• Reklamy

kluby v suvislosti s vystavami

debata o organizáciach a kluboch...
  • Reklamy

kluby v suvislosti s vystavami

Odoslaťod Ingrid 17.9.2005 21:36

Kupujem si macku z Ciech s PP.Majitelka je clenom len Nezavisleho klubu chovatelov v Cechach.Ale tieto PP su uznavane a mozu chodit na vsetky vystavy organizovane FiFe.
Chcem sa opytat,ci je to mozne aj u nas a ci je nutne sa registrovat niekde na Skovensku-kde?
Mam zaujem si zalozit chovatelsku stanicu.
Dakujem za odpoved
Ingrid
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.9.2005 20:27
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: kluby v suvislosti s vystavami

Odoslaťod Peter Polák 17.9.2005 21:53

Ingrid napísal:Kupujem si macku z Ciech s PP.Majitelka je clenom len Nezavisleho klubu chovatelov v Cechach.Ale tieto PP su uznavane a mozu chodit na vsetky vystavy organizovane FiFe.
Chcem sa opytat,ci je to mozne aj u nas a ci je nutne sa registrovat niekde na Skovensku-kde?
Dakujem za odpoved

Zial na Slovensku zatial nemáme nezávislý klub, ale čo nie je do budúcna moze byt... :-)
U nás kto chce chovat musi sa stat cleno niektorej ZO CHM na slovensku, pozrite si stranky http://www.kittyclub.cats.sk, pripadne poslite mi email peto@cats.sk... :TomyAngelo: zatial ina moznost nie je :ikillyou:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 17.9.2005 21:56

Peter Polák napísal:
Ingrid napísal:Kupujem si macku z Ciech s PP.Majitelka je clenom len Nezavisleho klubu chovatelov v Cechach.Ale tieto PP su uznavane a mozu chodit na vsetky vystavy organizovane FiFe.
Dakujem za odpoved

Zial na Slovensku zatial nemáme nezávislý klub, ale čo nie je do budúcna moze byt... :-)
U nás kto chce chovat musi sa stat cleno niektorej ZO CHM na slovensku, pozrite si stranky http://www.kittyclub.cats.sk pripadne poslite mi email peto@cats.sk... :TomyAngelo: zatial ina moznost nie je :ikillyou:

Peťo, ten odkaz na kittyklub nefunguje a mám pocit, že tie stránky už dlhšie nejdú....teda aspoň mne sa nepodarilo ich načítať na 2 rôznych počítačoch (keďže si pravidelne pozerám stránky slovenských ZO)
Andrea

Erish, *16. júna 2005, DOM
Ela, kastrát *17. júna 2005, DOM
Merlin, kastrát *cca 12.septembra.2005, DOM
Alex /Kex/, *1.apríla 2004, drsnosrstý foxteriér
Ness /Aida Concord from Zliv/, *17.februára 2006, drsnosrstý foxteriér

Ena, kastrát *16. júna 2005, +4. septembra 2009, DOM
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.7.2005 8:54

Reklamy

Odoslaťod evusik 17.9.2005 21:59

Prskavka napísal:
Peter Polák napísal:
Dakujem za odpoved

U nás kto chce chovat musi sa stat cleno niektorej ZO CHM na slovensku, pozrite si stranky http://www.kittyclub.cats.sk pripadne poslite mi email peto@cats.sk... :TomyAngelo: zatial ina moznost nie je :ikillyou:

Peťo, ten odkaz na kittyklub nefunguje a mám pocit, že tie stránky už dlhšie nejdú....teda aspoň mne sa nepodarilo ich načítať na 2 rôznych počítačoch (keďže si pravidelne pozerám stránky slovenských ZO)

stranky idu, len musis v adresnom policku prehliadaca vymazat tu ciarku za adresou stranky :wink:
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 17.9.2005 22:24

evusik napísal:
Prskavka napísal:
Peter Polák napísal:
Dakujem za odpoved

stranky idu, len musis v adresnom policku prehliadaca vymazat tu ciarku za adresou stranky :wink:

A máš recht. To som si pomýlila s inou ZO :smutny: .
Andrea

Erish, *16. júna 2005, DOM
Ela, kastrát *17. júna 2005, DOM
Merlin, kastrát *cca 12.septembra.2005, DOM
Alex /Kex/, *1.apríla 2004, drsnosrstý foxteriér
Ness /Aida Concord from Zliv/, *17.februára 2006, drsnosrstý foxteriér

Ena, kastrát *16. júna 2005, +4. septembra 2009, DOM
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.7.2005 8:54

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Organizácie a kluby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb