• Reklamy

Ročenka Mačky 2006

debata o organizáciach a kluboch...
  • Reklamy

Odoslaťod juliena 22.11.2006 8:53

figaro napísal: Keby aspon bola nejaka chovatelka, ale sama vravi ze macku nechova a keby mala na to cas radsej si kupi psa. Miesto nej mohol dostat priestor niekto iny, kto ma k tejto teme co povedat. Trebars rozhovor s nejakym ochranarskym spolkom a pod.

A to máš odkiaľ, že to povedala ? Ona má mačku u rodičov, kde nedávno ešte bývala.
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod catka 22.11.2006 9:14

juliena napísal:
figaro napísal: Keby aspon bola nejaka chovatelka, ale sama vravi ze macku nechova a keby mala na to cas radsej si kupi psa. Miesto nej mohol dostat priestor niekto iny, kto ma k tejto teme co povedat. Trebars rozhovor s nejakym ochranarskym spolkom a pod.

A to máš odkiaľ, že to povedala ? Ona má mačku u rodičov, kde nedávno ešte bývala.

a okrem toho podporuje ochranarske aktivity. takze si myslim, ze svoju "slavu" vyuziva spravnym sposobom
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Odoslaťod vera9 17.1.2007 18:28

rocenka bola slabsia ako minuly rok ale zeby bola zla to sa neda uznat
vera9
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 14.1.2007 19:30

Reklamy

Odoslaťod Petuska 11.2.2007 20:22

Ročenku mám doma a som s ňou celkom spokojná... :wink:
Uznávam síce, že nemám s čím porovnávať- keďže som predošlú nevidela... ale na túto nemám nejakú zvláštnu kritiku. Na rozhovor s Adelou sa dívam skôr pozitívne, je obdivuhodné, že namiesto hviezdnych manierov sleduje skutočne dôležitú tému- a to mačky, aj keď len laicky.
S jedným súhlasím, a to s tým, že v dôsledku toho, že je to ročenka, sa mohli predsa len trochu viac posnažiť. Ročenka by podľa mňa mala byť hrubá aspoň tých 100 strán. :mutagen:
BAGHEERA \"Bagi\" (*28.4.2006)
LILY \"Lilinka\" (*30.3.2003 +29.5.2006)
Obrázok používateľa
Petuska
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 18:21

Reklamy

Re: ročenka

Odoslaťod Brďo 15.2.2007 17:14

Peter Polák napísal:
janula napísal:
Peter Polák napísal:Máte niekto tu ročenku doma?

ano :wink:

Nie je tam náhodou aj článok o donskom sphynxovi?

Pekný článok o donskom sfynxovi vyšiel v mesačníku "NAŠE KOČKA" (mám ho predplatený). Ročenka ma veľmi sklamala ako po obsahovej stránke tak aj po stránke vizuálnej. Nekúpil som si ju. Od ročenky očakávam trochu viac (širší záber), viac priestoru chovateľom, ochranárom a tiež neaké zaujmavé príbehy. Veď aj na týchto stránkach sa ich najde dosť.
Obrázok používateľa
Brďo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 13.2.2007 8:40
Pohlavie: Muž

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Organizácie a kluby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb