• Reklamy

Ake misky maju vase macicky

diskusia o tom, kde nakupavať, a o komercii...
  • Reklamy

Re: Ake misky maju vase macicky

Odoslaťod Adrianko 24.11.2009 18:34

To uz inzinieri nastastie vyriesili a tak predavaju misky s gumenym spodkom :-) .... ktore taktiez treba kupovat radsej v dobrej predajni. Stalo sa mi totiz pred tyzdnom ze som siel (neviem ci to bol Lidl , alebo iny podobny obchod) , kde predavali na vlas podobne misky. No ked som to chytil do ruky , bol citit znacny rozdiel. Nepripominalo to ziadnu lysovanu ocel , ani zliatinu , skor to bolo akoby plast bakelit ja neviem ... a guma na spodku no ... pripominala mi sprachnivenu gumicku , stacilo ohybat prstami a tvorili sa na nej trhliny ... :rolleyes:
Brevis esse latoro obscurus fio
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.10.2009 21:06
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod boraborka 24.11.2009 18:38

Myslím, že ludia bežne pre svojich milacikov kupuju veci v zvershopoch..

Miska je vec, ktorá sa nekupuje každý mesiac a je smiesne setriť na tom, ked sa to kupuje na dlhodobo..

A este aby som sa postavila na stranu Lidl, nemaju tam v žiadnom prípade veci, ktoré by mohli natolko zostarnut, že by gumicka už bola na miske v tomto stadiu! Jednak miska nie je tovar ako ine, že ich tam maju stale a jednak ked už maju tie akcie zahradky, akcie pre majstrov a keby aj bola akcia pre zvery, ako ty hovorís o miskach, tak asi ťažko by sa to za ten týžden dostalo do tohto stavu..len tolko..lebo každý asi vie, že lidl akcie bývaju týžden, maximalne dva..
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Adrianko 24.11.2009 18:46

Tak , nepovedal som konkretne lidl ale nieco podobne , nakupujem dost casto :-)
A vravim , ze guma bola uz zjavne omavena vzduchom , chces mi to snad vyvratit ? ... prepac ale neviem preco si hned na mna tak vyskocila , ja som sa len slusne vyjadril co som v obchode videl , mozno si si len predstavila gumu ktoru som polahky odlamoval , tak som to zas nemyslel , no je rozdiel ked je guma pruzna , a ked sa natrhava pri ohybe.
:TomyAngelo:
Brevis esse latoro obscurus fio
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.10.2009 21:06
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod boraborka 24.11.2009 18:55

Ja som neskočila, tak nezačni plakat..
Ja som si len zastala obchod, ktorý si spomenul ako možný príklad..
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24

Reklamy

Odoslaťod Felia 3.8.2010 11:16

U nas tiez vedu misky z porcelanu aj ked doma mame misiek habadej. Porcelanove na podstavcovcoch-do tych im davam vo vynimocnych situaciach a tiez nam sluzia ako dekoracia.. :-) potom mame 4 plastove, 2 nerezove na vodu, 2 malicke porcelanove (take sikovne, ked som ich videla nemohla som ich nekupit)-tie nosime na vystavy a este kopu dalsich , ktore sme dostali trebars ku krmivu a na vystavach... A co sa toho umyvania tyka tak umyvam jarou, purom..tym istym cim aj nas riad..
Felia
mačiatko
mačiatko

Založený: 25.7.2010 15:05

Reklamy

Odoslaťod Baska818 5.8.2010 9:41

My máme doma momentálne nerezové asi 4ks a tiež keramickú- z nerezovej mi malá nesce papať mokré, asi jej to tam nejako zreaguje alebo čo, len granulky mi z nej papá. Na vodu máme fontánku :wink:
Emma Adams family, SK BRI a ( * 17.11.2009) - malý satan
Harry Adams family, SK BRI c 33 ( * 25.2.2011) - špekulant najväčšieho zrna
Obrázok používateľa
Baska818
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.1.2010 22:55
Počet mačiek: 1

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Chovateľské potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb