• Reklamy

Macacie dvierka

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Macacie dvierka

Odoslaťod jabis 21.11.2011 19:12

Ahojte, potrebujem radu, kupil som dvierka Ferplast Swing 11 pre Devonceky, mam ale obavy ci nebudu moc velke :(... Nemate s nimi niekto skusenost?
http://www.zoohit.sk/shop/kocky/site_a_ ... ing/167382
jabis
Nováčik
Nováčik

Založený: 14.11.2011 12:38
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 2

Reklamy

Re: Macacie dvierka

Odoslaťod Mirra 29.11.2011 8:55

Podľa mňa nebudú veľké. U nás vedia tieto prechodové dvierka otvárať už cca 7-8 týždňové mačiatka. /Máme tieto aj tie o číslo menšie. Tebe by kľudne stačili na toto plemeno tie menšie, ale tie väčšie sa neotvárajú oveľa ťažšie, teda len o zanedbateľne trošičku, takže pohoda./ Takže neboj, ony keď na to prídu, ako sa to robí, tak to už nebude problém. My máme doma takýchto dvierok pätoro, máme nimi poprepájané "mačacie sektory" :-D. Nikdy s tým žiadna mačka nemala problém.

Max. vtedy, keď sme si priniesli domov novú mačičku, ktorá u chovateľa také niečo nepoznala, tak vtedy sme to spravili tak, že sme tie dvierka vyviazali špagátikom, aby boli stále otvorené, ona si v priebehu pár dní zvykla, že cez tú dieru sa chodí napr. do druhej miestnosti, a potom, keď už chodila na isto a vedela, kam to vedie, sme dvierka dali do normálnej zavretej polohy a ona už vediac, že chce ísť na konkrétne miesto, rýchlo pochopila, že si ich musí otvárať hlavou.

Obrázok
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 8

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb