• Reklamy

Chytanie hmyzu

len tak o mickách...
  • Reklamy

Chytanie hmyzu

Odoslaťod jessyca 12.8.2005 12:13

Lovia Vase selmicky hmyz? Nasa Mica ich lovi dost casto a vsetko. A to vsetko vzdy donesie dovnutra aby nam ukazala co zas ulovila :-) Niekedy su to aj motylikovia ktorych utrapi a potom zje. Najlepsie je ked donesie dnu muchu potom ju chyti medzi lapky a ujde jej :-D Minule chytila vasku pozula ju a nechala tak :-( Viki s tym zacina ale este som nevidela ze by nieco chytila
:wink:

A co Vase cicusky?
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Chytanie hmyzu

Odoslaťod Bea 12.8.2005 12:18

jessyca napísal:Lovia Vase selmicky hmyz? Nasa Mica ich lovi dost casto a vsetko. A to vsetko vzdy donesie dovnutra aby nam ukazala co zas ulovila :-) Niekedy su to aj motylikovia ktorych utrapi a potom zje. Najlepsie je ked donesie dnu muchu potom ju chyti medzi lapky a ujde jej :-D Minule chytila vasku pozula ju a nechala tak :-( Viki s tym zacina ale este som nevidela ze by nieco chytila
:wink:

A co Vase cicusky?

Áno, muchy, komáre, nočné múry atď.... Motýle nie, lebo bývame n 7. poschodí a tam sa moc nevyskytujú...
Bola by som hrozne rada, keby svoj repertoár roząírili aj na pavúky, ale keďľe tie sú dos» múdre na to, aby sa nehýbali, tak naąich kocúrov nezaujímajú...
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

hmyz a macky

Odoslaťod hana 2.9.2005 12:36

moja mica ked najde nejaku muchu alebo pavuka tak aby ho chytila prevrati cely dom. :D nakoniec sa tak oblizuje akoby zjedla najlepsiu konzervu na svete.hana
hohi
hana
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 26.8.2005 19:40
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Bea 2.9.2005 20:18

Nasi tiez lovia muchy, komare atd... a potom si na nich "zgustnu". Som rada, lebo inak by som ich musela "odstranovat" ja.
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod armani 2.9.2005 20:26

U nás pavúci nahradili myši. Ked sa prestane neštastný pavúčik hýbať tak zostane nepovšimnutý. Bonino stratí záujem a ide si spokojný lahnúť.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod evusik 5.9.2005 21:35

ja mam s mojou miuskou podobne skusenosti :D prvykrat som bola sokovana, ked si pekne poctivo ulovila nocnu moru a potom ju zbastila ako gurmansku specialitu :D a muchy samozrejme nahana stale, ale - a co som prekvapena - ked nejaku chyti, aj ju pusti... akoby sa len hrala... asi jej musky nechutia ;)
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Darujem mačiatka

Odoslaťod Lubisek 6.9.2005 8:59

Radi by sme darovali dobrym ludom nase 3 maciatka, su to potomkovia nasej Giny - britskej macky a cierneho domaceho kocura. Dve su sedo-cierne tigrovane a jedno cierne. Odber je mozny v 1/2 09. 2005, byvame v Senci. Kontakt: lubisek@pobox.sk, 0903 587657
Lubisek
Nováčik
Nováčik

Založený: 6.9.2005 8:54
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Darujem mačiatka

Odoslaťod Bea 6.9.2005 9:01

Lubisek napísal:Radi by sme darovali dobrym ludom nase 3 maciatka, su to potomkovia nasej Giny - britskej macky a cierneho domaceho kocura. Dve su sedo-cierne tigrovane a jedno cierne. Odber je mozny v 1/2 09. 2005, byvame v Senci. Kontakt: lubisek@pobox.sk, 0903 587657

Môžete sem dať ich obrázky, aby prípadní záujemcovia videli mačiatka?
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Re: Darujem mačiatka

Odoslaťod Peter Polák 6.9.2005 9:10

Bea napísal:
Lubisek napísal:Radi by sme darovali dobrym ludom nase 3 maciatka, su to potomkovia nasej Giny - britskej macky a cierneho domaceho kocura. Dve su sedo-cierne tigrovane a jedno cierne. Odber je mozny v 1/2 09. 2005, byvame v Senci. Kontakt: lubisek@pobox.sk, 0903 587657

Môžete sem dať ich obrázky, aby prípadní záujemcovia videli mačiatka?

Skor by som poslal inzerat na portal Cats.sk, peto@cats.sk v inzerate moze byt samotny inzerat, email, mobil, foto, a bude uverejneny na portali Cats.sk v sekcii inzercia- darujem... :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod luvvy 18.10.2005 20:42

Co sa tyka chytania toho hmyzu, fakt ma to na mackach fascinuje.. dokazem ich pozorovat az kym "neulovia" ale potom uz na to nemam nervy.. take to chrupnutie... minule som chudinu muchu pocula bzucat este vo fatimky ustach :o)
Obrázok používateľa
luvvy
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 18.10.2005 9:59

Reklamy

Odoslaťod figaro 19.10.2005 17:16

Môj kocúr je na tom rovnako. Darmo je to lovec. Viac krát sme sa čudovali prečo v noci behá po spálni ako splašený a škriabe sa po záclonách. No čo myslíte prečo asi? Za záclonou lietal nočný motýľ.

Nedávno som mal ale aj strach, lebo chytil osu. Neviem určite či ho pichla niekde do papuľky, ale potom chvílu chodil celý nepokojný, prskal a labkou si trel papuľku. Bál som sa, či nedostane nejaký opuch a prípadne či nebude mať problémy s dýchaním. Našťastie všetko dopadlo dobre. Myslím si, že osu si už zapamätal a druhý raz jej dá pokoj
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19

Reklamy

Odoslaťod Sasa 31.10.2005 14:28

No to moja nahana vsetko mozne, dokonca uz ulovila aj dvoch vtakoch a ani jeden z nich to neprezil, hrozne :((( A ani ona muchy neje, zabit ju zabije, ale necha ju tak, a samozrejme komare a podobnu haved, ktore ja nemusim. A je pritom roztomila, ked sa jej chvost hybe ako strkacovi a vydava tie smiesne zvuky, vtedy vsetko vypinam a pozorujem ju :cica2:
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 31.10.2005 11:31

Reklamy

Odoslaťod Magda 31.10.2005 14:32

Našej mačke chutia potravinové mole, keď sme ich mali tak jedla aj tie, ktoré som zabila ja.
Magdaléna Gejdošová

Cica/ domáci rozmaznaný tiger, asi 1.7.2002
Azzalea BumbleBee ENDLESS INFINITY - Azalka / BRI čierna dymová - domáci miláčik, 23.7.2004
Čimko/ domáci kocúrik, jar 2004
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 18:41

Reklamy

Odoslaťod cora 2.11.2005 8:33

nas maciak tiez lovi vsetko, co lieta :-D :-D
dokonca nam z balkona, z 3. posch., doniesol vrabca :-D :-D
...to bolo doma pierok :D
Obrázok používateľa
cora
mačiatko
mačiatko

Založený: 26.10.2005 7:18

Reklamy

Odoslaťod Petra17 3.11.2005 9:58

Naša Elle najradšej loví pavúky, z toho má obrovskú radosť. A keď nejaký visí zo stropu, no koniec :D
A spolu s Eňom chytajú muchy a komáre. Dorazia ich a potom sa čudujú, prečo sa už nehýbu. Ale nepapajú ich.
No a Nelson chytá na balkóne vrabcov a mladé lastovičky, potom ich živé prinesie ukázať do bytu, pochváliť sa, tam ich pustí a starý Matej ich dorazí. To majú taký rituál. Jeden chytí, druhý zabije. :-/
Petra Novotná
Obrázok používateľa
Petra17
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.10.2005 18:39

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb