• Reklamy

WHISKAS Mačacie Mlieko

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Kúpili by ste svojej mačke mačacie mlieko Whiskas ?

áno
16
47%
nie
18
52%

Celkový počet hlasov : 34

Odoslaťod lilo 5.5.2006 21:03

Ja som mojmu prvemu kocurikovi kupila mlieko od Whiska a dost mu to chutilo. Teraz mam kocurika noveho a ten miluje smotanu. Davam mu 2 x za den, rano a ked pridem z prace. Skuste to, je to lacnejsie a bez konzervacnych latok. Este mozte davat jogurt, ale nie kazda macka ma rada huste mliecne vyrobky.
lilo
Nováčik
Nováčik

Založený: 5.5.2006 20:33
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Petra17 5.5.2006 21:26

Neviem, ale myslím, že nie je najvhodnejšie dávať cice smotanu až dvakrát za deň. Ak ide samozrejme o tú šlahačkovú... Ja by som ju podávala len na spestrenie stravy, tak raz do týždňa. Naše cicule mliečne výrobky moc nemusia. Elle vôbec a Enzo si dá tak po kávovej lyžičke raz za "uhorský rok".
Petra Novotná
Obrázok používateľa
Petra17
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.10.2005 18:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod emilia 6.5.2006 18:49

nas emil asistuje pri kazdom otvoreni jogurtu, olizat viecko- to je jeho :cica2: . na zvuk otvorenia jogurtu sa vzdy zobudi.... co sa tyka mlieka od whiskasu- tej znacke velmi neverim, po hnackach z konzerv... takze nedala by som to kocurikovi.
Adriana Cvancigerová

Emil-Emko (*jún 2004)/domáci tigrík:)
Obrázok používateľa
emilia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 16.11.2005 22:17

Reklamy

Odoslaťod kitekatka 5.6.2006 11:56

Ani naša cicuša moc nelipne na mliečnych výrobkoch,a ani mäsu moc neprišla na chuť :-)
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod juliena 5.6.2006 12:34

Mohla by som to mlieko kúpiť 5-týždňovému mačiatku ? :cerveny:
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod lenka 5.6.2006 13:05

juliena napísal:Mohla by som to mlieko kúpiť 5-týždňovému mačiatku ? :cerveny:

Juli, myslím, že by to boli iba vyhodené peniaze, keďže (aspoň si myslím) Mafia malého ešte stále kojí. Od mamy je najlepšie :wink:
Klučková Lenka
Žilina

Bonifác / kríženec TUA - veeeľký lenivec
Ginger / kríženec BRI
Obrázok používateľa
lenka
šelma
šelma

Založený: 19.9.2005 8:24

Reklamy

Odoslaťod juliena 5.6.2006 13:39

Keď on nechce riadne jesť. Tu a tam si zobne. Potom na neho príde žravá nálada a zje všetko v miske a potom zas na druhý deň si nedá ani za hlt. Mafia ho síce stále kojí, ale mám pocit, že už niekedy nestačí a uteká od neho. On by len papkal. Inak je hravý a blázni sa, ale už to nie je ten tučko, čo to býval. Dokedy stačí iba mamine mliečko ???
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod lenka 5.6.2006 13:53

juliena napísal:Keď on nechce riadne jesť. Tu a tam si zobne. Potom na neho príde žravá nálada a zje všetko v miske a potom zas na druhý deň si nedá ani za hlt. Mafia ho síce stále kojí, ale mám pocit, že už niekedy nestačí a uteká od neho. On by len papkal. Inak je hravý a blázni sa, ale už to nie je ten tučko, čo to býval. Dokedy stačí iba mamine mliečko ???

Vieš, pochudol asi preto, že sa začal viac hýbať - aj tí naši sú samá noha samá ruka :D Naši už asi od 4 - 5 - tich týždňov papajú aj iné ako mamine mliečko - začala som im robiť nestlé kašu, sem tam nejaké to mäsko (premrazené hovädzie je dobrota)a mačiatkovské granulky odkukali od mamy (mali k nim voľný prístup), no a kupujem im aj tie mäsové taštičky (napr od animondy), za tými sa idú pozabíjať :wink: Ale chutí im aj kyslá smotana, biely jogurt alebo tavený syr, no a samozrejme tuniak vo vlastnej šťave. Ginger ich tiež začala postupne odstavovať a myslím, že do konca tohto týždňa sa jej to podarí. Nechaj to na Mafiu, tá určite vie, čo robí :cica2:
Klučková Lenka
Žilina

Bonifác / kríženec TUA - veeeľký lenivec
Ginger / kríženec BRI
Obrázok používateľa
lenka
šelma
šelma

Založený: 19.9.2005 8:24

Reklamy

Odoslaťod juliena 5.6.2006 14:02

lenka napísal:
juliena napísal:Keď on nechce riadne jesť. Tu a tam si zobne. Potom na neho príde žravá nálada a zje všetko v miske a potom zas na druhý deň si nedá ani za hlt. Mafia ho síce stále kojí, ale mám pocit, že už niekedy nestačí a uteká od neho. On by len papkal. Inak je hravý a blázni sa, ale už to nie je ten tučko, čo to býval. Dokedy stačí iba mamine mliečko ???

Vieš, pochudol asi preto, že sa začal viac hýbať - aj tí naši sú samá noha samá ruka :D Naši už asi od 4 - 5 - tich týždňov papajú aj iné ako mamine mliečko - začala som im robiť nestlé kašu, sem tam nejaké to mäsko (premrazené hovädzie je dobrota)a mačiatkovské granulky odkukali od mamy (mali k nim voľný prístup), no a kupujem im aj tie mäsové taštičky (napr od animondy), za tými sa idú pozabíjať :wink: Ale chutí im aj kyslá smotana, biely jogurt alebo tavený syr, no a samozrejme tuniak vo vlastnej šťave. Ginger ich tiež začala postupne odstavovať a myslím, že do konca tohto týždňa sa jej to podarí. Nechaj to na Mafiu, tá určite vie, čo robí :cica2:

Ďakujem za recepty, po robote idem nakupovať. Nestlé kaša... hmmm
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod inga 5.6.2006 14:31

Ak sa môžem pripojiť, o tej kaši, dávala som Elimu z kaše čo ostala po synovi, strašne sa za ňou bláznil, ale prehnalo ho z nej, už to znova neskúšam, preto radšej na začiatok menej, aby Ti neo..... byt. :cerveny:
Ingrid
Obrázok používateľa
inga
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 10.3.2006 22:56

Reklamy

Odoslaťod PetraP 5.6.2006 14:41

macicka moze mat problem, ak tu kasu spravis s kravskym mliekom. ale ak das vodu alebo tatra mlieko, nezvyknu mat problemy (ale je to individualne, tak ako s kazdym jedlom)
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod juliena 5.6.2006 15:03

Ďakujem za tip ešte ma zdržali v robote, inak by mi malý asi (a možno aj veľkí) @#^&!!! byt. :jaziram:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 13.8.2006 13:21

Ja kupujem mojej macke vyrobky od wiskas a vsetky jej chutia mlieko som este neskusala ale mislim si ze wiskas je dobry vyrobca.. :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 13.8.2006 16:39

Katarina Francuzova napísal:Ja kupujem mojej macke vyrobky od wiskas a vsetky jej chutia mlieko som este neskusala ale mislim si ze wiskas je dobry vyrobca.. :-)

Odporucam ti precitat si tu niektore temy o krmeni, aby si zvazila, ci to co davas svojej macicke je ozaj dobre. O Whiskase tu uz padlo dost.
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10

Reklamy

Odoslaťod sleepise 23.8.2006 22:07

whiskas mlieko som Vikine nekupil a neviem ci aj kupim. Moja macka pije len mlieko a vodu len minimalne a nastastie jej to problemy nerobi :-D
Obrázok používateľa
sleepise
mačiatko
mačiatko

Založený: 7.8.2006 15:06
Pohlavie: Muž

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb