• Reklamy

Povaha

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Povaha

Odoslaťod Anjika 31.7.2011 9:32

Moja uličnica Miňa je veľmi náladová. Niekedy, keď ju idem pohladkať tak pradie a inokedy mi vyštartuje po ruke a som rada, že mi ju neodtrhne. :ikillyou: A keď jej tou roku pohrozím, tak znova na ňu zaútočí, alebo (ak sa už medzitým ukľudnila), ju aspoň ovonia :-D, ale rozhodne sa nezľakne. Tiež sa nebojí búrky, ani delobuchov (ak to trvá krátko, dokonca vyskočí na parapetu a zvedavo pozerá), ale ak zazvoní zvonček, či už u nás alebo u susedov, tak vystrašene vypleští oči a niekoľko minút s ňou nie je reč. A tiež sa nenechá česať - hneď si to ide s kefou vybaviť. Noo, taká bojovníčka je to. Ale spáva so mnou v posteli. :cica:
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Anjika 31.7.2011 9:36

A ešte som zabudla. Vždy, keď prichádzam domov, ma čaká v predsieni (ak práve nespí). A keď je u mňa v izbe zavretá a potrebuje na WC, tak vreští a škriabe na dvere, kým jej neotvorím - skrátka moju izbu si nechce zašpiniť.
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Britky

Odoslaťod libby 12.3.2014 10:12

Bea napísal:
Anik napísal:Evidentne vsetky britky su rovnake - moj tiez neznesie byt na kolenach, len vtedy sa tam trepe, ked ziarli na pocitac na kolenach, a to zvali rovno na klavesnicu. Na rukach vydrzi len ked som v pohybe a ma vyhlad a za sucasneho intenzivneho skrabkania /vsimla som si, ze sa mu pri tom splostuje nos, ked je v maximalnom raji/. Hladkat sa da raz, potom sa premiestni o 15 cm dalej, aby sme ho "nasledovali", obcas o pohladenie prosi /recou tela, 1*mnau/ ale ked uz je na dotyk, tak sa pohne o tych 15 cm a "nasledujte ma" :)))

Ano, ano. ano! Tak teraz uz som kludna, zda sa, ze nas lester je uplne normalny typicky britak... Nosenie n arukach za sucasneho pochodovania a skrabkania je tiez jeho obluben apoloha. Ale nosic sa nesmie v ziadnom pripade zastavit....

uznavam,ze vacsina majitelov britiek ma podobne skusenosti ako vy,skor rezervovani pozorovatelia su ich britky a britaci.neviem ci to nazvat stastim,ale ja som mala dvoch maciakov tohto plemena a musim povedat,ze prvy bol dokonale maznadlo,na kolenach mi bol stale,nosenie na rukach uz bolo horsie :-) a moj maly teraz...len by sa pestoval a pusinkoval..takze podla mna je to hlavne o povahe konkretnej macky
libby
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 3.2.2009 20:05
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod Meegem 20.5.2014 13:12

Mám veic ciciek, ale každá je jedinečná :cica:
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb