• Reklamy

bože môj - čo sú to za ľudia

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: bože môj - čo sú to za ľudia

Odoslaťod Marusska83 23.8.2010 19:02

http://tivi.cas.sk/video/622881/zena-od ... amera.html

Túto pani by som natlačila do toho kontajnera a zamkla ho aspoň na jednu noc aby vedela čo to je.Fuj. :zhebni:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod martinASP 19.5.2011 12:41

chore je toto
Kód: Vybrať všetko
http://www.topky.sk/cl/11/1275443/Chory-utok-na-maciatko--Strelili-mu-do-oka-
a este niektore komentare tych ludi, som skoro rozbil monitor ked som to cital... rezat ruky takym ludom!!!
Ryby a mačky. Byť volný ako vták. Viac ani nepotrebujem.
Obrázok používateľa
martinASP
mačiatko
mačiatko

Založený: 19.4.2011 10:49
Pohlavie: Muž
Skutočné meno: Martin Kovacs

Reklamy

Odoslaťod Verča 15.1.2012 14:27

Kleaa napísal:Včera večer priąla moja 9 ročná sestra domov s plačom a keď som sa jej opýtala čo plače, povedala ľe uľ to ani nedokáľe poveda» ľe uľ to povedala mame...veµmi ju to bolelo..Tak som utekala za mamou a keď som sa dozvedela prečo plače bolo do plaču aj mne. Decká na ulici sa zabávajú týraním mačičiek!!!! :velmismutny: Chápete to, 14 ročné dievča chytilo cicu zlomilo jej nohu, rozrhlo uąko, a točilo ju za chvostík. Sestra tam stála a keď to zbadala vytrhla jej ju, hodila niekomu za plot a beľala domov pre nás... Mama im tam dostatočne vynadala, decká pozaliezali, ale zranenú mačičku sme nenaąli, chceli sme jej pomôc» :smutny: Kaľdopádne keď prídem dnes z roboty pojdem jej vynada» aj ja.. Len keby to pomohlo :velmismutny: Ako môľem proti takémuto niečomu bojova»??? Najradąej by som na tie hnusné detská, ktoré uľ nevedia čo robi», niekoho poslala. Dolámala im ruky nohy nech vedia aké to je. Poradte mi niekto čo urobi» aby sa takto prestali zabáva» :idea: Boli sme nahnevaný vąetci doma a bolo nám to veµmi µúto, tá cica sa určite veµmi trápi :velmismutny: A určite to nebola prvá ani posledná mačička :ikillyou:
Sama mám doma siamsku mačičku ktorá je mojím slniečkom a budem bojova» proti takémuto týraniu :evil: :evil:

Preboha, veď to je choré. Čo my ľudia by sme mali zvieratám pomáhať, my im ešte ubližujeme. Nemám slov na takýchto ľudí. Jednoznačne, smer polícia :cat22:
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20

Reklamy

Odoslaťod regain 3.4.2012 16:44

:ikillyou:

Toho hajz*a ktorí to mačiatko vykopol do niekoľkometrovej výšky by som roztrhal v rukách keby som to videl.. Až ma zmrazilo.. This case was from 3 years ago. Even though he was arrested for animal cruelty, the court sentanced him to probation. - Video bolo točené pred tromi rokmi a ten "človek" bol odsúdený za týranie zvierat ale súd ho prepustil na podmienku :hellboy:
regain
Nováčik
Nováčik

Založený: 2.4.2012 16:38
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Verča 7.4.2012 19:01

regain napísal:
:ikillyou:

Toho hajz*a ktorí to mačiatko vykopol do niekoľkometrovej výšky by som roztrhal v rukách keby som to videl.. Až ma zmrazilo.. This case was from 3 years ago. Even though he was arrested for animal cruelty, the court sentanced him to probation. - Video bolo točené pred tromi rokmi a ten "človek" bol odsúdený za týranie zvierat ale súd ho prepustil na podmienku :hellboy:

No to sa nedalo neplakať pri tomto.. Strašné :smutny: :smutny:
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20

Reklamy

Odoslaťod Andulka 18.4.2012 13:52

esteze sa mi to nezobrazuje, asi by ma porazilo, ale co som si precitala, mi staci.... Take hovada - nech mi kravicky prepacia, ze ich meno ako nadavku uzivam - by som radostne na skripci natahovala.
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

• Reklamy
fb