• Reklamy

Chytanie hmyzu

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Chytanie hmyzu

Odoslaťod berenice 10.8.2009 15:04

gandalf napísal:
berenice napísal:
to mi pripomina nasho Yogiho, milujem ked idem za nim a trci mu motyl z tlamky

:D no to je dobreeee

no priala by som ti ho vidiet a este ten pohlad jeho akoze ja nic :cica2: :cica2:
Obrázok používateľa
berenice
šelma
šelma

Založený: 30.10.2007 12:44
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Nikika 12.8.2009 9:33

hmyz mame doma vzdycky vychytany :-). raz k nam zabludila velka zelena kobylka. macence sa s nou hrali, a potom som uz nasla len pooddelovane nohy.nas alinko je velky lovec, bola som s nim na dvorceku, stacila sekunda ked som na neho nedavala pozor a uz mal uloveneho vtacika. z toho som moc nadsena nebola :-(
:hearth:
Alinko moj milovany - kocurik 10.2004-23.7.12 :((((
Nikolka - macicka 22.06.2006 :cica:
Chicco Chanel - rysik myvaliacikovity :-) 12.12.2008

Certik - kocurik, nevlastny maznos jar.2006
Obrázok používateľa
Nikika
šelma
šelma

Založený: 25.11.2006 13:10
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 13.8.2009 22:13

U nas sa lovi aj hmyz, ktory je za oknom...ked nieco leti vo vnutri tak je Eti schopny prevratit cely byt hore nohami. A potom nam pride ukazat. :cica2:
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Bashka 13.8.2009 22:43

Kolkokrat som ich zvesiavala zo sietky... a Cyro ked zbada aj vinnu musku z ovocia(naozaj neviem kde sa beru) ... ma rozsirene zrenicky a nevnima okolie.. :befucking:
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Založený: 31.5.2008 18:41

Reklamy

Odoslaťod Etienne Cyrus 14.8.2009 16:00

Bashka napísal:Kolkokrat som ich zvesiavala zo sietky... a Cyro ked zbada aj vinnu musku z ovocia(naozaj neviem kde sa beru) ... ma rozsirene zrenicky a nevnima okolie.. :befucking:

Presne tak, to poznam...a s tymi sietami to poznam tiez, Eti tiez velmi rad splha po zaclonach. A potom ho uz vidim ako sa hompala na zaclone. :jaziram:
Tommy & Eti
Obrázok používateľa
Etienne Cyrus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 19.7.2009 11:35

Reklamy

Odoslaťod j0y 25.2.2010 22:51

nedávno kočka lapila muchu a a echutne požula a zjedla :8:
"Mačky nie sú nikdy neisté a nikdy neodpúšťajú. Možno im to tajne závidíme."
Obrázok používateľa
j0y
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 8.2.2010 15:57

Reklamy

Odoslaťod Meegem 27.4.2014 18:43

Hmyz si u nás v dome moc neškrtne :wink: ... Stráži nás 5 divých šeliem s orlím zrakom a ani jedna muška, nočná moľa alebo pavúčik im neunikne :-D :D
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

Odoslaťod Andulka 19.9.2017 15:46

už som tu nebola celé roky...naposledy, keď naša Šiva bola ešte mladá a mali sme problém s dcérou, ktorá s ňou mala "konflikt"...teraz už je Šiva zaslúžilá mačacia penzistka, už to nie je tá divoška, skôr chytá nervy, ked ju odniekiaľ chceme dať preč alebo ju nechceme pustiť niekde, kde ona chce ísť, ale viem, ako na ňu. Dcéra už sama má dcérku, akurát dnes 3-ročnú, a jej obľúbenou činnosťou je krmiť mačičky (k tomu sa ešte snáď dostanem v inej téme).
Šive kedysi neuniklo nič, žiadna mucha, moľa alebo iný hmyz nemali šancu. Dnes jej také tvoryx môžu byť ukradnuté, už sa jej nechce...
Ale pred 4 rokmi pribudla nám krásna "korytnačka" Viki, tiež obyčka, vtedy mala cca 2 roky, dala nám ju neter, ktorá šla robiť do zahraničia a nemôže si ju tam zobrať, tak Viki skončila u nás a našla u nás trvalý domov. celkom sa znášajú, občas sa poklbčia, ale neublížia si. A veru Viki je práve taký dobrý mucholovec ako bývala kedysi Šiva. Niekedy ja ani neviem, že tam niečo máme, len Viki mrnčí, a zrazu skočí a chňap! už to má a hneď to aj zblajzne.
takže máme doma veselo.
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 23.9.2017 9:16

Andulka napísal:už som tu nebola celé roky...naposledy, keď naša Šiva bola ešte mladá a mali sme problém s dcérou, ktorá s ňou mala "konflikt"...teraz už je Šiva zaslúžilá mačacia penzistka, už to nie je tá divoška, skôr chytá nervy, ked ju odniekiaľ chceme dať preč alebo ju nechceme pustiť niekde, kde ona chce ísť, ale viem, ako na ňu. Dcéra už sama má dcérku, akurát dnes 3-ročnú, a jej obľúbenou činnosťou je krmiť mačičky (k tomu sa ešte snáď dostanem v inej téme).
Šive kedysi neuniklo nič, žiadna mucha, moľa alebo iný hmyz nemali šancu. Dnes jej také tvoryx môžu byť ukradnuté, už sa jej nechce...
Ale pred 4 rokmi pribudla nám krásna "korytnačka" Viki, tiež obyčka, vtedy mala cca 2 roky, dala nám ju neter, ktorá šla robiť do zahraničia a nemôže si ju tam zobrať, tak Viki skončila u nás a našla u nás trvalý domov. celkom sa znášajú, občas sa poklbčia, ale neublížia si. A veru Viki je práve taký dobrý mucholovec ako bývala kedysi Šiva. Niekedy ja ani neviem, že tam niečo máme, len Viki mrnčí, a zrazu skočí a chňap! už to má a hneď to aj zblajzne.
takže máme doma veselo.

Vítaj späť :-D
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb