• Reklamy

FELIWAY - riešenie na močenie, škrabanie, nepokoj?

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

FELIWAY - riešenie na močenie, škrabanie, nepokoj?

Odoslaťod Lucia33 2.1.2007 20:32

Počula som o elektrickom difúzery FELIWAY na stránke ***** kde sa dá aj kúpiť. Chcela by som sa dozvedieť o nejakých praktických skúsenostiach s týmto prípravkom. Je veľmi drahý a odporúčania od chovateľov, ktorý to už vyskúšali by sa mi hodili :-)
Naposledy upravil Lucia33 dňa 31.3.2007 15:57, celkovo upravené 1 krát.
Lucia33
Nováčik
Nováčik

Založený: 2.1.2007 20:20
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Feliway

Odoslaťod michi 4.1.2007 12:43

Ja som kupila asi pred 2 mesiacmi feliway , ale pravdu povediac neviem ci to ma nejake ucinky . Kupila som ho hlavne kvoli delobuchom na ukludnenie a kvoli prenosu kocurika cez vianoce do ineho prostredia s macickou. V novom prostredi sa celkom udomacnil ale naozaj neviem ci vdaka feliway-u lebo neviem ako by reagoval keby som ho nemala . Takze mal utociste v jednej izbe kde bol kludny , valal sa po chrbte , priadol a hlavickou si znackoval vsetky veci . Co sa tyka skrabania tak to mozem zodpovedne povedat skrabka si dalej co chce a kedy chce . Je pravda ze vekom trosku zmudrieva ale ked chce na seba upozornit tak skrabne to cim ma dostanene na nohy takze asi tak. Ale pri tej zmene prostredia bol kocurik celkovo v pohode s feliway-om v zastrcke.
michi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 14.11.2006 17:23
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Marcela 7.1.2007 13:12

Super vecička. U mňa doma to zabralo. Mali sme problém, môj miláčik mi škrabaním zničil sedačku v hale až tak, že sme museli kúpiť novú. Bola veľmi drahá, tak som si zisťovala ako by som tento problém odstránila aby sa to už viac neopakovalo.... Až môj veterinár mi povedal, že mám skúsiť FELIWAY, že vraj v anglicku je to novinka a teraz to tam letí... Tak som si ho kúpila a môj murko už neškriabe :-)!!!, dlho si síce zvykal na novú sedačku ale nakoniec je to OK. Na jeho správaní som nijaký rozdiel nezbadala... Inak je problém si ho zohnať.. Tak dik za odklik, cez net ho budem možno rýchlejšie... :wink:
Marcela
Nováčik
Nováčik

Založený: 7.1.2007 12:56

Reklamy

Odoslaťod Lucia33 7.1.2007 14:13

Ďakujem za Vaše odpovede.... Tiež máme doma problém s novým nábytkom. Ak sa to overilo u Vás, tak si myslím, že nič nestratím len môžem získať, keď si ho kúpim... :-)
Lucia33
Nováčik
Nováčik

Založený: 2.1.2007 20:20

Reklamy

Odoslaťod mia 8.5.2007 11:05

Ahoj mozete mi prosim poradit kde ten feliway kupim a orientacne za kolko? dakujeeem
Obrázok používateľa
mia
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 7.5.2007 16:45

Reklamy

Feliway uz v predaji.

Odoslaťod ZooZoo.sk 11.10.2008 9:47

Dobry den,

Feliway a DAP si mozete zakupit aj na nasom e-shope zoozoo.sk info v novinkach.

Pekny den,

ZooZoo.sk
ZooZoo.sk
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.3.2008 14:51

Reklamy

Re: FELIWAY - riešenie na močenie, škrabanie, nepokoj?

Odoslaťod kamka 8.11.2008 11:12

Ja som Feliway uspesne odskusala, ked som minuly Silvester cestovala aj s kocurom k rodine. Zvycajne velmi zle znasa zmenu prostredia (rozumej - dva-tri dni je niekde zalezeny a nezerie). Takze som robila Feliway pokus: poslala som difuzer postou vopred, aby ho 24 hodin pred nasim prichodom dali do zastrcky. A fungovalo to. Jasne ze sa netvaril ako doma, ale pod postelou bol len asi tri hodiny a zral uz v den prichodu. :-)
Obrázok používateľa
kamka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 23.8.2006 16:04

Reklamy

Odoslaťod galthea 25.11.2009 12:56

Ahojte,
mám ten istý problém so sedačkou. Môžem sa spýtať ktorý konkrétne ste kúpili? Lebo viem že ich je viac, jedno na ukľudnenie, iné na cesty... či nie?
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod zdejko 27.11.2009 11:12

ja prave s feliwayom nemam take dobre skusenosti. mojho maciaka to nejako akoby drazdi. akonahle to strcim do zastrcky po cca 1,5 hod. zacne mnaukaci koncert az do chvile, ked to z tej zastrcky nevytiahnem... :velmismutny: pouzila som ho asi 2x na cca 3 hod. a uz asi viac nie. :-(
Choky + Abigale = moje veľké lásky ;-)
Obrázok používateľa
zdejko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 25.3.2009 9:41

Reklamy

Odoslaťod Amely 28.2.2010 18:01

ahojte, dnes som sa dozvedela o feliway, ale zaujimali by ma aj prakticke skusenosti, ni elen ze a obale je napisana 70-90percentna ucinnost.
Pomohol niekomu aj pri probleme macacieho znackovania? mimo wc?? nechcem prist o sedacku ani o kocura a uz sme v koncoch :cat44:
pls
moja Micinka(neobyčajná korytnačinka) má 2 roky. *11/2007
Obrázok používateľa
Amely
mačiatko
mačiatko

Založený: 28.2.2010 10:42

Reklamy

Odoslaťod Meegem 16.5.2014 15:02

FELIWAY využívajú aj v mačacích hoteloch aby sa im tam mačky nebili, nerobili paniku a boli kludné :wink: ... Pomáha to výborne ale neviem či by som to chcela mať doma :-) skôr si to viem predstaviť u veta, v zvieracom hoteli, na výstavách alebo tam, kde majú mačky stres
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb