• Reklamy

Ake misky maju vase macicky

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Odoslaťod sunflowers 25.4.2007 11:34

Zaujímavý tvar :wink: len aby netrúsili cez tie okraje
Lorinka (25.5.2006) :cat74:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 29.3.2007 13:43
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod fluffy555 25.4.2007 13:27

Micke sa páči, ale myslela som si že z nej nebude roztrusovať tie granulky, mýlila som sa. A na krabici od tejto misky bolo napísané, že má špeciálne navrhnutý tvar, aby sa mačke pri jedení nezašpinili fúziky :mutagen:
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 26.4.2007 6:58

Moja Lorinka si pri jedení ešte nikdy fúziky nezašpinila :-) To skôr okolie papuľky :-) Ale tá miska sa mi páči, je taká imidžová.
Lorinka (25.5.2006) :cat74:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 29.3.2007 13:43

Reklamy

Odoslaťod benvenuta 14.8.2007 20:42

Micka ma kolekciu porcelanovych tanierikov - povodne podsalok pre kavove salocky. Z tych papa najradsej. Tanieriky sa umyvaju priebezne, takze vzdy je poruke cisty.
Ked dostane granulky v umelohmotnej miske, tak sa jej to nepozdava.

Misku na vodu nema - ona z misky nepije. Bud pije vonku dazdovu vodu alebo si zamnauka na niektoreho otroka, odvedie ho do kupelne a skoci do vane a potom sa napije aj tecucej vody. Niekedy sa napije aj v malej kupelni, ked jej v sprchovom kute pustime do lavora trochu cerstvej vody. Vsetko musi mat po svojom :-)
benvenuta
Nováčik
Nováčik

Založený: 14.8.2007 19:31
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Lucicek 15.8.2007 9:57

Cyro ma "specialne" misky :-D na Vianoce som dostala od sesternice 4 kusy cinskych misiek z porcelanu tak ich vyuziva on, tvarovo su fajn a aj velkostou vyhovuju, na granulky aj na vodu a ak dostane konzervu tak na to mu sluzi popolnik (nikdy nebol pouzivany) ma vyssi okraj a je fajne siroky takze kocur z neho rad papa :-D
Lucka :cica2:

Cyro - Cyrano Plysak de Bergerac, nar. 20.03.07- vraj britsky modry kocur, kastrovany :cat59:
Muro - nas balkonovy zajo zakrsly baran-levik :hearth:
Mindy- poloperzanka,(11 rokov) kastrovana :cat68:
Cirmi - najnovsi prirastok nasej rodinky, mala certica :cat81:
Obrázok používateľa
Lucicek
šelma
šelma

Založený: 18.6.2007 9:59

Reklamy

Re: Ake misky maju vase macicky

Odoslaťod INA S. 31.5.2009 19:15

...dnes som konečne zohnala plytké misky nerezové po 1,83 eur, síce mám nerezové so stojanom,ale Kajkovi sa tam už ledva mestí hlávka :D ,tak som rada,že som na tie plytké narazila a ešte pasujú i do stojanu,takže na vodu majú hlboké a na granulky plytké,no a sú celkom objemovo akurát 300 ml :-D
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod INA S. 1.6.2009 19:56

...no a nedá mi sa pochváliť,keď že má Aniferik diétu tak kŕmim 3-4 x za deň, a aby som nepoplietla granulky -každý má tie svoje-vyrobila som cicúchom vizitky :rolleyes: ,keď dopapajú šup snimi do misiek :-D
Prílohy
Obrázok 007.jpg
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod elienka 2.6.2009 7:46

No micky mali najskôr melamínové misky určené pre ľudí (dostala som od svokry a tvárila sa dosť kyslo, keď videla, že to používam pre zvieratká, ale manželík jej vysvetlil, aby to vlastne brala ako poctu, lebo mi tie naše zvieratká ták ľúbime), ale boli dosť hlboké a micky si špinili celý podbradok až ku krku. Tak som im zháňala misky plytké, čo je v Senici dosť problém, misky pre mačky nevedú, len mi ponúkali misky pre malých psov a to ešte aj plastové.
Ja sa držím rovnakej zásady ako Peter Polák, ktorý tu napísal, že ani on neje z plastu. No a ja sa z plastu nielenže nenajem ale ani nenapijem. Takže nakoniec som zohnala mickám sklené misky na kompót pre ľudí a tvarovo, objemovo vyhovujú.
Čistia mi ich psy, s radosťou vylížu, čo mačky nechali a takéto automatizované umývanie mám 2x denne. :cat36:
Obrázok používateľa
elienka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 4.6.2008 6:49

Reklamy

Odoslaťod gandalf 2.6.2009 15:26

INA S. napísal:...no a nedá mi sa pochváliť,keď že má Aniferik diétu tak kŕmim 3-4 x za deň, a aby som nepoplietla granulky -každý má tie svoje-vyrobila som cicúchom vizitky :rolleyes: ,keď dopapajú šup snimi do misiek :-D

Bláááázon :D
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod INA S. 2.6.2009 16:06

gandalf napísal:
INA S. napísal:...no a nedá mi sa pochváliť,keď že má Aniferik diétu tak kŕmim 3-4 x za deň, a aby som nepoplietla granulky -každý má tie svoje-vyrobila som cicúchom vizitky :rolleyes: ,keď dopapajú šup snimi do misiek :-D

Bláááázon :D

...to starobou :taktotosity:
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 19.7.2009 17:18

Moj Etienne ma len porcelanove misky, lebo tie plastove nam roznasal po celom byte...a pri umyvami pouzivam Jar.
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod boraborka 19.11.2009 0:00

juuu, ja mam zatial vsetky z nerezu..ale počula som, že na vodu je najlepšia vraj porcelanova..tak možno na vianoce, zatial tieto vyhovuju :D

aaaa..tie porcelanove s tými mačičkami a miesto držiakov mačacie uška a take hocijake ine variacie s mačičkami..joooj...krasnučke :1l0:
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24

Reklamy

Odoslaťod galthea 19.11.2009 11:24

my máme tri keramické a jednu z nerezu, plus taký plastový držiak od pro planu na granule, ale ten nemám veľmi rada - aj keď kocúrovi sa z toho dobre papá. číča plastovú ignoruje.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40

Reklamy

Odoslaťod boraborka 20.11.2009 18:58

Ja som dnes bola dokúpiť vačšiu misku na vodu, lebo tá moja malá to pije, akoby z púšte došla a mne sa to nechce stále naplnať :D

A kúpila som aj prvú umelú misku k tým všetkým z nerezu...tak na skusku som si povedala, lebo je peknej metalizovej farby :D :D Ak mam pravdu povedať, mladá je z nej nadšená..len neviem, či sa jej páči materiál, či tá farba, alebo konzervy applaws, ktoré odtial vyjedá :D

Ked dojedla premierovu konzervu, otočila sa na mna a s hlasným mnaukotom a nahodila pohlad: "to ma byť akože vsetko? sa pozri aká som velká a davaj dalsiu konzervu"

No..a nezamilujte sa do mačky, s ktorou si tak rozumiete :befucking: :1l0:
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24

Reklamy

Odoslaťod sirka 21.11.2009 16:53

V Tescach maju teraz akciu na porcelanovy riad - zlava 25% - maju aj misky vhodne pre krmenie mačičiek ... tiež som to využila a par ich kupila ....
Obrázok používateľa
sirka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 15.9.2009 8:09

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb