog založiť bezplatne. Spoj sa s "Evusik " , tá ti dá potrebné rady a informácie ako si založiť blog.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod janula 30.3.2006 11:13

Sice som fanusik osobnych blokov, ale myslim si, ze tu to nie je potrebne, kedze je tu moznost aj verejnych aj osobnych albumov a dostatok tem na diskusiu o vsetkom moznom :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod juliena 30.3.2006 11:34

Škoda :-(
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod armani 30.3.2006 12:57

Urob si osobný blog tak ako evušík a môžem ti sľubiť, že ked bude mať dobrú úroveň tak budem pravideľným čitateľom. :-D
Igor Kováčik
Bonifác MCO

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod juliena 30.3.2006 13:15

armani napísal:Urob si osobný blog tak ako evušík a môžem ti sľubiť, že ked bude mať dobrú úroveň tak budem pravideľným čitateľom. :-D

Evušik by sa mala dať na novinárčinu, jej blog je výborný. Písať stĺpčeky na to má talent. :wink:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod evusik 30.3.2006 13:29

ooo dakujem za komplimenty :cerveny: juli, ak si chces zalozit blog, napis SScku - rada poradim :-) na sme.sk je to uz paradne premakane - tu by este chvilu trvalo, kym by sa vychytali muchy a myslim, ze nas tu ani nie je tolko aktivnych prispievatelov, aby sa oplatilo robit taku rozsiahlu extra sluzbu... ale co nie je teraz, moze byt v buducnosti :wink:
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod inga 30.3.2006 18:31

ďakujem za odpovede, :cica: bola len to len taká myšlienka. Mám blog a na blog Evušik sa rada mrknem. Ďík :-)
Ingrid
Obrázok používateľa
inga
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod evusik 30.3.2006 18:49

inga, pochval sa s adresou svojho blogu, rada sa nanho tiez mrknem :-)
Eva Dobríková
Košice
---
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod inga 30.3.2006 21:00

Evusik, tak som zistila, že som pri tvojom blogu stravila vela casu, ale stalo to za to. Čo sa týka môjho blogu nie je to bohviečo :-/ , začala som len nedávno. http://orchidea.blog.cz/
Mňa samú to s tým blogom nenapadlo, len som videla na inej zahraničnej mačkárskej stránke aj blogy a tak som sa na to chcela opýtať. Bola by to aj forma reklamy keby sa v názve blogu objavovalo cats.sk, ale aj robota navyše pre administrátorov, pravdepodobne by to museli čítať a sledovať veci s tým spojené. :mutagen:
Ingrid
Obrázok používateľa
inga
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod armani 30.3.2006 21:12

Ten tvoj blog je tiež zaujímavý.
Igor Kováčik
Bonifác MCO

Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod evusik 30.3.2006 21:13

inga, zajtra sa pustim do luskania tvojho blogu, tesim sa :wink:
s adminovanim blogov, ak maju byt na dobrej urovni, je fakt dost roboty... pre uzivatelov je vsjo ok - ti len vyuzivaju uz vytvorene prostredie, ale admini sa zapotia - najma ak si sem tam nejaky blb vymysli namet na hadku a ostatni sa toho chytia... vid najnovsia aferka na blog.sme.sk :-)
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Informácia k blogom

Odoslaťod Peter Polák 30.3.2006 22:01

Ohladom blogov pokial ma niekto zaujem podielat sa na ich tvorbe a prevadzke ja poskytnem priestor na poratali Cats.sk a komplet zazemie. Priklad: http://www.blog.cats.sk
Tak mozete sa realizovat damy a pani... :-) :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod inga 31.3.2006 11:52

a ako tobude fungovať ak sa smiem spýtať :-( ???, veď viete my začiatočníci... :-)
Ingrid
Obrázok používateľa
inga
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

dobrá otázka

Odoslaťod juliena 31.3.2006 12:14

Peto, nemohol by si niekde vsunúť návod ako spracovať taký blog ?
Moc dík :-)
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Technické problémy fóra, novinky, otázky...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb