• Reklamy

Macacie prepravne boxy, tasky..

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Odoslaťod Eva 25.8.2006 21:17

Ja by som si takú určite nemohla dovoliť,pretože je to Luis Vuitton a nemám zvyšných 3000-5000 korún na tašku,ktorú použijem akurát na cestu k veterinárovi.Je krásna,ale vyzerá nepraktická a pre mačku nevhodná.
Eva
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 11.5.2005 16:34
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Bea 28.8.2006 10:28

Eva, vidím, že sa vyznáš... Je to veľmi správna poznámka! Keby som uvažovala nad kúpou tašky od Louis Vuitton, tak určite pre seba - nie pre našich chlpáčov. Okrem toho si myslím, že to ani tak nie je prepravka pre mačku, ale skôr pre "vreckových " psíkov ako Chivava a podobné maličké plemená, ktoré sa nosia buď na rukách alebo v košíku/taške... Dá sa to použiť ako prepravka v lietadle, ke´d to máte na kolenách...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Zuzana H. 28.8.2006 12:54

Ja mam tiez na macicky tasku a uz i velmi dobre vyskusanu, nedam na nu dopustit. Moja Avelin v nej dokonca rodila. :wink:
Zuzana Huňadyová

www.vonhunady.sk
Obrázok používateľa
Zuzana H.
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 11.5.2005 8:04

Reklamy

Odoslaťod janula 30.8.2006 10:45

Tasku sme uz odskusali, Numtika sme v nej niesli na ockovanie a nebol ziadny problem, dokonca si myslim ze bol ovela kludnejsi nez v klasickej prepravke, mozno aj za to, ze je taska mensia, makksia, ma vacsiu cast sietkovanu a najma mohla som z vrchnej casti vopchat ruku a skrabkat ho, takze bol skoro uplne kludny, dokonca v nej aj zaspal :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod janula 30.8.2006 10:49

Bea napísal:Eva, vidím, že sa vyznáš... Je to veľmi správna poznámka! Keby som uvažovala nad kúpou tašky od Louis Vuitton, tak určite pre seba - nie pre našich chlpáčov. Okrem toho si myslím, že to ani tak nie je prepravka pre mačku, ale skôr pre "vreckových " psíkov ako Chivava a podobné maličké plemená, ktoré sa nosia buď na rukách alebo v košíku/taške... Dá sa to použiť ako prepravka v lietadle, ke´d to máte na kolenách...

Jasne Bei, bola by som asi sibnuta, keby som ako prepravku kupila pre mojich velkych kocurov okrasnu tasku LV :mutagen: :-D Samozrejme, ze ked budem mat tych niekolko tisic navyse tak si kupim radsej krasnu kabelku tejto znacky pre seba.. a okrem toho myslim si, ze nasim chlpacom je jedno ci ich napcham do tasky od Vuittona alebo do klasickej prepravnej tasky ceskej vyroby :wink:
Taketo blbosticky si moze kupovat akurat tak Paris Hilton a jej podobne "pipindy" na tie svoje vreckove civavy s vypuklymi ockami LOL :D :D :D
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Bea 30.8.2006 11:12

Súhlas!

:D
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod sara 15.11.2006 18:05

janula napísal:
Bea napísal:Eva, vidím, že sa vyznáš... Je to veľmi správna poznámka! Keby som uvažovala nad kúpou tašky od Louis Vuitton, tak určite pre seba - nie pre našich chlpáčov. Okrem toho si myslím, že to ani tak nie je prepravka pre mačku, ale skôr pre "vreckových " psíkov ako Chivava a podobné maličké plemená, ktoré sa nosia buď na rukách alebo v košíku/taške... Dá sa to použiť ako prepravka v lietadle, ke´d to máte na kolenách...

Jasne Bei, bola by som asi sibnuta, keby som ako prepravku kupila pre mojich velkych kocurov okrasnu tasku LV :mutagen: :-D Samozrejme, ze ked budem mat tych niekolko tisic navyse tak si kupim radsej krasnu kabelku tejto znacky pre seba.. a okrem toho myslim si, ze nasim chlpacom je jedno ci ich napcham do tasky od Vuittona alebo do klasickej prepravnej tasky ceskej vyroby :wink:
Taketo blbosticky si moze kupovat akurat tak Paris Hilton a jej podobne "pipindy" na tie svoje vreckove civavy s vypuklymi ockami LOL :D :D :D

Tak som sa veľmi dobre nasmiala na poznámkami Janule, :D inak aby som podotkla taká taška nestojí ani 3.000- 5.000,-Sk ale treba pridať ešte jednu nulu, lebo originálka toľko stojí :-D ale naozaj si neviem predstaviť, že bz som takto došla k veterinárovi :D :D vyzerala by som teda ako poriadna koza.
Ale vážne, ja sa chystám kupiť teraz nejakú poriadnu prepravku a sú aj dosť "mastné" ceny, tak sa neviem rozhodnúť. Čo sa týka tej tašky je stabilná? Lebo som sa pohrávala aj s myšlienkou kúpiť tašku.. :cerveny:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Odoslaťod janula 16.11.2006 13:53

Sari, ta taska je celkom pevna - v pohode v nej odnesiem aj nasho 5 a pol kg kocurika (nosnost ma asi 10kg), mne sa velmi osvedcila, kocuri sa v nej sice nemozu postavit, je skor len na lezenie alebo sedenie, no nas Numtik sa v nej citi velmi dobre. Pouzivam ju najma na kratke prenosy - k veterinarovi a podobne. Na dlhsie cesty je asi lepsia vacsia plastova. :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod sara 16.11.2006 14:47

janula napísal:Sari, ta taska je celkom pevna - v pohode v nej odnesiem aj nasho 5 a pol kg kocurika (nosnost ma asi 10kg), mne sa velmi osvedcila, kocuri sa v nej sice nemozu postavit, je skor len na lezenie alebo sedenie, no nas Numtik sa v nej citi velmi dobre. Pouzivam ju najma na kratke prenosy - k veterinarovi a podobne. Na dlhsie cesty je asi lepsia vacsia plastova. :wink:

O.K ďakujem pekne...poobzeram sa po nej.. :wink:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Odoslaťod vera9 17.1.2007 18:36

mam klasicku plastovu prepravku ta sa zatial najlepsie osvedcila :-)
vera9
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 14.1.2007 19:30

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 20.4.2007 17:49

Ja mám aj tašku aj prepravku. Nakolko mám perzskú mačičku tak v teplých mesiacoch používam prepravku kde dostatočne prúdi vzduch a nie je jej v nej príliš teplo. Teplá molitanová taška so zipsom hore je zasa vhodná na zimu, zvyknem jej dať na spodok aj malú deku. Musela som jej kúpiť tú prepravku lebo ked bolo torchu teplešie tak sa v nej išla uvariť. Teraz som videla tieto molitanové tašky aj také, ktoré majú z vnútornej strany našitú huňatú kožušinku, len boli dosť malé. Nevidel niekto z vás takú väčšiu tašku s kožušinkou? Uvažujem totiž, že jej na zimu kúpim takú ak ju nájdem, tá by bola ešte lepšia než táto čo má teraz.
Lorinka (25.5.2006) :cat74:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 29.3.2007 13:43

Reklamy

Odoslaťod Mafia 23.4.2007 10:30

Ja som Zofke kupila takuto peknu tasku
Obrázok
ale ona ju z hlbky duse nenavidi. Plieska sa v nej, mrci, bojuje, kope len aby som ju pustila. a pritom som za tasku dala skoro 650 korun a mala opica ju nechce ani vidiet. Zbada kabelu a uz fujazdi ako o zivot.
Mozno jej vadi ze sa v nej neda chodit, lebo vnutri ma malu skobicku ktora sa pripina na postroj - kvoli bezpecnosti. No neviem ale slecne sa nepaci a ja teraz neviem co s nou.
Mafia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.8.2006 12:09

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 23.4.2007 12:01

To verim, moja cica má taktiez ovela radsej prepravku. Dokonca v nej aj hocikedy v priebehu dňa spáva a hrá sa v nej. Aj počas cestovania jej lepsie vyhovuje lebo sa môže otáčať ako chce, pozerá na všetky strany, môže aj sedieť alebo ležať, má viac priestoru a hlavne nemusí mať postroj. Ten vôbec nemá rada, vždy bola na mňa hodnú chvíľu urazená ked som jej ho dala. :evil: Do tej tašky som ju vždy musela nútiť a nikdy sa mi nechcela dať pripnúť a v tejto prepavke nemá žiadny problém. :-)
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Mafia 24.4.2007 11:41

Žofia je na postroj naučená odmalička. Vidí ako beriem postroj tak pricupitá a kuká na dvere :-D už vie že sa niekam pôjde. Keď ideme von tak čaká v postroji pred dverami ako psík a na prechádzke ide pekne vedľa mňa - samozrejme pokým nestretneme prvý strom. To už visí na ňom jak taká veverka. ale s postrojom našťastie nemala nikdy problém.
No len tá taška ju rozčuluje. Včera som ju vybrala zo skrine, otvorila a nechala položenú na zemi a ona si tam vliezla, začala sa jašiť a potom sa tam učučkala a umývala úplne pokojne. Tiež ma napadlo či Žofia nie je klaustrofobik, lebo nenávidí uzavreté priestory - výťahy, zavretú izbu, zavretú kabelu. No možno niečo na tom bude. :-/
Mafia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.8.2006 12:09

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 25.4.2007 7:13

To ju máš teda pekne naučenú :-) Moja Lorinka je vonku plachá a nie je zvyknutá na taký hluk. Ked som mala predtým mačku, taktiež bola perzská, teda, bol to kocúr, tak ten býval vonku celé leto ako normálna mačka a nič mu nevadilo. Pokojne zaútočil aj na nášho nemec. ovčiaka ak ho príliš otravoval :-) Je ale pravda že to som bývala v rod. dome. Môže byť že v tej taške sa cíti byť obmedzovaná a preto ju nemá rada. Nekúpiš si radšej prepravku? Ked tú tašku nemá tak rada nebolo by lepšie ju predať?
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb