• Reklamy

Kde spavaju vase macicky?

len tak o mickách...
  • Reklamy

Kde spavaju vase macicky?

Odoslaťod jessyca 9.8.2005 8:24

Zaujmalo by ma, kde najcastejsie spavaju vase cicusky v noci :cerveny: Nasa Viki chodi spavat k nasim do spalne na postel a Mic si vzdy najde ine miesto. Par dni je to okno, postel, televizor... :cica2:
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Kde spavaju vase macicky?

Odoslaťod janula 9.8.2005 8:28

jessyca napísal:Zaujmalo by ma, kde najcastejsie spavaju vase cicusky v noci :cerveny: Nasa Viki chodi spavat k nasim do spalne na postel a Mic si vzdy najde ine miesto. Par dni je to okno, postel, televizor... :cica2:

.. no ze vraj ten moj krpec spava najradsej na skrabadle v takej hojdacke hehe :-D
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Bea 9.8.2005 9:00

janula napísal:
jessyca napísal:Zaujmalo by ma, kde najcastejsie spavaju vase cicusky v noci :cerveny: Nasa Viki chodi spavat k nasim do spalne na postel a Mic si vzdy najde ine miesto. Par dni je to okno, postel, televizor... :cica2:

.. no ze vraj ten moj krpec spava najradsej na skrabadle v takej hojdacke hehe :-D

Náą bri»ák najradąej spáva v skrini, na čerstvo vypratom a vyľehlenom prádle alebo voňavých uterákoch... Malý ragdoll čas» noci spáva u nás v posteli (pri nohách - aby nemusel ďaleko chodi», ke´d ho zobudí lovecký inątinkt... ) a čas» noci v takom visutom lôľku, čo sa veąia na radiátory... A niekedy zaberie pelech psovi a ten si potom musí hµada» iné miesto..
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod janula 9.8.2005 9:04

Bea napísal:
janula napísal:

Náą bri»ák najradąej spáva v skrini, na čerstvo vypratom a vyľehlenom prádle alebo voňavých uterákoch... Malý ragdoll čas» noci spáva u nás v posteli (pri nohách - aby nemusel ďaleko chodi», ke´d ho zobudí lovecký inątinkt... ) a čas» noci v takom visutom lôľku, čo sa veąia na radiátory... A niekedy zaberie pelech psovi a ten si potom musí hµada» iné miesto..

.. hehe ten je presibany, chuda Cory :-D
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Bara 9.8.2005 16:16

Drobec spinka so mnou,Kuki na gauči. :cerveny:
Barushka,Kukinko&Drobec
Obrázok používateľa
Bara
Nováčik
Nováčik

Založený: 3.7.2005 11:32

Reklamy

Odoslaťod Pe»a 9.8.2005 17:56

Naąi malí spali snáď uľ vąade :D Najradąej ale majú krabice od topánok. Vľdy keď domov donesieme nové topánky, tá krabica je aktuálna. Eňo spáva aj na kresle, do ktorého nikdy nikoho nepustí. Akoby s ním zrástol. Ellinka spáva občas aj pri nás na posteli, resp. pod posteµou. A vtedy Eňo zaspí vedµa postele na koberci, s hlavičkou skoro pod ňou, lebo celý sa uľ pod posteµ nezmestí. :-D
Pe»a

Reklamy

Odoslaťod drake 10.8.2005 5:30

Moj Chumačik spi v postielke pre babatka(drevenej tam ma ustlne,tam spi len cez noc a marsal spi v detskom kociariku.Chumkko spi cez den aj na kresle, v krabici, na skrabadle, na monitore,marsal spi kde mu pride alebo na posteli alebo na gauci
KILL ALL ENEMIES OF CATS.
Drake a Chumačik
Obrázok používateľa
drake
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 11.5.2005 14:47

Reklamy

Odoslaťod Nela 11.8.2005 18:58

Naąa Bonny spí so mnou v posteli. Lepąie povedané ona spí v strede postele a ja sa okolo nej celú noc krútim. Asi si budem musie» kúpi» manľelskú posteµ skôr :-D .
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.6.2005 16:32

Reklamy

Odoslaťod jessyca 12.8.2005 8:33

Nela napísal:Naąa Bonny spí so mnou v posteli. Lepąie povedané ona spí v strede postele a ja sa okolo nej celú noc krútim. Asi si budem musie» kúpi» manľelskú posteµ skôr :-D .

Aj nasa Mic spava niekedy v strede na posteli a v noci sa nemozem ani poriadne otocit a rano som potom cela dolamana :-)
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

kde spavaju vase macicky

Odoslaťod hana 14.9.2005 17:18

moja mica tiez malokedy spava na posteli skor ked bola mala ale teraz ked je vsade zhasnute tak vyleze na najvyssie miesto a zhadzuje vsetko co sa da a ja preto neviem zaspat.rano o tom uz ani nehovorim uz o piatej mi skrabka pri uchu a pyta si papat. :-D
hohi
hana
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 26.8.2005 19:40
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: kde spavaju vase macicky

Odoslaťod evusik 14.9.2005 21:11

hana napísal:moja mica tiez malokedy spava na posteli skor ked bola mala ale teraz ked je vsade zhasnute tak vyleze na najvyssie miesto a zhadzuje vsetko co sa da a ja preto neviem zaspat.rano o tom uz ani nehovorim uz o piatej mi skrabka pri uchu a pyta si papat. :-D

mna mia tiez kedysi zvykla budit o piatej, ale nie sama - skor zapach z macacieho wecka :wink: to som vzdy taka zaspata utekala po lopatku do kupelne a vynasala inkriminovanych povodcov smradu :jaziram: :-D teraz sa uz nastastie upokojila, takze sa zobudza vacsinou zaroven so mnou :cica2:
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

cleo

Odoslaťod MyCleo 19.9.2005 12:11

moja spava najcastejsie v kresle. kym sme byvali same, tak spavala so mnou v posteli pri mojom ramene, a to tak, ze jednu labku si vzdy vylozila na moju ruku. :-) dokonca ked uz chcela ist spat, tak zacala byt otravna a nutila ma spat a naopak rano, ked si myslela, ze som zaspala, tak ma zobudila aby som uz vypadla z domu do roboty. :D takze budik som mala len na ozdobu. teraz ked byvam s priatelom, tak pride len obcas, asi podla nalady aj to nie na celu noc. :cica2:
Obrázok používateľa
MyCleo
Nováčik
Nováčik

Založený: 19.9.2005 8:41

Reklamy

cleo

Odoslaťod MyCleo 19.9.2005 12:13

moja spava najcastejsie v kresle. kym sme byvali same, tak spavala so mnou v posteli pri mojom ramene, a to tak, ze jednu labku si vzdy vylozila na moju ruku. :-) dokonca ked uz chcela ist spat, tak zacala byt otravna a nutila ma spat a naopak rano, ked si myslela, ze som zaspala, tak ma zobudila aby som uz vypadla z domu do roboty. :D takze budik som mala len na ozdobu. teraz ked byvam s priatelom, tak pride len obcas, asi podla nalady aj to nie na celu noc. :cica2:
Obrázok používateľa
MyCleo
Nováčik
Nováčik

Založený: 19.9.2005 8:41

Reklamy

Re: cleo

Odoslaťod evusik 19.9.2005 12:52

MyCleo napísal:moja spava najcastejsie v kresle. kym sme byvali same, tak spavala so mnou v posteli pri mojom ramene, a to tak, ze jednu labku si vzdy vylozila na moju ruku. :-) dokonca ked uz chcela ist spat, tak zacala byt otravna a nutila ma spat a naopak rano, ked si myslela, ze som zaspala, tak ma zobudila aby som uz vypadla z domu do roboty. :D takze budik som mala len na ozdobu. teraz ked byvam s priatelom, tak pride len obcas, asi podla nalady aj to nie na celu noc. :cica2:

u mna je to posledny tyzden dost podobne - Mia spinka s labkou alebo celou prednou castou tela prelozenou cez moju ruku (takze sa nemozem ani pohnut) a rano ma budi :-D vacsinou ide na zachodik a ked uz sama nevie vydrzat ten smrad (ja sa na take nezobudzam), tak ma inde zalarmovat :-D
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod Magda 18.10.2005 6:58

Moja Cica spavala vzdy na mojom bruchu, zvykla som si na to a celu noc som lezala nehybne. Takto sme spavali aj ked som bola tehotna, len si musela lahnut vyssie az pod krk. Spavala som so zivym šálom. Ale ked sme si dokupili dalsiu macku, zacali sa v noci nahanat aj po nasej posteli a hrat s detskymi hrackami - tymi hrkacimi, tak sme ich museli zatvorit na noc do kuchyne a stal sa zazrak, spavaju spolu v macacom dome. Inak oblubene miesta na denny spanok su tiez kocik a detska postielka - premenovala som ju na macaciu, a v zime aj radiator.
Magdaléna Gejdošová

Cica/ domáci rozmaznaný tiger, asi 1.7.2002
Azzalea BumbleBee ENDLESS INFINITY - Azalka / BRI čierna dymová - domáci miláčik, 23.7.2004
Čimko/ domáci kocúrik, jar 2004
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 18:41

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb