• Reklamy

Chytanie hmyzu

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Chytanie hmyzu

Odoslaťod Black-cat 1.1.2006 16:56

naše micky hmyz lovia najma packa. a to sa mi veru vobec nepaci.Pretoze ja zboznujem hmyz a pavuky.Ale treba im dopriat trocha zabavy.
:cica2: Ušľachtilá krásavica či domáci maznáčik - :cica2:
:cica2: snažíme sa o nich starať čo :cica2:
:cica2: najlepšie tak, aby boli vždy šťastné. :cica2:
:cica2: Pretože šťastná mačka :cica2:
:cica2: znamená šťastný domov. :cica2:
Obrázok používateľa
Black-cat
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 9.12.2005 16:09
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Petuska 11.2.2006 0:21

Moja cica sa vyžíva v chytaní mušiek.Ak ju nájde,niekedy ju zje,no snažím sa jej v tom zabrániť.Jeden kocúrik u starkej na dedine chytil motýlika,nechcel ho zjesť,len sa s ním hral a chudáčik motýlik už nemal krýdla.Motýlik sa dostal kocúrikovi na hlavičku a on s ním dobrú chvíľu behal.
BAGHEERA \"Bagi\" (*28.4.2006)
LILY \"Lilinka\" (*30.3.2003 +29.5.2006)
Obrázok používateľa
Petuska
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 18:21

Reklamy

Odoslaťod Andulka 15.4.2006 16:45

Šiva chytá všetko, čo sa hýbe, aj tmavý bod na stene, ktorý sa pochopiteľne nehýbe, loví a vyskakuje naň. nedávno ulovila veľkú škaredú mäsiarku, fujtajbl, neviem, kde sa taká ohava v byte nabrala. Šiva si ju vystriehla na okne, chňapla po nej a v papuľke si ju preniesla do haly. Normálne svoje úlovky aj zožerie, ale túto nezožrala. Musela som ju vyhodiť, aby ju niekto tam nerozšliapol, pfuj.
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

Odoslaťod dominikaK 2.7.2009 18:41

no, tak keby mne momo polozil pred oci uloveneho pavuka, dostanem infarkt a uz ma nepozbiera nikto, to vam garantujem... :D pavukov sa bojim viac ako hocicoho ineho...
nastastie momik nahana len musky a nocne motyle... a vie pri tom stravit aj niekolko hodin s tym, ze mi mrauci ked nedotiahne... :hearth:
Momo- čierny loptoš (nar. cca august 2008)
Zizi- malá princeznička (nar. cca jún 2009)

Bc. Dominika Kadlubeková
Obrázok používateľa
dominikaK
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 8.11.2008 12:13

Reklamy

Odoslaťod sparco 2.7.2009 21:04

ja som bol tiez vdacny za kazdu muchu v dome,lebo sa aspon Jerry sam zahral(teda s muchou).no teraz ich uz radsej zabijam ja,lebo ma nebavi ho vymotavat zo zaclon.hlavne ked zacne mnaucat o tretej rano zamotany v zaclone :ikillyou: .no teraz uz ma novu zabavku,konecne sme dali sietky na okna aby nam neusiel a mohlo byt okno otvorene a on prelezi cely cen na okne a sleduje okolie.akurat si odskoci na zachod,najest sa a zas uteka do okna aby mu nic neuslo. :cica2:
biely perzsky kocurisko Jerry *21.9.2008
Obrázok používateľa
sparco
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.4.2009 23:36
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Bashka 3.7.2009 0:29

Tak ale pozor na sietky...Vlastna skusenost...Akonahle zbada nieco za sietkou, tak sa po nej zacne pazurikmi stverat a uchyty o okno su za chvilu vylagrovane a nasa Bashka mi uz zas skoro tento tyzden vypadla spolu so sietkou.. :-( A tak sme zas pre istotu za zatvorenym oknom...
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Založený: 31.5.2008 18:41

Reklamy

Odoslaťod naty 3.7.2009 7:22

Wenduska ked uvidi muchu tak sa ide zblaznit a zacne ju nahanat, tak ze jej nikdy nic nestoji v ceste a bohuzial si to odnese nejaky kvetinac, naposledy dnes rano v obyvacke spadnuty na zemi. Ked muchu chyti tak sa s nou hra, s labkami po nej bucha, tym muche zneskodni kridla aby jej nemohla uletiet a potom ju pomalinky spapa. No asi su tie muchy dobre ked jej tak chutia. :-D
Obrázok používateľa
naty
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.1.2009 15:03
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Catlin 3.7.2009 11:13

Náš Maťko je tiež poriadny lovec, muchy , mory, chrústy. Najradšej má večerný lov na chalupe. Máme ho na vodítku a on loví to, čo mi z našimi ľudskými očami už dávno nevidíme, lebo je tma. A pri tom pradie ako traktor. Doma sedáva pri okne na chladničke a za oknom majú lastovičky hniezdo. Oni si ho nevšímajú, zato Maťko je vo vytržení, cvaká zubami a vydáva také smiešne zvuky. Vlani sa mu podarilo vystreliť za jednou lastovičkou na práve otvorený balkón a chytiť ju. Našťastie starší syn bol tiež veľmi rýchly, Maťa chytil zase on. Lastovička to našťastie prežila. Skontrolovala som ju a potom pustila.
Určite má z toho traumu na celý lastovičí život.
Obrázok používateľa
Catlin
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2009 16:07

Reklamy

Odoslaťod Darinka 3.7.2009 15:25

Ahojte,
kocur lovi vsetko co vidi. Muchy, pavuky... vacsinou to prizabije, alebo zabije a necha tak. Dnes sa mu toto "lovenie" stalo skoro osudnym. Kocur chytil do papulky pravdepodobne vcelu. Videla som uz len ako sa snazi skrabat v nej a prskal. Horko tazko sa nam vystresovaneho kocura podarilo spacifikovat, a ked sa mi podarilo mu papulu potvorit videla som medzi spodnymi zubami zabodnute zihadlo a aj to ako mu opucha spodne dasno. Nacpala som kocura do prepravky, a k vetovi. po ceste uz blbo dychal, nastastie nas doktor hned zobral. dal mu inekciu a vybral to. este sme tam hodinku cakali, kocur sa ukludnil a papula odpuchla. Doktor povedal, ze taketo "nehody " su velmi nebezpecne a casto dochadza k uhynu.. treba hned vyhladat odbornu pomoc. Dostali sme este tabletku na dom. Tentokrat to dobre dopadlo. Snad si to ten nas lovec zapamata... :cat40: :cat81:
Obrázok používateľa
Darinka
šelma
šelma

Založený: 22.2.2008 23:22

Reklamy

Odoslaťod naty 3.7.2009 18:08

Juuuj malinky este ze to stastne skoncilo a je v poriadku. Vcely su nebezpecne. :cat38:
Obrázok používateľa
naty
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.1.2009 15:03
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Bashka 3.7.2009 18:28

Mojko nestastny...esteze si bola pri nom. Nezapamataju si to potvorky, lebo akonahle zbadaju nieco male rychloletiace, vmomente sa pud lovca prederie na povrch a pud sebazachovy je tatam... :befucking:
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod sparco 3.7.2009 18:53

Bashka napísal:Tak ale pozor na sietky...Vlastna skusenost...Akonahle zbada nieco za sietkou, tak sa po nej zacne pazurikmi stverat a uchyty o okno su za chvilu vylagrovane a nasa Bashka mi uz zas skoro tento tyzden vypadla spolu so sietkou.. :-( A tak sme zas pre istotu za zatvorenym oknom...

prave preto sme si ich robili sami(mame drevenne okna,nie plastove).2cm hrube,3cm siroke latky a do okna uchytene 12-timi 5cm dlhymi skrutkami.to nevytlaci ani slon :cat34:
Obrázok používateľa
sparco
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Bashka 3.7.2009 19:48

Tak potom fajn....my sme si davali tie kovove sietky aby ich micuchy neroztrhali, ale zato mame zle uchytenie... :-(
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod sparco 3.7.2009 20:30

myslim ze stacia klasicke sietky na okna.uz ich skrabal pazurmi a na sietke nie je nic vidiet,ziadne poskodenie.ani nema tendenciu ich skrabat.iba prvy krat ked nas videl vonku,ale uz to nerobi.
Obrázok používateľa
sparco
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Jana Durayová 4.7.2009 18:00

:-D Aj moji cicúchovia lovia muchy, najprv ich ukecávajú, aby sa vzdali samé a keď to neide, tak sú schopné skákať a štverať sa po záclonách až kým nedosiahnu svoje, no a samozrejme potom svoj úlovok aj víťazoslávne zožerú :-D a neviem akých šampiónov máte doma vy, ale môj Rumpi chytá muchy aj počas letu :befucking: :bye:
Obrázok používateľa
Jana Durayová
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 26.1.2008 13:56

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb