• Reklamy

predajne v kosiciach

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Re: predajne v kosiciach

Odoslaťod Marusska83 3.4.2011 14:31

Škoda že nemajú letáky na akcie.Vtedy som len náhodou natrafila na tú podstielku aj granule mali v akcii.Teraz to robím tak že si zavolám a babenky mi vysypú čo je akčné :-D
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod vcielka 31.5.2011 17:29

V KE som zatial kratko, ale zasa som si tam nasla kamaratku mackarku, ktora mi ukazala jeden super obchod s potrebami pre zvieratka. Zive tvory tam nemaju a su vylucne zamerany len na potravu a potreby. Maju 2 poschodia a niekolko miestnosti hore i dole. Ked pride majitel so psom, pes si mysli, ze je v disneylande :D Velky vyber znaciek (Kamaratka tam chodi kupovat konzervy ktore maju min. 80% masa) Je to Petshop na rohu kmeťova a jesenskeho ako je kruhac pri Jumbe. Nebyt zoohitu tak by sme vsetko nakupili asi tam. Ale stravu budem urcite chodit nakupovat aj sem.

2. obchod co navstevujem a ma priatelne ceny je prave na namesti Osloboditelov a este asi 2 malinke obchodiky vyhradne zamerane na potreby a stravy pre zvierata som videla v ulickach ako je Timonova, Bočná a Vrátna. Si presne nepamatam kde presne ale boli blizo seba.
Inak neviem co tam vsetko maju pretoze v tej dobe som krmivo nezhanala, ale ked budete mat cestu okolo skuste sa stavit a mozno Vas prekvapia, mozno sklamu.
vcielka
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.5.2011 9:35

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 31.5.2011 18:12

vcielka napísal:V KE som zatial kratko, ale zasa som si tam nasla kamaratku mackarku, ktora mi ukazala jeden super obchod s potrebami pre zvieratka. Zive tvory tam nemaju a su vylucne zamerany len na potravu a potreby. Maju 2 poschodia a niekolko miestnosti hore i dole. Ked pride majitel so psom, pes si mysli, ze je v disneylande :D Velky vyber znaciek (Kamaratka tam chodi kupovat konzervy ktore maju min. 80% masa) Je to Petshop na rohu kmeťova a jesenskeho ako je kruhac pri Jumbe. Nebyt zoohitu tak by sme vsetko nakupili asi tam. Ale stravu budem urcite chodit nakupovat aj sem.

2. obchod co navstevujem a ma priatelne ceny je prave na namesti Osloboditelov a este asi 2 malinke obchodiky vyhradne zamerane na potreby a stravy pre zvierata som videla v ulickach ako je Timonova, Bočná a Vrátna. Si presne nepamatam kde presne ale boli blizo seba.
Inak neviem co tam vsetko maju pretoze v tej dobe som krmivo nezhanala, ale ked budete mat cestu okolo skuste sa stavit a mozno Vas prekvapia, mozno sklamu.

Petschop je super a majiteľ ani nevravím.Asi pred rokom sme boli na veterine to je len na skok tak som sa bola vyšantiť aj tam.Mali super cenu na podstielku.A predstav si bol ochotný mi ju doniesť až domov.Brala som 50kg.Ináč na Vrátnej som ešte nebola,ale počula som samu chválu asi sa tam vyberiem ako špijon :-D :-D :-D dochádzajú granule.
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod nezabudka84 20.9.2011 20:45

ja kupujem v Atose, je na Slovenskej. Majitel velmi ochotny, ma aj internetovy predaj. Vyber sice na predajni nema nic moc, ale ja to robim tak, ze si objednam cez internet, on mi zavola , ze uz to ma a ja si po to pridem.Ma aj rozvoz.Ked nieco nema v ponuke, staci mu napisat mail a on pozhana a da vediet ceny. Skuste porovnat s petshopom...myslim ceny...
HU Cat from mary home Michael BRI 2264, " Ďusi", 30.10.2010
HU Blackdiamonds cat Bihara BRI 2264, "Bibi", 11.1.2011
Deny Mac Qeen, madarska vyzla, 25.11.2009
Jackie, Yorkshirsky terier, 20.12.2010
nezabudka84
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.12.2010 12:57
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: katka

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb