• Reklamy

eShopy na Slovensku.

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Re: eShopy na Slovensku.

Odoslaťod miusiatko 9.1.2011 21:36

Dorka napísal:Prosím Vás kde kupujete tie Meowingheads granule? U nás v Brezne ich nezoženiem, raz sa mi ich podarilo kúpiť v Lipt. Mikuláši, ale najlepšie by mi bolo cez e-shop... sú super, chcela by som našej niečo na zmenu. Ďakujem

Meowingheads kupujem cez nejakú ich obchodnú zástupkyňu alebo čo, dovezie až do práce :-D A vravela, že by nemal byť problém ani s doručením do iného mesta. Ak chceš, pošlem ti na ňu cez ss kontakt.
rodmenko1 napísal:Spominali ste zvieratka.sk - uplne rovnaka skusenost - objednavku prevzali a viac nic, ziadny ohlas. Prechovatelov.sk - super. Mali problem so skrabadlom, ktore som objednala, no neustale ma kontaktovali a informovali o situacii, nakoniec prislo a este mi aj postovne odpustili pre meskanie. Zoohit je v pohode? Trochu ma odradza nemoznost platit po doruceni tovaru. Ako to riesite? Diky.

Zoohit riešim kreditnou kartou - po doručení zásielky mi z nej strhnú požadovanú sumu, tovar príde max do 5tich dní. Mama nemá kreditku, rieši to prevodom na ich účet. Inak objednávam len odtiaľ, mávajú dobré akcie, veľké aj miešané balenia a schopný výber
http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Tobi (*04.04.2012) - Devon rex, diabol v bielom kožuchu
Žiži (09/2011-04/2012) - v nebíčku
Otelko (08/2010-08/2011) - v nebíčku

HĽADAJÚ DOMOV

Ludwig (3 roky) - ukecaný ryšavec, vhodný ako jedináčik
Sony (9 mesiacov) - rozkošná černuľa, jedináčik
Riško (3 roky) - aktívny ryšavec, potrebuje spoločnosť
Jester (3 mesiace) - klbko energie, potrebuje spoločnosť
Obrázok používateľa
miusiatko
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 28.8.2010 9:35
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Jana

Reklamy

Odoslaťod Dorka 10.1.2011 13:26

Miusiatko ďakujem pekne... ten kontakt poprosím...dík :-)
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Dorka
šelma
šelma

Založený: 11.11.2010 14:48
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Lenka

Reklamy

Odoslaťod Dorka 10.1.2011 13:32

rodmenko1 napísal:Spominali ste zvieratka.sk - uplne rovnaka skusenost - objednavku prevzali a viac nic, ziadny ohlas. Prechovatelov.sk - super. Mali problem so skrabadlom, ktore som objednala, no neustale ma kontaktovali a informovali o situacii, nakoniec prislo a este mi aj postovne odpustili pre meskanie. Zoohit je v pohode? Trochu ma odradza nemoznost platit po doruceni tovaru. Ako to riesite? Diky.

Nuž, čo sa týka zoohitu, tak mám len pozitívne skúsenosti, tiež mi odrátajú sumu z karty po dodaní tovaru. Ale v poslednej dobe som už dva krát objednávala aj zo zoofast.sk, sú to nejakí poliaci, ceny majú celkom fajn, sú rýchli a dá sa objednať aj na dobierku. Pri objednávke nad 25,- Eur neplatíš poštovné.
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Dorka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 17.1.2011 18:46

Mňa teda celkom oslovil ten zoofast, čo som pozerala. Ešte som si neobjednávala, ale keďže vidím pozitívnu skúsenosť, tak to čoskoro zmením :-D. Majú ozaj dobré ceny napr gránul. Ešte by to mohli doklepnúť s tým prekladom...
Kristína

Našo - čert a zároveň maznák v jednom, ktorý si nás sám našiel :cat34:
Bibi škorica - malá manipulátorka a naše cucadielko :1l0:
Kugi - čertica ako sa patrí :cat31:
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2008 17:50

Reklamy

Odoslaťod Dorka 17.1.2011 18:52

ponozticka napísal:Mňa teda celkom oslovil ten zoofast, čo som pozerala. Ešte som si neobjednávala, ale keďže vidím pozitívnu skúsenosť, tak to čoskoro zmením :-D. Majú ozaj dobré ceny napr gránul. Ešte by to mohli doklepnúť s tým prekladom...

No áno... niečo majú preložené, niečo nie, ale tak zloženie si nájdeš aj na inej stránke... ostatné veci sú v slovenčine. Napr. Orijen granule som nikde lacnejšie nenašla ako majú v ponuke oni... :-)
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Dorka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 17.1.2011 19:01

No však aj ja som pozerala tie ceny. Dosť som sa namakala, aby som našla najlacnejšie Acana granule a pozriem sem a od tých najlacnejších sú až o 3e lacnejšie :-D. Ale aj iné vecičky tam majú konkurovateľné so zoohitom. Len teda niektoré značky vôbec nemajú, ale možno tam objavím nejaké nové :wink: (ak má niekto nejaké objavy, nech šupne do krmív :cat34: ).
Kristína

Našo - čert a zároveň maznák v jednom, ktorý si nás sám našiel :cat34:
Bibi škorica - malá manipulátorka a naše cucadielko :1l0:
Kugi - čertica ako sa patrí :cat31:
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2008 17:50

Reklamy

Odoslaťod vcielka 31.5.2011 14:55

Ja ma dobre skusenosti so Zoohitom az na jednu vec, co ma vzdy zarazalo na uplne vsetkych internetovych obchodoch, s ktorymi som prisla do styku. Ide konkretne o to, ze ak nieco nie je tak ako by malo byt, nedaju zakaznikovi vediet. V zoohite to bolo napriklad: Mali tam moznost na dobierku alebo prevodom a Ceskou postou alebo Kurierom. Zadala som kurierom a dobierkou a oni to poslali ceskou postou s tym, ze vraj kurierom sa na dobierku neda, pritom mi tu moznost ale uvadzalo. No na druhej strane ich ospravedlnuje to, ze na hraniciach preda Ceska posta balik UPSke takze mi to vlastne kurierom pride. Ale v Cechach by neprislo :) Je to len malickost, ale ked mi prisiel mail, ze to bolo odoslane Ceskou postou som myslela, ze z kozuchu vyskocim. My sme totiz cerstvi najomnici, ktori stale nemaju este schranku, menovku a ani meno na zvonceku, a ani susedia nas este nepoznaju, takze by nas posta hladala marne :D a balik by sa vratil spat do Mnichova :D

Inak kedze som robila v nemenovanom e shope popri skole tak viem napriklad par praktik, ktore mnohe e shopy mozno tiez praktikuju ako je napr. Ze na stranke maju uvedene, ze veci maju do 3 dni dostupne, ale v skutocnosti nemaju ich ani kupene u dodavatela. A ak ma dodavatel vyssie ceny, kvoli ktorym by zarobili velmi malo tak samozrejme ich od neho nezoberu. Pripadne ho vobec na sklade dodavatel nema. Ono by to bolo fajn ak by zakaznikom napisali, ze je problem s dodanim, ale vacsinou to neurobia. A tak sa stavalo u nas velmi casto, ze zakaznici rozhorceni volavali, ze uz zaplatili kartou a my sa im neozyvame. Az potom zacali v obchode jednat, ze tento zakaznik je uz nervozny tak sa pozrime na problem ci sa da urychlit. Ja som to neuniesla a tak som tam nevydrzala s takym pristupom k ludom ani mesiac. A hlavne majitel to mal cele na haku. Zakaznik nezakaznik, jeho zaujima mesacna vyplatna paska. :-(
Naposledy upravil vcielka dňa 31.5.2011 17:09, celkovo upravené 3 krát.
vcielka
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.5.2011 9:35
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod Lilez 31.5.2011 16:36

Ahojte :)
no ja mám zatiaľ len dobré skúsenosti so zoohit-om klop-klop, čo som si objednala prišlo kuriérom za dva-tri dni. (naposledy čo som obednávala večer okolo desiatej tak za dva dni som to mala doma).
A včera večer som si objednala v PET SHOPe, dnes mi volali, že to balenie nemajú skladom, ponúkla mi menšie/väčšie /podobné.
Takže uvidím zatial len skúšam, čo ma viac osloví :-D
Obrázok

Isabell Coony - MCO
Lilez Micuko Yoko - MCO
Nero - čertovský uličník (spi sladko babenko ♥ ♥ )
Leon - maximazel uličník
Katie - aljašský malamut
Tina - nemecký ovčiak
Peggy - dlhosrstý jazvečík
Levík -zakrslý králik levia hlava
Obrázok používateľa
Lilez
šelma
šelma

Založený: 22.3.2011 16:01
Skutočné meno: Aďa

Reklamy

Odoslaťod Ejmurik 20.2.2012 14:05

Dobrý deň. Chcem sa len spýtať, či náhodou niekto z Vás nemá skúsenosti s e-shopom krmivoprepsyamacky.sk, pretože tam majú veľmi dobré ceny na applawsky :jaziram:
Obrázok používateľa
Ejmurik
mačiatko
mačiatko

Založený: 2.12.2011 14:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Lilez 20.2.2012 14:50

no tak ja som io nich este ani nepocula :-D mne saa najviac overil zoohit, ale tak mi doma poctivo barfujeme, takze nemam co objednat u nich :-D
ale mozno niekto poradi :cat36:
Obrázok

Isabell Coony - MCO
Lilez Micuko Yoko - MCO
Nero - čertovský uličník (spi sladko babenko ♥ ♥ )
Leon - maximazel uličník
Katie - aljašský malamut
Tina - nemecký ovčiak
Peggy - dlhosrstý jazvečík
Levík -zakrslý králik levia hlava
Obrázok používateľa
Lilez
šelma
šelma

Založený: 22.3.2011 16:01
Skutočné meno: Aďa

Reklamy

Odoslaťod Ejmurik 20.2.2012 16:39

Lilez napísal:no tak ja som io nich este ani nepocula :-D mne saa najviac overil zoohit, ale tak mi doma poctivo barfujeme, takze nemam co objednat u nich :-D

ja som na tento e-shop natrafila nahodou, resp. prostrednictvom googlu :-D , keď som sondovala či niekde nenájdem aplawsky lacnejšie než na zoohite. Tiež odtiaľ objednávam, no v poslednej dobe im celkom stúpli ceny. Pred tým sa mi zdal cenovo naozaj bezkonkurenčný, no teraz už je viacero produktov inde lacnejších.
Obrázok používateľa
Ejmurik
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod elienta 1.7.2012 17:53

Ejmurik napísal:
Lilez napísal:no tak ja som io nich este ani nepocula :-D mne saa najviac overil zoohit, ale tak mi doma poctivo barfujeme, takze nemam co objednat u nich :-D

ja som na tento e-shop natrafila nahodou, resp. prostrednictvom googlu :-D , keď som sondovala či niekde nenájdem aplawsky lacnejšie než na zoohite. Tiež odtiaľ objednávam, no v poslednej dobe im celkom stúpli ceny. Pred tým sa mi zdal cenovo naozaj bezkonkurenčný, no teraz už je viacero produktov inde lacnejších.

Ja som z "krmivoprepsyamacky.sk" viac krát nakupovala, a mám s týmto eshopom len dobré skúsenosti. V poslednej dobe mávajú často dobré akcie. :cat36:
Elvis & Esterell Nerthiana * CZ
Obrázok používateľa
elienta
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 29.9.2011 13:58

Reklamy

Odoslaťod Ejmurik 8.7.2012 21:17

Ja som z "krmivoprepsyamacky.sk" viac krát nakupovala, a mám s týmto eshopom len dobré skúsenosti. V poslednej dobe mávajú často dobré akcie. :cat36:[/quote]

Vďaka za odpoveď Elienta. Zrovna nám dochádzajú granulky, tak môžem bez obáv odtiaľ objednať. :cat38:
Obrázok používateľa
Ejmurik
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb