• Reklamy

Mačacia podstielka

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Re: ceny v Blave

Odoslaťod Jana 22.6.2005 15:40

jarmila napísal:No nedá mi nezareagova» na niektoré príspevky tu na fóre... Bratislavkí obchodníci stavili na vysokú kúpyschonos» chovateµov a milovníkov chlpáčov, pretoľe ceny sa porovnáva» s inými čas»ami Slovenska nedajú. Ja síce dlhodobo ľijem v BA, ale rodičov mám v ®iari n/H, takľe pravidelne chodievam nakupova» tam. Zverlit stojí okolo 70,- Sk, potkaníky-vitamíny od Gimpetu (Gimbornu) od 119,- Sk, záchodík (krytý s dvierkami) som tam kúpila za 460,- SK!!! (i keď vtedy mali akoľe akciu..)..proste, vąetky vitamíny a Zverlit vláčim skoro dvesto kilometrov - i keď mám iba jednu potvoru. Prístup personálu sa nedá porovna» so ľiadnym tu v BA, (moľno kvoli anonymite, keďľe v ZH sa zrejme vąetci mačkári poznajú).

Akde dosta» v Bratislave tie myąky od Gimpetu? Ja som ich nikde nenaąla. Prosím poraďte. ďakujem.
Jana

Reklamy

Zverlit

Odoslaťod Peter Polák 23.6.2005 7:43

Chcel by som vąetkých, ktorý pouľívajú stelivo Zverlit poprosi» akú majú skúsenos» s poslednou várkou. Táto posledná várka čo sme kúpili sa nejako nevidarila, máme s ňou dos» problémy, vôbec nehrudkuje vąetko stečie naspodok záchoda a je dos» tmavý. Píąem o zelenom Zverlite. Ked máte akúkoµvek skúsenos» tak napíąte.
Dakujem,
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: Zverlit

Odoslaťod Zuzana H. 23.6.2005 8:16

Peter Polák napísal:Chcel by som vąetkých, ktorý pouľívajú stelivo Zverlit poprosi» akú majú skúsenos» s poslednou várkou. Táto posledná várka čo sme kúpili sa nejako nevidarila, máme s ňou dos» problémy, vôbec nehrudkuje vąetko stečie naspodok záchoda a je dos» tmavý. Píąem o zelenom Zverlite. Ked máte akúkoµvek skúsenos» tak napíąte.
Dakujem,

Ja som Zverlit kupovala na výstave v ®iline a mne sa naopak zdá o dos» kvalitnejąí, ako bol ten predtým. Super hrudkuje,
Obrázok používateľa
Zuzana H.
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 11.5.2005 8:04
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: ceny v Blave

Odoslaťod Zuzana H. 23.6.2005 9:02

Jana napísal:
jarmila napísal:No nedá mi nezareagova» na niektoré príspevky tu na fóre... Bratislavkí obchodníci stavili na vysokú kúpyschonos» chovateµov a milovníkov chlpáčov, pretoľe ceny sa porovnáva» s inými čas»ami Slovenska nedajú. Ja síce dlhodobo ľijem v BA, ale rodičov mám v ®iari n/H, takľe pravidelne chodievam nakupova» tam. Zverlit stojí okolo 70,- Sk, potkaníky-vitamíny od Gimpetu (Gimbornu) od 119,- Sk, záchodík (krytý s dvierkami) som tam kúpila za 460,- SK!!! (i keď vtedy mali akoľe akciu..)..proste, vąetky vitamíny a Zverlit vláčim skoro dvesto kilometrov - i keď mám iba jednu potvoru. Prístup personálu sa nedá porovna» so ľiadnym tu v BA, (moľno kvoli anonymite, keďľe v ZH sa zrejme vąetci mačkári poznajú).

Akde dosta» v Bratislave tie myąky od Gimpetu? Ja som ich nikde nenaąla. Prosím poraďte. ďakujem.

Skúste na Trnavskom mýte, tam sú predajne hneď tri - jedna v trľnici, jedna v podchode a jedna vedµa Zväzu. Ale neviem, či ich tam majú, ja ich nekupujem (teda kúpila som raz a to na výstave). Eąte by ich mohli ma» v Auparku, ale tam sú dos» ustrelené ceny. U nás takéto veci neletia, len mäkké tyčinky od Vitakraftu a z DM a pastičky. Ju, a eąte srdiečka (myslím, ľe sa volajú Happa cat, sú v ľltej krabičke alebo v sáčku a je na nich vysmiata cica v slnečných okuliaroch. ;-))
Obrázok používateľa
Zuzana H.
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 11.5.2005 8:04

Reklamy

ceny v Blave - Mysky od gimpetu

Odoslaťod jana 24.6.2005 10:01

Zuzana H. napísal:
Jana napísal:

Skúste na Trnavskom mýte, tam sú predajne hneď tri - jedna v trľnici, jedna v podchode a jedna vedµa Zväzu. Ale neviem, či ich tam majú, ja ich nekupujem (teda kúpila som raz a to na výstave). Eąte by ich mohli ma» v Auparku, ale tam sú dos» ustrelené ceny. U nás takéto veci neletia, len mäkké tyčinky od Vitakraftu a z DM a pastičky. Ju, a eąte srdiečka (myslím, ľe sa volajú Happa cat, sú v ľltej krabičke alebo v sáčku a je na nich vysmiata cica v slnečných okuliaroch. ;-))

DAKUJEM za informáciu. :-)
jana

Reklamy

skrabalo pre Olivera

Odoslaťod Alfie 27.6.2005 14:54

ahoj Janula,
ak si bola vo Valticiach, mali tam skrabadla z firmy ***************
je na nich super to, ze si mozes vybrat skrabadlo z ich webu alebi si navrhnut vlastne, a oni ti ho potom dovezu na vystavu (budu aj v Blave) a este mas tusim 5% zlavu.. my sme tak teraz brali jedno az po strop, vyzera velmi pekne a tiez sa nam pacil seriozny pristup firmy, vsetko sme vybavili bud telefonicky alebo mailom, pani bola velmi ochotna
takze tak len pre inspiraciu
Alfie
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.5.2005 8:37
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Jarmila 1.7.2005 9:24

Peter Polák napísal:Chcel by som vąetkých, ktorý pouľívajú stelivo Zverlit poprosi» akú majú skúsenos» s poslednou várkou. Táto posledná várka čo sme kúpili sa nejako nevidarila, máme s ňou dos» problémy, vôbec nehrudkuje vąetko stečie naspodok záchoda a je dos» tmavý. Píąem o zelenom Zverlite. Ked máte akúkoµvek skúsenos» tak napíąte.
Dakujem,

Svätá pravda, ja som si kúpila Zverlit pre svoju cicusu aj pre cicusu mojich rodicov a tieľ sme pozerali ako puci, keď sme čistili záchodíky. Nakoniec sme to vąetko museli vyhodi», proste ten záchod bol stále ąpinavý. Ďaląia várka uľ ale bola v poriadku, takľe dúfajme, ľe to bol len chvíµkové zaváhanie a Zverlit bude naďalej v svojej pôvodnej kvalite (doteraz som s ním bola veµmi spokojná)!
Jarmila

Reklamy

Catsan

Odoslaťod jessyca 7.7.2005 13:43

My pouzivame podstielku Catsan. Raz sme vyskusali zverlit ale stacilo aby sa Mica vycikala a polka zverlitu nasiakla takze polka zachoda bola totalne mokra... Catsan je trocha drahsi ale mame snim najlepsiu skusenost. 10litr. Catsan kupujeme po 219sk az 240sk.
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

Catsan

Odoslaťod jessyca 7.7.2005 13:45

********************* :cica2:

Tento príspevok bol upravený, pre neľiadúcu reklamu.

Upravil Administrátor.
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

Re: skrabalo pre Olivera

Odoslaťod Prskavka 8.7.2005 13:39

Alfie napísal:ahoj Janula,
je na nich super to, ze si mozes vybrat skrabadlo z ich webu alebi si navrhnut vlastne, a oni ti ho potom dovezu na vystavu (budu aj v Blave) a este mas tusim 5% zlavu.. my sme tak teraz brali jedno az po strop, vyzera velmi pekne a tiez sa nam pacil seriozny pristup firmy, vsetko sme vybavili bud telefonicky alebo mailom, pani bola velmi ochotna

My sme si ąkrabadlo postavili sami, teraz pracujeme na druhom, lepąom. Páči sa nám na nich to, ľe sú z prírodného materiálu - suchého stromu a sú netypické. Ak máte záujem, napíąem a fotografiami zdokumentujem postup výroby...len to chvíµu potrvá, lebo času nie je nazvyą pri kŕmení tých naąich malinkých mačiatok :wink:
Andrea

Erish, *16. júna 2005, DOM
Ela, kastrát *17. júna 2005, DOM
Merlin, kastrát *cca 12.septembra.2005, DOM
Alex /Kex/, *1.apríla 2004, drsnosrstý foxteriér
Ness /Aida Concord from Zliv/, *17.februára 2006, drsnosrstý foxteriér

Ena, kastrát *16. júna 2005, +4. septembra 2009, DOM
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.7.2005 8:54

Reklamy

Odoslaťod janula 8.7.2005 13:59

Prskavka napísal:
ak si bola vo Valticiach, mali tam skrabadla z firmy **************

My sme si ąkrabadlo postavili sami, teraz pracujeme na druhom, lepąom. Páči sa nám na nich to, ľe sú z prírodného materiálu - suchého stromu a sú netypické. Ak máte záujem, napíąem a fotografiami zdokumentujem postup výroby...len to chvíµu potrvá, lebo času nie je nazvyą pri kŕmení tých naąich malinkých mačiatok :wink:

Jasne, to je dobry napad, mozes to popisat a pofotit a potom sem do fora-do temy Skrabadla vlozit, dobre :wink:
p.s. tu temu idem vytvorit :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 10.7.2005 9:52

janula napísal:
Prskavka napísal:

Jasne, to je dobry napad, mozes to popisat a pofotit a potom sem do fora-do temy Skrabadla vlozit, dobre :wink:
p.s. tu temu idem vytvorit :wink:

JJ. Sak to mozno bude aj dobry clanocek :wink:
Andrea

Erish, *16. júna 2005, DOM
Ela, kastrát *17. júna 2005, DOM
Merlin, kastrát *cca 12.septembra.2005, DOM
Alex /Kex/, *1.apríla 2004, drsnosrstý foxteriér
Ness /Aida Concord from Zliv/, *17.februára 2006, drsnosrstý foxteriér

Ena, kastrát *16. júna 2005, +4. septembra 2009, DOM
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.7.2005 8:54

Reklamy

Odoslaťod Kristína 11.7.2005 13:47

Dakujem,

S poslednou dávkou Zverlitu (z palety objednávanej cez vás) sme mali aj my dos» problém, tieľ nám vąetko steká dolu, slabo hrudkuje. Vyskúąali sme teraz Gemer Cat (je to rovnaký materiál, len trochu jemnejąí ako zelený Zverlit) a sme nadmieru spokojní. Jediný problém je, ľe v Bratislave sa Gemer Cat kúpi» nedá.
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Monika 11.7.2005 13:54

Z tej varky Zverlitu som aj ja mala nejake balenia horsie, ale nie vsetky. Par balikov bolo dobrych ako predtym.

Skusali ste niekto aj Kitty star, ktory sa predaval na vystave vo Valticiach? Tam krasne hrudkoval, ked tam naliali vodu, ale po referencii kamaratky, ktora to doma nasypala do toaelty sa bojim tie dva baliky co mam doma aj otvorit :-(
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Bea 11.7.2005 14:06

Monika napísal:Z tej varky Zverlitu som aj ja mala nejake balenia horsie, ale nie vsetky. Par balikov bolo dobrych ako predtym.

Skusali ste niekto aj Kitty star, ktory sa predaval na vystave vo Valticiach? Tam krasne hrudkoval, ked tam naliali vodu, ale po referencii kamaratky, ktora to doma nasypala do toaelty sa bojim tie dva baliky co mam doma aj otvorit :-(

Aj ja som si vzala 2 balíky, ale eąte sme ich nepouľili. Máą nejaké zlé referencie od kamarátky? Tam navýstave vyzeral "normálne" - tak, ako by mal...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb