• Reklamy

bože môj - čo sú to za ľudia

len tak o mickách...
  • Reklamy

krutost

Odoslaťod Anik 8.7.2005 13:37

Dnesne deti su asi deformovane /hoci za mojich detskych cias sa to tiez stavalo casto/ nasilim v pc-hrach, rozpravkach v zivote... a bud sa nedokazu vcitit do koze toho tyraneho, alebo nedokazu rozlisit realitu od virtualnej hry, nemaju ziadnu empatiu, alebo su bezcitne a krute /co je najhorsia moznost, lebo to prve sa da este ako tak korigovat/.
Keby som tie decka nacapala ja, asi by skoncili horsie ako ta macka :evil:
v tej chvili by som nedokazala racionalne reagovat, hoci riesit nasilie nasilim...
ale so schladenou hlavou, myslim, ze pre to dievcisko by bolo najvacsim trestom, keby sa musela starat o macky v utulku a hlavne im cistit zachodiky :)
Annamária Vilinská (Luleå, Sverige)
Maca Menyus Silvester, *23.06.2004
BRI, kastrovaný, nezvestný
Lilly *2002
cica domáca, sterilizovaná
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.6.2005 20:41
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: krutost

Odoslaťod Peter Polák 8.7.2005 13:39

Anik napísal:Dnesne deti su asi deformovane /hoci za mojich detskych cias sa to tiez stavalo casto/ nasilim v pc-hrach, rozpravkach v zivote... a bud sa nedokazu vcitit do koze toho tyraneho, alebo nedokazu rozlisit realitu od virtualnej hry, nemaju ziadnu empatiu, alebo su bezcitne a krute /co je najhorsia moznost, lebo to prve sa da este ako tak korigovat/.
v tej chvili by som nedokazala racionalne reagovat, hoci riesit nasilie nasilim...
ale so schladenou hlavou, myslim, ze pre to dievcisko by bolo najvacsim trestom, keby sa musela starat o macky v utulku a hlavne im cistit zachodiky :)

Aspoň pol roka povinne kaľdý deň do útulku a stara» sa :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod kleaa 8.7.2005 13:40

jasné, budem informova». Pevne verím ľe sa mi podarí urobi» niečo aby sa tam takto detská nezabávali. :ikillyou: :evil: Rada by som naąla aj tu cicu, len neviem či sa mi to podarí :smutny: drľte palce
kleaa

Reklamy

Odoslaťod janula 8.7.2005 13:44

kleaa napísal:jasné, budem informova». Pevne verím ľe sa mi podarí urobi» niečo aby sa tam takto detská nezabávali. :ikillyou: :evil: Rada by som naąla aj tu cicu, len neviem či sa mi to podarí :smutny: drľte palce

Mas moju podporu a daj vediet ako to dopadlo :wink:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Hosť 8.7.2005 13:54

[quote="Anik"]Dnesne deti su asi deformovane /hoci za mojich detskych cias sa to tiez stavalo casto/ nasilim v pc-hrach, rozpravkach v zivote... a bud sa nedokazu vcitit do koze toho tyraneho, alebo nedokazu rozlisit realitu od virtualnej hry, nemaju ziadnu empatiu, alebo su bezcitne a krute /co je najhorsia moznost, lebo to prve sa da este ako tak korigovat/.

Verte mi, ľe aj mňa prvé napadlo ľe jej idem doláma» ruky aj nohy, ale keďľe sa to mama dozvedela ako prvá utekala tam ona, a detská pred ňou zaliezli (ale vynadala im dostatočne!!!) Ja som tam uľ ani nestihla ís», lebo v tom chaose nám naąa mačacia princezná vybehla na dvor, takľe nastalo pátranie, v pyľame som chodila po záhrade asi triątvrte hodiny neľ sa nám ju podarilo chyti». Dobre sa na nás bavila potvorka. Ale dnes ju navątívim, moľno je to lepąie, lebo neviem čo by som jej tam včera urobila!!!!!
Hosť

Reklamy

Odoslaťod Mari 8.7.2005 18:14

To je .......strasne.To dievca by malo byt potrestane za take zverstvo-ale pockat,nie zverstvo.To je urazka zvierat!
Cats rule! :)
Mari
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 10.5.2005 6:12
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod drake 11.7.2005 6:08

ja tiez nemam najlebsie prostredie doma moji rodicia sa rozvadzaju a som rada,no nikdy by som nebola schopna nieco take urobit, sama doma chovam 2kocurov,napr. minule rok som sa starala o jedneho kocurika kt. mal velmi preatelsku povahu a tak na nu aj doplatil krmila so ho 3-krat denne macacou stravou(zil vonku),no niekomu sai vadilo ze sa v jrho blizkosti tak napadne potuloval,bol to podla mna dospeli clovek,predpokladam ze ho udrel niakov zeleznou palicov po zadnych labkach(velmi silno lebo mecka vydrzi velku bolest,a on ani nemhol chodit len tahal zad. labky)hned sme ho vzali ku zverolekarovi(auto sme zhanali po susedoch,dal mu inekcieu hovoril ze to je niaka trauma a ze sa stoho dostane ked sme prisli tak vyvracal nieco zelene mala som dojem ze dostal aj niaku otravu alebo co,mali sme ho v pivnici a bol celi vysokvany kde je,na druhy den zomrel,ten zverolekar bol ako odorny mesiar mozno mu dal inekciu na utratenie.Mal aj potomkov o jeho syna sme sa tiez staralicelu zimu stale chodil cakat pred nas vchod a potom neprisiel jedneho dna sa uz nevratil a nikde sme ho nevideli behat ,mal taku istu povahu...mozno si nasiel ine miesto ale neverim ze by sa uz neukazal,co sa tyka toho 14-rocneho blazniveho dievcata a tej macicky viem ze sa to nehovori lahko ale treba ist podat trestne oznamenie tak ako napoliciu tak aj na ochrnu zvierat
Naposledy upravil drake dňa 11.7.2005 6:15, celkovo upravené 1 krát.
KILL ALL ENEMIES OF CATS.
Drake a Chumačik
Obrázok používateľa
drake
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 11.5.2005 14:47

Reklamy

Odoslaťod drake 11.7.2005 6:13

Peter Polák napísal:
Anik napísal:Dnesne deti su asi deformovane /hoci za mojich detskych cias sa to tiez stavalo casto/ nasilim v pc-hrach, rozpravkach v zivote... a bud sa nedokazu vcitit do koze toho tyraneho, alebo nedokazu rozlisit realitu od virtualnej hry, nemaju ziadnu empatiu, alebo su bezcitne a krute /co je najhorsia moznost, lebo to prve sa da este ako tak korigovat/.

ruky nohy jej dolamat tak ako to robila ona
Drake a Chumačik
Obrázok používateľa
drake
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Mari 11.7.2005 7:38

drake napísal:
Peter Polák napísal:

ruky nohy jej dolamat tak ako to robila ona
no aj tak by mohlo byt !
Cats rule! :)
Mari
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 10.5.2005 6:12

Reklamy

Odoslaťod kleaa 11.7.2005 13:44

No tak som v piatok iąla za tou priblnutou puber»áčkou, znadala som jej čo sa do nej dalo, ukázala som jej ten zákon čo som odtiaµto vytlačila *samozrejeme ľe netuąila ľe taký zákon existuje*, a jej reakcia bola neuveriteµná..bola neuveriteµne drzá..začala do mňa skáka» ľeto nebola moja mačka tak nech dám pokoj, ľe na ňu môľem zavola» koho chcem lebo ona je eąte pod zákonom, tak som sa tak rozčúlila ľe som ju tam málom vyplieskala..musel ma priateµ ukµudňova»..takého drzého fagana som eąte nevidela.Keby som podala trestné oznámenie na neznámeho páchatela ona by z toho nič nemala...alebo sa mýlim? Tak som poprosila kamaráta policajta aby tú sadisku iąiel vyµaka», navątívil ich u nich doma a povedal jej svoje. Asi som urobila chybu ľe som nepodala to tresnté oznámenie, ale myslím a verím ľe ten policajt ju dostatočne vyµakal jeho napomenutím a ľe pochopila ľe si nemá zahráva». Lenľe to eąte neskončilo lebo mladá dáma odkázala ľe zato dobije moju sestru.. tak k nim nabehla eąte aj mama a bola hádka.. tá jej aj jej rodičom povedala tieľ svoje.. Rodičia si s ňou pravdepodobne nevedia rady, vraj má aj dvojku z chovania! -na základnej ąkole- aj to uľ oniečom svedčí. Povedali ľe sa postarajú o to ľe sa mačky uľ nechytí... no uvidíme....detská na ulici zradia vąetko..a sestra sa teraz bojí vís» na ulicu :-/ ale aspoň sme hádam pomohli mačičkám :-) Moľno preto k nám v sobotu priąiel za odmenu krásny kocúrik, vybral si nás tak sme si ho nechali, je nádherný a úplne som sa do neho zamilovala, ohromný mazlíček :cica: tak teraz k naąej siamke Micke pribudol Miąko a je nám veseląie :wink: tú cicu sme nenaąli, ale mama tej sadistky ju vraj videla, je to mačka ich susedov a vraj nezomrela, asi jej pomohli jej páničkovia..dúfajme
kleaa

Reklamy

Odoslaťod Eva 11.7.2005 13:53

Svinske decka!!!Dufam,ze macicka bude naozaj v poriadku a to dievcisko by si zasluzilo vyprask poriadnym chlapskym remenom,ze by si ani nesadla aspon mesiac.Dufam,Kleaa,ze ten Tvoj kamarat policajt poriadne vystrasi,aj ked by asi fakt zabrala taka poriadna bitka...
Eva
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 11.5.2005 16:34

Reklamy

Odoslaťod janula 11.7.2005 13:57

kleaa napísal:No tak som v piatok iąla za tou priblnutou puber»áčkou, znadala som jej čo sa do nej dalo, ukázala som jej ten zákon čo som odtiaµto vytlačila *samozrejeme ľe netuąila ľe taký zákon existuje*, a jej reakcia bola neuveriteµná..bola neuveriteµne drzá..začala do mňa skáka» ľeto nebola moja mačka tak nech dám pokoj, ľe na ňu môľem zavola» koho chcem lebo ona je eąte pod zákonom, tak som sa tak rozčúlila ľe som ju tam málom vyplieskala..musel ma priateµ ukµudňova»..takého drzého fagana som eąte nevidela.Keby som podala trestné oznámenie na neznámeho páchatela ona by z toho nič nemala...alebo sa mýlim? Tak som poprosila kamaráta policajta aby tú sadisku iąiel vyµaka», navątívil ich u nich doma a povedal jej svoje. Asi som urobila chybu ľe som nepodala to tresnté oznámenie, ale myslím a verím ľe ten policajt ju dostatočne vyµakal jeho napomenutím a ľe pochopila ľe si nemá zahráva». Lenľe to eąte neskončilo lebo mladá dáma odkázala ľe zato dobije moju sestru.. tak k nim nabehla eąte aj mama a bola hádka.. tá jej aj jej rodičom povedala tieľ svoje.. Rodičia si s ňou pravdepodobne nevedia rady, vraj má aj dvojku z chovania! -na základnej ąkole- aj to uľ oniečom svedčí. Povedali ľe sa postarajú o to ľe sa mačky uľ nechytí... no uvidíme....detská na ulici zradia vąetko..a sestra sa teraz bojí vís» na ulicu :-/ ale aspoň sme hádam pomohli mačičkám :-) Moľno preto k nám v sobotu priąiel za odmenu krásny kocúrik, vybral si nás tak sme si ho nechali, je nádherný a úplne som sa do neho zamilovala, ohromný mazlíček :cica: tak teraz k naąej siamke Micke pribudol Miąko a je nám veseląie :wink: tú cicu sme nenaąli, ale mama tej sadistky ju vraj videla, je to mačka ich susedov a vraj nezomrela, asi jej pomohli jej páničkovia..dúfajme

Hmm to decko musi byt naozaj neuveritelne sproste a drze, co z neho vyrastie preboha ? :-( .... aspon, ze ste sa rozpravali s jej rodicmi, podla mna dobry napad bol aj ten tvoj kamarat-policajt, ktory im urcite pohrozil a nahnal strach, len ci sa to dievcisko zacne normalne spravat, neviem, hadam da pokoj aspon macickam a tvojej sestre.. drzim palce, nauc sestru pre istotu par zarucenych "chvatov" sebeobrany a najma nech jej zacne "sklbat vlasy", keby ju to dievcisko napadlo, to zarucene pomoze :wink:
..super, ze si si nasla noveho kocurika, drzim palce :-)
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Kristína 11.7.2005 13:58

kleaa napísal:No tak som v piatok iąla za tou priblnutou puber»áčkou, znadala som jej čo sa do nej dalo, ukázala som jej ten zákon čo som odtiaµto vytlačila *samozrejeme ľe netuąila ľe taký zákon existuje*, a jej reakcia bola neuveriteµná..bola neuveriteµne drzá..začala do mňa skáka» ľeto nebola moja mačka tak nech dám pokoj, ľe na ňu môľem zavola» koho chcem lebo ona je eąte pod zákonom, tak som sa tak rozčúlila ľe som ju tam málom vyplieskala..musel ma priateµ ukµudňova»..takého drzého fagana som eąte nevidela.Keby som podala trestné oznámenie na neznámeho páchatela ona by z toho nič nemala...alebo sa mýlim? Tak som poprosila kamaráta policajta aby tú sadisku iąiel vyµaka», navątívil ich u nich doma a povedal jej svoje. Asi som urobila chybu ľe som nepodala to tresnté oznámenie, ale myslím a verím ľe ten policajt ju dostatočne vyµakal jeho napomenutím a ľe pochopila ľe si nemá zahráva». Lenľe to eąte neskončilo lebo mladá dáma odkázala ľe zato dobije moju sestru.. tak k nim nabehla eąte aj mama a bola hádka.. tá jej aj jej rodičom povedala tieľ svoje.. Rodičia si s ňou pravdepodobne nevedia rady, vraj má aj dvojku z chovania! -na základnej ąkole- aj to uľ oniečom svedčí. Povedali ľe sa postarajú o to ľe sa mačky uľ nechytí... no uvidíme....detská na ulici zradia vąetko..a sestra sa teraz bojí vís» na ulicu :-/ ale aspoň sme hádam pomohli mačičkám :-) Moľno preto k nám v sobotu priąiel za odmenu krásny kocúrik, vybral si nás tak sme si ho nechali, je nádherný a úplne som sa do neho zamilovala, ohromný mazlíček :cica: tak teraz k naąej siamke Micke pribudol Miąko a je nám veseląie :wink: tú cicu sme nenaąli, ale mama tej sadistky ju vraj videla, je to mačka ich susedov a vraj nezomrela, asi jej pomohli jej páničkovia..dúfajme

Pri takýchto príspevkoch strácam slová. Obyčajne som odporcom akéhokoµvek násilia (či na zvieratách alebo µuďoch), ale obávam sa, ľe tu nepomôľe nič iné, len tú puber»áčku poriadne vyfacka», ale tak, aby si to eąte dlho pamätala :achtung:
S tým policajtom to bol dobrý »ah.
Ku Miąkovi gratulujem, aspoň niečo pozitívne v tomto príspevku :-)
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Monika 11.7.2005 14:02

Naozaj nemam slov :ikillyou: Ta by si zasluzila taky vyprask :achtung:

To trestne oznamenie mozte este stale podat. Hranica veku trestnej zodpovednosti za znizila z 15 rokov na 14 - teraz prednedavnom, takze sanca by tu bola, ze by z toho nieco mala. A osobne si myslim, ze by to potrebovala, lebo toto nie je decka nerozvaznost, ale priamo smerovany trestny cin. :evil:
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod drake 21.7.2005 19:58

Asi som urobila chybu ľe som nepodala to tresnté oznámenie, ale myslím a verím ľe ten policajt ju dostatočne vyµakal jeho napomenutím a ľe pochopila ľe si nemá zahráva». /qeuote/kleaa/ mozno ze ju poriadne vylakal a ze sa uz maciek nedotkne a ze to aj pomohlo ale vo Vasom a urcite aj ostatnych zaujme by bolo dobre ju potrestat.Ja ju nepoznam som asi len o nieco mladsia ako ona ale beriem to z uplne ineho pohladu ako vy dospely co by ste mohli urobit aj nieco viac ako deti,Kleaa viem ze to nie je len tak ale postaraj sa oto aby to dievcisko trpelo este viac ako ta macicka. :evil: (ak sa da co asi ne :ikillyou: )
Drake a Chumačik
Obrázok používateľa
drake
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

• Reklamy
fb