• Reklamy

Úhyn mačiat od chovateľky...

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod Lenny 4.12.2006 23:53

FIP podľa testov nemáme a ani náznak z testu čo by to mohlo byť, vraj sa tam ukážu jednotlivé problémy aspoń tak mi to bolo vysvetlené aj keď neviem či som sa teraz dobre vyjadrila, ale bolo to všetko negatívne aj keď neviem či labák v BB to môže dobre urobiť. Poradte mi prosím či tomu mám veriť alebo nie alebo sa to dá testovať aj spoľahlivejšie niekde inde, pretože momentáne je Lenny celkom v poriadku. Papá, hrá sa, behá, má ruju a špehuje papagája a testy na Felv a FIV boli negatívne. Ahojte Andrea
Andrea Antalová
Lenny
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 27.11.2006 19:12
Pohlavie: Žena

Reklamy

Lenny

Odoslaťod Lenny 7.12.2006 23:24

Len krátko, pretože nemám už síl o tom hovoriť ani písať ale stav Lenny sa zhoršil a po porade s viacerými lekármi je nutné ju uspať. Nemám síl to urobiť ale by som nemala predlžovať jej utrpenie. Majte sa.
Andrea Antalová
Lenny
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 27.11.2006 19:12

Reklamy

Odoslaťod Gabca Ke 8.12.2006 7:22

Je to naozaj strasne, drzim prsty, aby ste to mali, co najskor za sebou.Vela sil.
Obrázok používateľa
Gabca Ke
mačiatko
mačiatko

Založený: 28.8.2006 12:51

Reklamy

Odoslaťod Bea 8.12.2006 8:53

Andrejka, je to fakt hrozne a velmi ma mrzi, ze taketo nieco musite prezivat. Akokolvek tazko sa na to mysli, ale teraz musite uvazovat v intenciach co je najlepsie pre nu.

Ak je tento posledny krok nevyhnutny, tak jej tento prejav vasej velkej lasky treba dopriat - aj ked vam to srdce trha.

Kiez mate silu urobit to najspravnejsie rozhodnutie - akekolvek uz bude!

P.S.:
A teraz tuto poznamku prosim neber ako "neludsku poziadavku" - ale na vasom mieste by som dala urobit pitvu. Je to jediny sposob, ako zistit, co jej bolo. Nejako sa v poslednych mesiacoch zacinaju mnozit problemy s chorymi macatamia - pokial nie su rukolapne dokazy - a to pitevna sprava jednoznacne je - neda sa nic podniknut. Nech ich utrpenie a smrt ako nasledok nezodpovednosti chovatela nie su zbytocne...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod rita 8.12.2006 9:25

Aj ja sa pripajam k nazoru ze zistit o co vlastne islo sa da jedine pitvou. Nech je to akokolvek neprijemne a bolestive je potrebne ju vykonat aj v zaujme buduceho dokazovania zodpovednosti. A mozno aj poucenia pre nas vsetkych co sa chovom chceme seriozne zaoberat.
rita
mačiatko
mačiatko

Založený: 25.3.2006 10:29
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod figaro 8.12.2006 9:50

Takze nakoniec predsa len FIPka?
Je mi naozaj hrozne luto. Najviac ma zerie to, ze zatial co ty musis prezivat zial, bolest a pocit bezradnosti, clovek ktory je za to zodpovedny sa tvari akoze sa vlastne nic nedeje. Ved on uz svojich 10000 zinkasoval. Chore maciatka mnozi a bude mnozit dalej. A dalej budu pribudat dalsi a dalsi zufali majitelia. Je mi z toho do placu.
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod sara 8.12.2006 10:27

Andrea: Je mi to naozaj ľúto a do poslednej chvíle som verila, že sa to nejako vyvŕbi...nejako k lepšiemu.. :-(
Je to určite ťažké rozhodnutie, ale určite sa drobček nebude musieť ďalej trápiť..držím vám palce a želám, aby ten pocit smútku kt. nosíte teraz v srdiečku vystriedal pocit zadosťučinenia...urobili ste všetko čo sa dalo..teraz už len zostáva dotiahnuť veci do konca a to zakročiť. Lebo naozaj zatiaľ čo ty a mnoho ďalších sa úprimne trápite, niekto si pripisuje na účet "poctivo zarobené peniaze". :achtung:

DRŽTE SA...
* BRI modra * :cica2:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Re: Lenny

Odoslaťod karinka175 8.12.2006 12:08

Lenny napísal:Len krátko, pretože nemám už síl o tom hovoriť ani písať ale stav Lenny sa zhoršil a po porade s viacerými lekármi je nutné ju uspať. Nemám síl to urobiť ale by som nemala predlžovať jej utrpenie. Majte sa.

Lenny, napisala som ti ss. Nevladzem to pisat aj sem. Vracaju sa mi spomienky, velmi zle spomienky. A mam chut ublizit osobe, ktora predala cicu tebe aj mne. Drzim ti palce, aby si to zvladla, a ak budes potrebovat napis mi ss, dam ti telefon a mozeme sa vyplakat spolu.
Drz sa :-(
karinka175
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 7.11.2006 19:28

Reklamy

Odoslaťod tina21 8.12.2006 14:32

Je mi to hrozne luto baby...viem, ako vas to boli. :velmismutny: len nestratte hlavu, ta zena by mala byt potrestana za to, co robi... :cica2: ako uz bolo povedane, mali by ste sa dat dokopy, tu nejde o peniaze, ide o zivoty dalsich maciatok a slzy potecionalnych majitelov.Toto je zarazajuce, co sa tu deje.Mam z toho zimomriavky...

:achtung: Bojume za macky, oni su bezbranne :achtung:
Obrázok používateľa
tina21
šelma
šelma

Založený: 7.10.2006 22:21

Reklamy

Odoslaťod kammilka 8.12.2006 15:41

To je strašné!! Je mi teba aj mačičky hrozne ľúto a neviem si predstaviť aké musí byť strašné to prežívať, keď ešte to len čítam a mám slzy v očiach :cat44: :cat44: :cat44: :cat44: A to všetko kvôli nejakej žene, ktorej ide len o peniaze? Nechápem ako takéto veci niekým absolútne nepohnú a nehryzie ho svedomie :ikillyou: Dúfam, že sa Vám čo ste mali, alebo máte mačiatko od tejto ženskej alebo hocijakého iného chovateľa podarí odplatiť jej to čo najviac! :hellboy: Držím palce aby ste boli čo najmenej smutní a keď už niet inej možnosti uspanie bude to najlepšie... :cica2:
Gabriela Čajková

Asta-*24.4.2003
Obrázok používateľa
kammilka
šelma
šelma

Založený: 31.3.2006 18:12

Reklamy

Ostalo ticho

Odoslaťod Peter Polák 10.2.2007 8:19

Otváram opäť túto tému, nakolko som zvedavý ako to dopadlo s tou chovateľkou a ľudmi čo im uhynuli mačatá...
Naposledy upravil Peter Polák dňa 11.2.2007 11:07, celkovo upravené 1 krát.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: Ostalo ticho

Odoslaťod PetraP 10.2.2007 16:02

[quote="Peter Polák"]Otváram opäť túto tému, nakolko som zvedavý ako to dopadlo s tou chovateľkou a ľudmi čo im uhynuli mačatá...
tie smajliky, ktore si pouzil su absolutne nevhodne...
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42

Reklamy

Re: Ostalo ticho

Odoslaťod Peter Polák 11.2.2007 11:08

PetraP napísal:
Peter Polák napísal:Otváram opäť túto tému, nakolko som zvedavý ako to dopadlo s tou chovateľkou a ľudmi čo im uhynuli mačatá...
tie smajliky, ktore si pouzil su absolutne nevhodne...

Máš pravdu neuvedomil som si to, dakujem za upozornenie... :cica:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod moni 10.4.2007 16:44

Ahojte...
Ja by som mala jednu otazku...Aka je pravdepodobnost toho,ze clovek moze dostat taku chorobu od macky,ze nemoze mat dieta??Minule som to pocula v Telke.....Moze sa to stat?? :-(
moni
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 21.1.2007 11:54

Reklamy

Odoslaťod juliena 10.4.2007 21:06

moni napísal:Ahojte...
Ja by som mala jednu otazku...Aka je pravdepodobnost toho,ze clovek moze dostat taku chorobu od macky,ze nemoze mat dieta??Minule som to pocula v Telke.....Moze sa to stat?? :-(

Ak budeš konzumovať nakazené mačacie výkaly staršie ako 24 hodín na začiatku tehotenstva môže sa ti narodiť poškodené dieťa. :-D

A teraz vážne. Ak budeš dodržiavať hygienu a nie si tehotná, nemáš sa čoho báť. Skôr sa toxoplazmózou nakazíš nedostatočne tepelne spracovaným mäskom.
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb