• Reklamy

Sada Litter Kwitter

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Sada Litter Kwitter

Odoslaťod Freya 28.6.2009 23:19

Dúfam, že tu takáto téma nie je - aspoň som je teda tu nenašla tak som sa rozhodla ju vytvoriť. Čo si myslíte o tejto sade Litter kwitter, ktorá slúži na to aby naučila chodiť mačky na ľudské wc.. Vyzerá to celkom srandovne ale je to naozaj zaujímavé, u nás som to ešte nevidela predávať ale v Česku to majú aj keď podľa mňa je to dosť drahé... Veď posúďte sami :-)
Tu je video na youtube že ako to funguje - kuknite si ho :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=ut7gm2tFqWY
A tu na tejto stránke z Česka to predávajú
Obrázok používateľa
Freya
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 2.6.2009 12:07
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Gabika Džongovová

Reklamy

Re: Sada Litter Kwitter

Odoslaťod INA S. 29.6.2009 7:41

hmmm,celkom zaujímavé,no musela by som do dverí spraviť mačacie dvierka ,aby som nemala wc stále otvorené a my čo bývame v paneláku nemáme ani okno a vetranie ,tak to si neviem predstaviť,že by som splachovala po nich až poóbede :mutagen:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Freya 29.6.2009 14:10

No ja neviem mne sa to zdá celkom fajn - žiaden mačací piesok by som už nemusela kupovať, žiadne čistenie záchodíka, žiadne kamienky po byte... Má to dosť veľa výhod podľa mňa - aj keď s tými dverami by bol asi problém no neviem.. Možno by som to aj vyskúšala ... Fakt rozmýšľam o tom :-/
Obrázok používateľa
Freya
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod gandalf 29.6.2009 14:18

Ja by som to asi brala pri jednej cice, ale mat ich 4 ci 5, fuha, to by bola fuska, uz vidim ako sa mi kupu nechcene v zachodiku :D Okrem toho si spominala, ze chces mat CHS, takze sa tak ci tak piesku nevyhnes :-/
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod athena 29.6.2009 14:24

Je to asi naozaj realne pri mensom pocte maciciek. Jedna kamoska si to zohnala, naucila na to chodit 3 kocurikov.
Na ulici nasli malinkeho kocurika, uz ma teda 4 macicky a nastal maly problem. 6 tyzdnove maciatko na to nenaucite chodit,
tak vylozili opat klasicky zachodik a stari maciaci nauceni na ten zazrak zacali opat chodit do piesku. Je to pre macky neprirodzene.
Pri CHS si to uz vobec neviem predstavit. A neposledna vec, na zachode ma vzdy neksutocne smradecek, pretoze maciaci nie a nie za sebou splachnut :-) A za tu neskutocnu cenu 1890 Kc + postovne asi 400 Kc, no dakujem, neprosim :-) Aj tak to skusat nemozem, musela by som dorobit na dvere dvierka a uz nehovorim ani o tom, ze by som to do panelakovej toalety nemala ani kam umiestnit po cely cas ucenia.
athena
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 3.6.2009 14:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Freya 29.6.2009 14:37

Nie nie ja som nadtým len rozmýšľaľa ja viem že je to pri chs takmer nereálane ale kebyže mám jednu, dve mačky tak by som to určite skúsila :-) Pri 4 -5 alebo nebodaj 6- fakt asi by to bola katastrofa
Obrázok používateľa
Freya
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 19.7.2009 17:34

Heeej to poznam videl som to na vystave...myslim ze celkom uzitocne, ale cenu by som radsej nechcel ani odhadnut. Casom sa to stane zbytocnym a zase len dalsia hararaburda do domu.
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 26.6.2012 5:23

Dnes som surfoval po nete a natrafil som na Slovenskeho predajcu Litter Kvitter http://www.sikovna-macka.sk
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod elienta 30.6.2012 18:56

Ja som takúto "sadu" vyrobila doma z 3 lavórov, obalov od zmrzliny a lepidla na plasty a cena nepresiahla 9 €. (pričom najviac som dala za to lepidlo)
Bohužiaľ tréning nebol úspešný, a keď som videla s akou radosťou tie naše micúchy hrabú v podstielke, tak som to vzdala.
:cica: :cica:
Elvis & Esterell Nerthiana * CZ
Obrázok používateľa
elienta
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 29.9.2011 13:58
Počet mačiek: 2

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb