• Reklamy

Povaha

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod janula 7.9.2005 10:04

evusik napísal:este stastie, ze som si nevzala britku :D povodne som prave nad britskymi macickami rozmyslala, ale tiez som niekde citala, ze nie su velmi maznave, resp. su maznave len v urcitych situaciach... a tak som stavila na risk a vybrala som sa do utulku :-) tam si MNA vybrala jedna krasavica, dnes moj domaci maznak mia a vobec nelutujem... je to hotova princezna, bez akychkolvek problemov mne aj priatelovi zaspi na kolenach (ostatnym ludom sa necha len hladkat :TomyAngelo: ), hladka nas packami, pusinkuje... skratka maznosko :-) ale take dve-tri hodinky do dna ma lovecku chvilku - to nahana vsetko, co sa pohne, trenuje zubky aj pazuriky... vtedy ju radsej velmi nehladkame :-D

Hehe, to aj nas kocurik ma take nahanacie chvilky a v tom case nie je dobre ho moc hladka, lebo zacne driapat moju ruku, inac je to tiez maznak a je hrozne zvedavy, nie je ziadna strbinka, policka alebo diera, kde by nevliezol :-D
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Bea 7.9.2005 10:11

janula napísal:
evusik napísal:este stastie, ze som si nevzala britku :D povodne som prave nad britskymi macickami rozmyslala, ale tiez som niekde citala, ze nie su velmi maznave, resp. su maznave len v urcitych situaciach... a tak som stavila na risk a vybrala som sa do utulku :-) tam si MNA vybrala jedna krasavica, dnes moj domaci maznak mia a vobec nelutujem... je to hotova princezna, bez akychkolvek problemov mne aj priatelovi zaspi na kolenach (ostatnym ludom sa necha len hladkat :TomyAngelo: ), hladka nas packami, pusinkuje... skratka maznosko :-) ale take dve-tri hodinky do dna ma lovecku chvilku - to nahana vsetko, co sa pohne, trenuje zubky aj pazuriky... vtedy ju radsej velmi nehladkame :-D

Hehe, to aj nas kocurik ma take nahanacie chvilky a v tom case nie je dobre ho moc hladka, lebo zacne driapat moju ruku, inac je to tiez maznak a je hrozne zvedavy, nie je ziadna strbinka, policka alebo diera, kde by nevliezol :-D

To snáď všetky mačky. :D
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod evusik 7.9.2005 10:29

Bea napísal:
janula napísal:

To snáď všetky mačky. :D

mia vcera prezmenu objavila caro koberca :D , takze ho pekne krasne vyhrabala spod dveri a napchala sa pod neho :-D a my sme sa v prvej chvili len cudovali, co za gulu to beha pod kobercom :mutagen: :-D
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod janula 7.9.2005 10:33

No nas najnovsie objavil zase caro klavesnice a pocitaca - takze ked sme pri pocitaci a nieco robime, tak nam skace po klavesnici - evidentne chce aj on nieco napisat hehe alebo chyta kurzor na monitore :-D
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod evusik 7.9.2005 10:37

janula napísal:No nas najnovsie objavil zase caro klavesnice a pocitaca - takze ked sme pri pocitaci a nieco robime, tak nam skace po klavesnici - evidentne chce aj on nieco napisat hehe alebo chyta kurzor na monitore :-D

mia to nastastie nerobi, to by som toho vela nenapisala, kedze je takmer vzdy pri mne :-D zatial sa len vysadi hore na monitor a pozera na mna ako na nejaku podradnu bytost :-D
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Bea 7.9.2005 11:13

janula napísal:No nas najnovsie objavil zase caro klavesnice a pocitaca - takze ked sme pri pocitaci a nieco robime, tak nam skace po klavesnici - evidentne chce aj on nieco napisat hehe alebo chyta kurzor na monitore :-D

To naši robili n azčiatku, teraz ich to už neláka..
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod jessyca 7.9.2005 11:43

Mica ma rada casopisy a noviny. Asi preto ze ked bola este malicka tak ich mala v skatulke kde spavala. Ked su na stole alebo niekde polozene tak sa na nich ulozi alebo ked mama cita tak sa jej na nich rozvali :-D
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

Odoslaťod Bea 7.9.2005 12:18

jessyca napísal:Mica ma rada casopisy a noviny. Asi preto ze ked bola este malicka tak ich mala v skatulke kde spavala. Ked su na stole alebo niekde polozene tak sa na nich ulozi alebo ked mama cita tak sa jej na nich rozvali :-D

To robí veľ a mačiek... Tým dávajú najavo, že nechcú, aby sme si čítali; namiesto tej absolútne nepochopiteľnej a úplne neužitočnej činnosti ich mám radšejškrabkať - to má aspoň zmysel!
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod jessyca 7.9.2005 12:28

Bea napísal:
jessyca napísal:Mica ma rada casopisy a noviny. Asi preto ze ked bola este malicka tak ich mala v skatulke kde spavala. Ked su na stole alebo niekde polozene tak sa na nich ulozi alebo ked mama cita tak sa jej na nich rozvali :-D

To robí veľ a mačiek... Tým dávajú najavo, že nechcú, aby sme si čítali; namiesto tej absolútne nepochopiteľnej a úplne neužitočnej činnosti ich mám radšejškrabkať - to má aspoň zmysel!

Neviem ci si macky uvedomuju ze clovek cita :mutagen: Mic to robi skor z toho dovodu ze je odmala zvyknuta na noviny. Staci ked su polozene na sedacke a ked si ma vybrat ci si lahne na sedacku alebo casaky tak si vyberie to druhe.
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

Odoslaťod Bea 7.9.2005 13:18

jessyca napísal:
Bea napísal:

Neviem ci si macky uvedomuju ze clovek cita :mutagen: Mic to robi skor z toho dovodu ze je odmala zvyknuta na noviny. Staci ked su polozene na sedacke a ked si ma vybrat ci si lahne na sedacku alebo casaky tak si vyberie to druhe.

Samozrejme si neuvedomujú. že čítaš. Ale VEĽMI dobre si uvedomujú, že venuješ pozornosť niečomu inému ako im!!! :-D :cica2:
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Re: Povaha

Odoslaťod armani 7.9.2005 17:46

Presne ako napisala Bea.Nase macicky si neuvedomuju, ze citame.Oni vedia iba to, ze sa im nevenujeme.Nas kocur skoro nikdy nezamnauka iba ked chce pit s kohutiku alebo chce aby sme sa mu venovali. Vtedy sa prekona a vyda jedno hlasite mnaaau. :-D
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod evusik 8.9.2005 21:04

s tym neznasanim ignoracie to bude asi pravda - mia mi tiez zasadne nedovoli vykonavat inu cinnost v jej pritomnosti :-D a potom sa na nu musim rozkrikovat a mam pocit, ze to usi drasa viac mne ako jej :TomyAngelo: o pokojnom citani knihy vecer v posteli mozem len snivat - mii sa zbavim jedine tak, ze jej kotulam po zemi oriesok a hra s nim futbal :-D
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

povaha

Odoslaťod hana 9.9.2005 10:52

ahoj.to iste robi aj moja mica ked si vecer idem citat tak mnauci tak ze to radsej necham tak a idem spat. :velmismutny:
hohi
hana
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 26.8.2005 19:40
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Bea 9.9.2005 14:51

Ale si Vás vycvičili!

Naši prídu , keď ideme do spálne, trochu s pobšmietajú, na striedačku alebo aj obaja naraz mi vlezú pod perinu a po nejakom čase zas vylezú.. Väčšinou s auloži aako psi pri posteli aje to. V noci s neikedy zobudím, že s dotknem niečoho chlpatého ajenmého alebo s nemôžem pohnúť, lebo prkrývk má zrazu 100 kíl - vtedy sú tam rozvalení a spia o dušu...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

povaha

Odoslaťod hana 19.9.2005 14:10

mne si zase nechce vobec lahnut lebo ja sa prevraciam tak to radsej asi vzda.potom si ide lahnut radsej k rodicom a tam spokojna. :-/
hohi
hana
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 26.8.2005 19:40
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb