• Reklamy

predajne v kosiciach

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

predajne v kosiciach

Odoslaťod evusik 7.9.2005 10:47

nemate nahodou skusenosti s dobrymi predajnami macacich potrieb v kosiciach? ja poznam hornbach a dva aquachovy (nam. osloboditelov a vratna) a nikde nemaju ani len zverlit :-(
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: predajne v kosiciach

Odoslaťod Anik 7.9.2005 12:31

evusik napísal:nemate nahodou skusenosti s dobrymi predajnami macacich potrieb v kosiciach? ja poznam hornbach a dva aquachovy (nam. osloboditelov a vratna) a nikde nemaju ani len zverlit :-(

Priznam sa, ze zverlit som ani ja v kosiciach nevidela este...
Ale tie dve predajne su celkom ok, ja som chodievala na vratnu, lebo jedna z predavaciek ma macku doma, takze vedela poradit, ci tu delikatesu chlpac doma oceni, alebo ma s nou niekam posle..
Sice zverlit sa mi mari, ze som videla pred rokom na zeleznicnej stanici, je tam nejaka hobby predajna smerom ku vlakom, ale bol strasne drahy !!! celkovo vacsina tych podstielok je vyrobena z drveneho bentonitu, len nie kazdy ma rovnake parametre. Ja som dlho pouzivala Pussy cat, je to nehrudkujca podstielka, je lacna, ale treba ju castejsie menit.
Kedysi este aj v Optime bola predajna dr poodle, ale uz je zavreta, tam mali dobry vyber podstielok tiez.
Annamária Vilinská (Luleå, Sverige)
Maca Menyus Silvester, *23.06.2004
BRI, kastrovaný, nezvestný
Lilly *2002
cica domáca, sterilizovaná
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.6.2005 20:41

Reklamy

Odoslaťod evusik 8.9.2005 21:16

haaalelujah, nasla som aquachov v KE, kde maju zverlit :-D je to na nam. maratonu mieru, vola sa to tusim kerriere alebo take nieco... zverlit maju v cenach 85 Sk/6 kg balenie zeleny, 105 Sk/6 kg balenie cerveny, ponukaju aj kvalitnejsie krmiva (vsimla som si hill's, RC a animondu).
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Anik 9.9.2005 12:11

evusik napísal:haaalelujah, nasla som aquachov v KE, kde maju zverlit :-D je to na nam. maratonu mieru, vola sa to tusim kerriere alebo take nieco... zverlit maju v cenach 85 Sk/6 kg balenie zeleny, 105 Sk/6 kg balenie cerveny, ponukaju aj kvalitnejsie krmiva (vsimla som si hill's, RC a animondu).

kde na maratonca ?
Annamária Vilinská (Luleå, Sverige)
Maca Menyus Silvester, *23.06.2004
BRI, kastrovaný, nezvestný
Lilly *2002
cica domáca, sterilizovaná
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.6.2005 20:41

Reklamy

Odoslaťod evusik 9.9.2005 16:34

Anik napísal:
evusik napísal:haaalelujah, nasla som aquachov v KE, kde maju zverlit :-D je to na nam. maratonu mieru, vola sa to tusim kerriere alebo take nieco... zverlit maju v cenach 85 Sk/6 kg balenie zeleny, 105 Sk/6 kg balenie cerveny, ponukaju aj kvalitnejsie krmiva (vsimla som si hill's, RC a animondu).

kde na maratonca ?

huff, tazko sa to vysvetluje... je to v jednom z tych staruckych blokov, hned vedla je tusim sklo alebo porcelan... blizko miesta, kde sa otacaju elektricky :-) maju dost viditelnu reklamu, aspon ja - totalne nevsimavy clovek - som to nasla pomerne rychlo :-D
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Sasa 31.10.2005 11:33

Inac aj v hypertescu je jeden chovprodukt a myslim ze novy otvorili aj v Carrefoure, maju tam vselico pre macky aj pre psov, ale jedlo tam nenakupujem. Teraz som si oblubila ten na namesti oslobod. je to jediny obchod v ktorom maju nasu oblubenu stielku Magic Pearl za prijatelnu cenu, co je 115 sk a vydrzi 3 az 4 tyzdne bez toho ze by som ju musela komplet menit.
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 31.10.2005 11:31

Reklamy

Odoslaťod evusik 31.10.2005 22:17

Sasa napísal:Inac aj v hypertescu je jeden chovprodukt a myslim ze novy otvorili aj v Carrefoure, maju tam vselico pre macky aj pre psov, ale jedlo tam nenakupujem. Teraz som si oblubila ten na namesti oslobod. je to jediny obchod v ktorom maju nasu oblubenu stielku Magic Pearl za prijatelnu cenu, co je 115 sk a vydrzi 3 az 4 tyzdne bez toho ze by som ju musela komplet menit.

to myslis vazne - za 115 Sk? ake velke balenie? ak myslis ten aquachov v podchode na nam. osloboditelov, bola som tam len parkrat a odradil ma slaby vyber krmiva, na to sa tam fakt nevyplati chodit. ani som si nevsimla, ze tam maju podstielky :-(
tesco musim omrknut, nevsimla si si, ze tam maju aj kvalitne krmiva? alebo len prislusenstvo? :-)
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Sasa 2.11.2005 8:23

No 3.8 litrova stoji 115 Sk a ta vacsia 6.4 ci kolko vyse 6 litrov stoji asi 189 Sk, lenze problem je v tom ze musis vystihnut kedy ju maju, lebo im ide dost na odber, a ked ju nebudu mat tak sa spytaj kedy ju dostanu, ti teta povie. Inac bola som aj v tom na maratoncoch a je tam hrozne zlata teta, ale tu stielku ma po 156 Sk :jaziram: :cica2:
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod emilia 21.11.2005 22:21

zdravim. na sidlisku Tahanovce v obch. dome MILA predajna Animals, maju tam Zverlit, som si vsimla okolo100 sa pohybovali ceny, viac druhov. a tiez maju Royal canin:) :-D
Obrázok používateľa
emilia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 16.11.2005 22:17

Reklamy

Odoslaťod evusik 22.11.2005 6:43

emilia napísal:zdravim. na sidlisku Tahanovce v obch. dome MILA predajna Animals, maju tam Zverlit, som si vsimla okolo100 sa pohybovali ceny, viac druhov. a tiez maju Royal canin:) :-D

a maju aj ine kvalitne krmiva okrem RC? ake? vopred diky za info :-)
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod emilia 22.11.2005 15:42

:wink: no ine som si tam nevsimla... okrem whiskasu, ale mozno.
Obrázok používateľa
emilia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod evusik 22.11.2005 22:04

emilia napísal::wink: no ine som si tam nevsimla... okrem whiskasu, ale mozno.

vdaka za info, royalky tusim predavaju aj na KVPcku v predajni niekde okolo wuppertalskej ulice... ale nie som si na 100% ista...
Eva Dobríková
Košice
---
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod emilia 21.1.2006 13:06

Ahojte kosicania! :bye: po dlhsom case sa opat hlasim :-D objavila som v kosiciach podstielku magic pearls za neuveritelnych 95,-sk :achtung: to mensie cervene balenie. asi este nezistili po kolko sa to predava v inych predajniach, tak som vcera kupila jedno a v pondelok pojdem kupit asi este jedno, do zasoby, pre istotu keby zdrazeli (to hovori mamka :wink: ). je to na sidl. tahanovce, v Mile na poschodi, sa to vola Animals.
Adriana Cvancigerová

Emil-Emko (*jún 2004)/domáci tigrík:)
Obrázok používateľa
emilia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Sasa 6.2.2006 8:25

Ak niekto v KE zhana Purinu Proplan tak ju maju (a vraj aj budu mat) v hypermarkete Tesco, v tom malom obchodiku, cena 92 Sk za 400 gramov, maju rozne druhy. A 1,5 kg za 323 Sk.
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod evusik 6.2.2006 16:35

Sasa napísal:Ak niekto v KE zhana Purinu Proplan tak ju maju (a vraj aj budu mat) v hypermarkete Tesco, v tom malom obchodiku, cena 92 Sk za 400 gramov, maju rozne druhy. A 1,5 kg za 323 Sk.

dobre vediet, na prestriedanie nezaskodi :wink: nevsimla si si, ci mali aj maciatkovske?
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb