• Reklamy

Skrabadla

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Re: Skrabadla

Odoslaťod Crysis 2.5.2013 12:25

No to si si zavarila :-D ,už len kôli tomu by som tam dal štvorcové alebo obdĺžnikové.Ja idem robiť také menšie a aj keď kruhové by bolo krajšie dám tam radšej štvorec,nechce sa mi s tým moc prplať.Ono záleží trochu aj od látky akú tam chceš dať.Taká hrubšia plyšová by mala zakryť nedokonalosťi,len ak je moc tenká to bude horšie.Látku asi budeš musieť dookola pozastrihávať aby si to pekne obalila do kruhu,keby to len tak zahneš bez nastrihnutia tak sa tam spravia také vlnky.Len ešte budeš musieť prísť na to,v akom rozmedzí to strihať,či stačí každých 5cm,alebo menej.
Jerry-biela perzska činčila * 21.9.2008
Atriel(Akatriel Angel,dolldeluxe*SK)-ragdoll seal colorpoint * 17.7.2011
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2011 19:58
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Miro

Reklamy

Odoslaťod maribell 3.5.2013 9:57

ja som prave koli tomu dala kruhove lebo su nadherne :D ... myslis ze by som si mala latku vystrihnut do takej akokeby hviezdice a tie spice postupne obybat a lepit na spodok? neviem ci sa vyjadrujem spravne ale hadam chapes.. :) .. vyskusam a uvidim ..mno ja by som chcela nejaku makku latku alebo chlpatu ..hadam to pojde ..ved vyskusam a uvidim :) ale dakujem za tip :)
Obrázok používateľa
maribell
mačiatko
mačiatko

Založený: 24.3.2013 13:58
Pohlavie: Žena
Skutočné meno: Danka

Reklamy

Odoslaťod Crysis 3.5.2013 19:13

Ja by som skôr vystrihol ten kruh o 15cm väčší, a po cca 5cm nastrihal a tie 5cm pásy ohýbal a lepil na spodok.Ale ešte som to nerobil, tak len tipujem ako by som to asi robil.Keby to chceš robiť do hviezdice, tak by si musela tie špice robiť užšie, aby si to pekne obalila.šak kúp si tej látky radšej viac, pre istotu :-D .
Jerry-biela perzska činčila * 21.9.2008
Atriel(Akatriel Angel,dolldeluxe*SK)-ragdoll seal colorpoint * 17.7.2011
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2011 19:58
Pohlavie: Muž
Skutočné meno: Miro

Reklamy

Odoslaťod maribell 4.5.2013 19:47

hej ..lenze jedno poschodie je tak vysoko ze je vydno aj zo spodu takze chcem aby to bolo pekne aj zo spodu .. vsak uvidim :D co vymyslim
Obrázok používateľa
maribell
mačiatko
mačiatko

Založený: 24.3.2013 13:58
Pohlavie: Žena
Skutočné meno: Danka

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb