• Reklamy

WHISKAS Mačacie Mlieko

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Kúpili by ste svojej mačke mačacie mlieko Whiskas ?

áno
16
47%
nie
18
52%

Celkový počet hlasov : 34

Odoslaťod Lucy&myOliver 3.9.2006 8:29

Môj kocúrik je ako šialený za mliečnymi výrobkami. Preto som rozmýšlala že mu kúpim toto Whiskas mliečko...on má totiž Whiskas pravidelne,viem že to nie je zdravé,ale keď som to skúšala vysvetliť rodičom,mala som pocit,že keby pohľady zabíjali, asi by som neskončila veľmi dobre..... :-/
I :hearth: :cica: a môjho kocúrika Olivera :cica2: !!! :-)

OLIVER(*20.09.2005)môj prvý a skvelý kocúrik:-) :hearth:
Obrázok používateľa
Lucy&myOliver
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 11.8.2006 12:45
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod harry_gold 7.9.2006 12:13

Nasej Vilme najprv velmi chutilo na prvy krat. Ked som jej ho ale nalial druhy den tak uz ho velmi nechecela a tak som ho dal jednej macicek co beha okolo nasho domu. Takze myslim zze ako pre zmenu je to celkom fajn ale asi nie aby to pila casto.
harry_gold
Nováčik
Nováčik

Založený: 5.9.2006 10:13
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod sara 12.9.2006 19:05

Co sa tyka mliecka Whiskas rozmyslala som ci ho nekupim,ale rozmyslela som si to, skor by som zvolila Tatru ja ju riedim 1:1 a davam malej tak 1x max. 2x do tyzdna, z mliecnych vyrobkov jej zvyknem davat smotanu (ako pamlsok), pripadne biely jogurt, taveny syr (bambino,karicka) ale to vsetko s mierou. Ak volim mliecko tak kombinaciou mliecko a rozmiesany zltok, to sa ide zblaznit, ale to tiez tak maximalne 1x tyzdenne. Samotne mlieko uz velmi nevyhladava tak do 3 mesiacov ano, ale teraz uz velmi nechce. Viac dbam nato, aby mala dostatok vody. Zaujimave je, ze ked ju ma v miske tak jej vela nevypije (menim ju 2x denne) ale naucili sme ju pit vodu z vodovodneho kohutika, to vrelo ODPORUCAM, vzivote som nevidela aby macka vypila tolko vody!!! Taktiez odporucam Multi Kiss cat Pusinky s obsahom 12 najdôležitejších vitamínov, sú vyrobené z čerstvého mlieka. Chutné doplnkové krmivo pre mačky.
Zloženie: mlieko a mliečne výrobky, oleje a tuky, kvasnice, vajce, vitamíny. Ide sa po tom zblaznit a zabezpecim jej aj vitaminy. Urcite su aj lepsie doplnky stravy, ale u nas zatial funguje toto..urcite budem stale hladat nieco dobre..
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Odoslaťod Bea 12.9.2006 20:42

Pokiaľ ten doplnok výživy obsahuje kvasnice - teda B-vitamin, tak colorpoint mačky by ho nemali, lebo im z toho tmavne srsť...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod sara 13.9.2006 6:52

Bea napísal:Pokiaľ ten doplnok výživy obsahuje kvasnice - teda B-vitamin, tak colorpoint mačky by ho nemali, lebo im z toho tmavne srsť...

Ale tyka sa to len colorpoint? Na ostatne farby sa to hadam nevztahuje? Este tam uvadzaju, ze je z toho pekna leskla srst..
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Bea 13.9.2006 11:43

Pekná lesklá srsť z toho je, to je pravda...

Nie som si celkom istá, či sa to týka len colorpoint-mačiek. Logicky by sa to malo týkať aj ostatných, keďže po B-vitamíne tmavne srsť, ale u tých colorpointov je to asi najvýraznejšie - stmavne im to, čo má byť svetlé (viele, krémové atď), takže s avlstne stráca kontrast... Ale je to len dočasné, lebo po presrstení zasa narastie pôvodná farba - ak stále nedostáva kvasnice...

Pekná srsť sa dá dosiahnuť aj iným spôsobom - predovšetkým kvalitnými granulami a mäskom, stravou, ktorá obsahuje omega 6/3 nasýtené kyseliny, olej, maslo atď....
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Zuzana H. 13.9.2006 11:45

Mám taký dojem, že i lila mačky po Béčku hnednú.
Zuzana Huňadyová

www.vonhunady.sk
Obrázok používateľa
Zuzana H.
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 11.5.2005 8:04

Reklamy

Odoslaťod Bea 13.9.2006 11:50

Povedala by som k, že všetkhy, ktoré sú dostatočne svetlé na to, aby to stmavnutie bolo viditeľné a zaregistrovateľné...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod sara 13.9.2006 13:22

Bea napísal:Pekná lesklá srsť z toho je, to je pravda...

Nie som si celkom istá, či sa to týka len colorpoint-mačiek. Logicky by sa to malo týkať aj ostatných, keďže po B-vitamíne tmavne srsť, ale u tých colorpointov je to asi najvýraznejšie - stmavne im to, čo má byť svetlé (viele, krémové atď), takže s avlstne stráca kontrast... Ale je to len dočasné, lebo po presrstení zasa narastie pôvodná farba - ak stále nedostáva kvasnice...

Pekná srsť sa dá dosiahnuť aj iným spôsobom - predovšetkým kvalitnými granulami a mäskom, stravou, ktorá obsahuje omega 6/3 nasýtené kyseliny, olej, maslo atď....

Tak vidis, to som napr. ani nevedela, viem, ze na srst je dobre zltko a ked som presla na Hill´s tak mam pocit, ze je to tiez vyditelne.. hadam si nenamyslam, ale celkovo som zaznamenala zmenu..
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Zuzana H. 13.9.2006 13:31

sara napísal:
Bea napísal:Pekná lesklá srsť z toho je, to je pravda...

Tak vidis, to som napr. ani nevedela, viem, ze na srst je dobre zltko a ked som presla na Hill´s tak mam pocit, ze je to tiez vyditelne.. hadam si nenamyslam, ale celkovo som zaznamenala zmenu..

Hill´s je jedno z najkvalitnejsich krmiv, takze je jasne, ze je to na macicike vidiet. Ja nim krmim tiez.
Zuzana Huňadyová

www.vonhunady.sk
Obrázok používateľa
Zuzana H.
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 11.5.2005 8:04

Reklamy

Odoslaťod Sasa 17.9.2006 15:00

No aj ja sa pridam k tejto teme> Whiskas mlieko som kupila a jeho zlozenie je taketo: mlieko a mliecne derivaty, derivaty rastlinneho povodu, mineraly, povolene antioxidanty a konzervacne latky. Deklarovane akostne znaky v 1 kg: vlhkost 870 gramov, tuky 33 g, N-latky 32 g, popol 8g, vlaknina 4g, Ca 1g....
Po otvoreni a ochutnani som zistila nasledovne: vyzera a chuti ako obycajne TATRA mlieko, malemu celkom chuti (aj ked on okrem mlieka ci uz riedeneho s vodou alebo cisteho nic ine nepije :velmismutny: )
Zaver: Nabuduce kupim TATRU, a co najskor ho naucim na vodu :-)
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 31.10.2005 11:31

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 18.9.2006 14:16

schnauzee napísal:
Katarina Francuzova napísal:Ja kupujem mojej macke vyrobky od wiskas a vsetky jej chutia mlieko som este neskusala ale mislim si ze wiskas je dobry vyrobca.. :-)

Odporucam ti precitat si tu niektore temy o krmeni, aby si zvazila, ci to co davas svojej macicke je ozaj dobre. O Whiskase tu uz padlo dost.

JA si kupujem casopisy a tam o wiskas hovoria o dobrom.Aj sam veterinar! :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02

Reklamy

Odoslaťod INA S. 18.9.2006 14:59

...aké sú to časopisy :?a čo vraví alebo ako ho hodnotí veterinár :?:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 18.9.2006 18:43

INA S. napísal:...aké sú to časopisy :?a čo vraví alebo ako ho hodnotí veterinár :?:

Je to casopis Mack.
A tam veterinar tvrdi ze tento vyrobok je kvalitny.
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02

Reklamy

Odoslaťod INA S. 18.9.2006 19:24

...Katka nechcem ťa chytať za slovo,ale vravela si o časopisoch a napísala si jeden,ja ho mám tiež a nenašla som tam o wiskas a vetovi nič.Píše sa tu o ACANE,EUKANUBE,IAMISE,PETTY,ANIMONDE,INTEGRE a o správnej výžive vo všeobecnosti(granule,čerstvé mäso,mlieč.výrobky,rôzne doplnky výživy a pár receptov),tak ja neviem skade to máš,to ale neznamená ,že tým nemôžeš krmiť pokial to nespôsobuje mačiakovi problém :wink:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb