• Reklamy

predajne v kosiciach

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Odoslaťod Bea 6.2.2006 19:20

Sasa napísal:Ak niekto v KE zhana Purinu Proplan tak ju maju (a vraj aj budu mat) v hypermarkete Tesco, v tom malom obchodiku, cena 92 Sk za 400 gramov, maju rozne druhy. A 1,5 kg za 323 Sk.

Evusik, Ty si studnica informacii! Kde na to beries cas?

Inak, v Rakusku v BIPE maju akciu na SHEBU - 0,45 eur.
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod evusik 6.2.2006 23:17

Bea napísal:
Evusik, Ty si studnica informacii! Kde na to beries cas?

Inak, v Rakusku v BIPE maju akciu na SHEBU - 0,45 eur.

Bei, ja s tym tentokrat nemam nic spolocne, to Saska :wink:
ja kruzim v pravidelnych intervaloch po obchodoch v meste, sidliska mapuju emka a saska :-D
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod Sasa 7.2.2006 8:17

Evusik maju aj maciatkovske, adult, housecat, aj pre sterilizovane macky a kastraty, tie adult maju aj v 1,5 kg baleni, ale tie ostatne som videla len v 400 gramovom, inac Ninke chuti a deklaruju na nom 20% kuracieho masa.
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 31.10.2005 11:31

Reklamy

Odoslaťod evusik 7.2.2006 9:05

Sasa napísal:Evusik maju aj maciatkovske, adult, housecat, aj pre sterilizovane macky a kastraty, tie adult maju aj v 1,5 kg baleni, ale tie ostatne som videla len v 400 gramovom, inac Ninke chuti a deklaruju na nom 20% kuracieho masa.

pojdem to tam asi niekedy kupit, nech maju cicuchy zmenu... uz som raz proplan kitten doma mala a bola som velmi spokojna :-) pozdrav ninku :wink:
Eva Dobríková
Košice
---
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Sasa 7.2.2006 9:38

Evusik minule som ti poslala Sanbelle Bosch zlozenie, nekukla si sa nahodou na to? Kupila som ho u tety v Keriery a neskutocne krasne vonia, ako struhana cokolada, a tiez nam velmi chuti, ak ti mail nedosiel tak hod ockom na www.sanabelle.de inac jeho cena v keriery je 89Sk za 0.5 kg, a idem asi vyskusat ANF pre macicky
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 12.2.2006 12:20

Vedel by mi niekto povedat, ci dostat niekde v Kosiciach krmivo pre cicuse Nutra nuggets a Nutragold? Zatial som to nikde nenasla a rada by som vyskusala. :cica2:
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10

Reklamy

Odoslaťod evusik 12.2.2006 12:23

Sasa napísal:Evusik minule som ti poslala Sanbelle Bosch zlozenie, nekukla si sa nahodou na to? Kupila som ho u tety v Keriery a neskutocne krasne vonia, ako struhana cokolada, a tiez nam velmi chuti, ak ti mail nedosiel tak hod ockom na www.sanabelle.de inac jeho cena v keriery je 89Sk za 0.5 kg, a idem asi vyskusat ANF pre macicky

ahoj Sasi, neviem, ci som slepa, ale na nete som to zlozenie krmivka nenasla... kazdopadne, pozerala som sa na to v kerriery a vyzeralo to celkom slubne az na to, ze neuvadzaju %-ny podiel masa. a vies, aky som ja psychopat v tejto oblasti :wink: kazdopadne, na prestriedanie niekedy vyskusam :wink: mas uz to ANF? kde si ho dostala?
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod evusik 12.2.2006 12:24

schnauzee napísal:Vedel by mi niekto povedat, ci dostat niekde v Kosiciach krmivo pre cicuse Nutra nuggets a Nutragold? Zatial som to nikde nenasla a rada by som vyskusala. :cica2:

mam obehanu vacsinu mestskych obchodov (snad okrem sidlisk) a nikde som nutru nevidela :-( zatial iba v e-obchode 4pets.sk.
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Sasa 13.2.2006 7:58

Evusik, to ANF budem mat od tety v Keriery, ide na tu vystavu co je zaciatkom marca v Blave a sme sa dohodli ze predtym pridem a objednam si ho, ak chces pridaj sa. Inac s nou sa da dohodnut, si povedz co chces a ona ti to zozenie bez problemov.
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod evusik 13.2.2006 8:40

ano, je velmi mila a niekedy sa mi z toho obchodu ani odist nechce :-) skusim na nete vysnorit nieco o tom ANFku a asi sa pridam :wink:
P.S.: ja mam zase slubenu eukanubu, ked jej poviem, aby objednala, ale zistila som to az po objednani 8 kg z netu :-D
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 22.2.2006 18:31

Pred tyzdnom som kupovala v nasom Carrefouri prepravku pre maciaka a vysla ma na 299 Sk. Bola som velmi milo prekvapena z ceny, lebo povodne som planovala objednat si prepravku z e-shopu, kde je o stovku drahsia. Ak niekto potrebuje, utekajte, kym maju :-D
Zuzka Mihaľová
Košice

Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod figaro 21.3.2006 20:55

Tak som bol na návšteve v Košiciach a zastavil som sa v predajni Kerier, ktorú ste tu odporúčali. Naozaj som bol veľmi milo prekvapený. Pani predavačka (asi majiteľka) mala naozaj dobrý prehľad o krmivách pre mačky ale čo je hlavné mala aj dobrý výber rôznych druhov. Kúpil som na vyskúšanie granule Bosch (sanabelle) a mali aj nejakú akciu na granule Hills (3+1 balenie zdarma, za 300 Sk) Boli to 4 rôzne balenia po 400 g (kura, králik, tuniak a jahňacina). Ďalej mali aj veľký výber konzervičiek a paštičiek. Kúpil som niečo aj z nich na vyskúšanie. Pani nezaprela, že má obchodného ducha, ale bola veľmi ochotná. Urobili sme nákup za cca 500 Sk a spokojní sme odišli do Hornbachu kúpiť ešte nové škrabadlo. Po príchode domov mal najväčšiu radosť náš kocúrik. Z nového škrabadla aj z množstva dobrôt. V Košiciach je naozaj väčší výber ako u nás vo Zvolene.
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod evusik 21.3.2006 21:14

figaro, pani z kerrieru je naozaj velmi mila a ochotna :-) akurat si pamatam casy, kedy som ju pol hodinu presviedcala, ze uz existuje aj macacia eukanuba, nielen iams :-D ale co uz, tvrdohlave baby sa stretli :-D
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod evusik 21.3.2006 21:18

a musim pridat este jednu velmi dobru skusenost s kerrierom, hoci nie priamo s majitelkou, ale mladsou predavackou (zrejme jej dcerou). bola som rano v meste, silene som sa ponahlala do skoly a potrebovala som nutne kupit podstielku, pricom presun do druhej predajne dalej od kerrieru by mi zabral asi 20 min... lenze som si akosi neuvedomila, ze kerrier nie je otvoreny non-stop :wink: takze som ostala stat pred cedulkou "zatvorene" hodinu a pol pred oficialnym casom otvorenia (bolo tusim 8:30).
nie som si ista, ale tusim, ze kerrier funguje aj ako veterinarna ambulancia - bola tam totiz spominana mlada slecna s nejakym psikom, ktory bol po zakroku. ked zistila, ze sa niekto pokusal otvorit dvere (este predtym, nez dotycny neznamy zistil, ze je zatvorene :wink: ), prisla, oznamila mi smutnu skutocnost a ked som sa zatvarila extremne skleslo, pozvala ma dalej s tym, ze ak budem mat presnu hotovost, tovar mi preda, ale nema este otvorenu pokladnu. hned som mala krajsi den :wink:
Eva Dobríková
Košice
---
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 23.3.2006 12:39

Ku predajni Kerier chcem len poznamenat, ze tam strihaju psikov. Zeby robili nejake veterinarne ukony, to si nemyslim, este som o tom nepocula, ale uz som tam davala naseho havina strihat, mozno to bolo myslene pod tym zakrokom :-) (aj ked mi to vyznie trosku divne)
Zuzka Mihaľová
Košice

Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb