• Reklamy

ANKETA: Má zmysel pokračovať s diskusným fórom?

len tak o mickách...
  • Reklamy

Má zmysel pokračovať s diskusným fórom?

Anketa bola ukončená dňa 11.11.2010 11:15

Ano
159
93%
Nie
11
6%

Celkový počet hlasov : 170

ANKETA: Má zmysel pokračovať s diskusným fórom?

Odoslaťod Peter Polák 16.2.2008 11:15

Zdravím všetkých užívateľov fóra.

Touto anketou by som chcel zistit skutočný záujem o diksusné fórum u užívateľov. Nakoľko mám pocit, že fórum má klesajúcu tendenciu príspevkov. Uvažujem na pozastavením diskusného fóra! POPROSIM O HLASOVANIE.
Naposledy upravil Peter Polák dňa 16.2.2008 11:44, celkovo upravené 2 krát.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: ANKETA: Má zmysle pokračovať s diskusným fórom?

Odoslaťod Madiane 16.2.2008 11:32

Peter Polák napísal:Zdravím všetkých užívateľov fóra.

Touto anketou by som chcel zistit skutočný záujem o diksusné fórum u užívateľov. Nakoľko mám pocit, že fórum má klesajúcu tendenciu príspevkov. Uvažujem na pozastavením diskusného fóra! POPROSIM O HLASOVANIE.

Veľmi dobrá otázka.
Je v tom zmysel nevidím, nakoľko toto "fórum" nemá charakter fóra a už vôbec nie diskusného, nerešpektujúc iné názory a postoje, k čomu patrí mazanie a upravovanie príspevkov bez predchádzajúceho upozornenia administrátorom a neodôvodnené blokovanie užívateľov, čo sa pred časom stalo napríklad mne.

Prečo vôbec reagujem?
Neustále mi chodia do mailovej schránky od administrátora maily, napriek môjho dávnejšieho vyjadrenia, že si ich neprajem.
Absolútny nerešpekt voči užívateľom...
Administrátorovi podľa mňa uniká zmysel verejného diskusného fóra.

...@gmail.com"
adresátom: forum

zobraziť podrobnosti
7.11.2007
Druhykrat vas ziadam, aby ste mi neposielali ziadne dalsie spravy.
Dakujem.

Dňa 1.11.2007, forum@cats.sk <forum> napísal(a):
- Skryť citovaný text -

Tento email Vám bol zaslaný administrátorom Diskusné fórum portálu Cats.sk. Pokiaľ je táto správa spam (nevyžiadaná), obsahuje hrubé výrazy, alebo iné poznámky, ktoré považujete za urážlivé, prosím kontaktujte administrátora fóra na nasledujúcej adrese:

forum@cats.sk

Pripojte tento email (predovšetkým hlavičky).

Nasleduje správa pre Vás:
Naposledy upravil Madiane dňa 16.2.2008 11:36, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
Madiane
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 6.10.2007 21:53
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: ANKETA: Má zmysle pokračovať s diskusným fórom?

Odoslaťod Peter Polák 16.2.2008 11:37

Madiane napísal:
Peter Polák napísal:Zdravím všetkých užívateľov fóra.

Veľmi dobrá otázka.
Je v tom zmysel nevidím, nakoľko toto "fórum" nemá charakter fóra a už vôbec nie diskusného, nerešpektujúc iné názory a postoje, k čomu patrí mazanie a upravovanie príspevkov bez predchádzajúceho upozornenia administrátorom a neodôvodnené blokovanie užívateľov, čo sa pred časom stalo napríklad mne.

Prečo vôbec reagujem?
Neustále mi chodia do mailovej schránky od administrátora maily, napriek môjho dávnejšieho vyjadrenia, že si ich neprajem.
Absolútny nerešpekt voči užívateľom...
Administrátorovi podľa mňa uniká zmysel verejného diskusného fóra.

...@gmail.com"
adresátom: forum

zobraziť podrobnosti
7.11.2007
Druhykrat vas ziadam, aby ste mi neposielali ziadne dalsie spravy.
Dakujem.

Dňa 1.11.2007, forum@cats.sk <forum> napísal(a):
- Skryť citovaný text -

Tento email Vám bol zaslaný administrátorom Diskusné fórum portálu Cats.sk. Pokiaľ je táto správa spam (nevyžiadaná), obsahuje hrubé výrazy, alebo iné poznámky, ktoré považujete za urážlivé, prosím kontaktujte administrátora fóra na nasledujúcej adrese:

forum@cats.sk

Pripojte tento email (predovšetkým hlavičky).

Nasleduje správa pre Vás:

Mne nic neprislo mozno ste to posielali niekomu inemu. Nie je problem vam zablokovat e-mail. Ked si to zelate tak to spravim. ospravedlnujem sa za problemy, ktore Vam nastali.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Diskusne forum

Odoslaťod ivett 16.2.2008 11:44

Klesajuci pocet prispevkov este nemusi byt dovod na zrusenie tohto fora. Nie kazdy navstevnik fora pise prispevky, niekedy sem pridu ludia, ktori chcu najst informacie, ktore sa tu pocas doby existencie fora naakumulovali. Ved sami administratory mazu duplicitne temy a odporucaju navstevnikom pozriet si starsie temy, kde najdu odpovede na svoje otazky.
Kubo - macka domaca alias vymyselnik obecny - jar 2004
Obrázok používateľa
ivett
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.2.2006 16:51

Reklamy

Re: Diskusne forum

Odoslaťod Peter Polák 16.2.2008 11:47

ivett napísal:Klesajuci pocet prispevkov este nemusi byt dovod na zrusenie tohto fora. Nie kazdy navstevnik fora pise prispevky, niekedy sem pridu ludia, ktori chcu najst informacie, ktore sa tu pocas doby existencie fora naakumulovali. Ved sami administratory mazu duplicitne temy a odporucaju navstevnikom pozriet si starsie temy, kde najdu odpovede na svoje otazky.

To je pravda splna to, ze je tu kopec informacii. Ale forum by malo sluzit na diskusiu nie len ako knižnica. :-) :TomyAngelo:

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Novi uzivatelia

Odoslaťod ivett 16.2.2008 11:57

Este by som rada poznamenala k teme zachovania tohto fora, ze pocet novych uzivatelov fora tiez napoveda jeho vzrastajucej popularite. Neviem, ako je to so statistikou navstevnosti, ale ked sa v january prihlasilo 51 novych uzivatelov (co je druhy najvyssi pocet novych uzivatelov podla mesiacov), myslim, ze o popularite fora sa netreba ani bavit.
Kubo - macka domaca alias vymyselnik obecny - jar 2004
Obrázok používateľa
ivett
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.2.2006 16:51

Reklamy

Re: Novi uzivatelia

Odoslaťod Peter Polák 16.2.2008 12:02

ivett napísal:Este by som rada poznamenala k teme zachovania tohto fora, ze pocet novych uzivatelov fora tiez napoveda jeho vzrastajucej popularite. Neviem, ako je to so statistikou navstevnosti, ale ked sa v january prihlasilo 51 novych uzivatelov (co je druhy najvyssi pocet novych uzivatelov podla mesiacov), myslim, ze o popularite fora sa netreba ani bavit.

Navstevnost je dobra ajuzivatelia sa registruju, ale prispevky su minimalne.
:-(

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod tomas61 16.2.2008 12:18

Zachovanie fora podla mna zmysel jednoznacne ma...
Myslim si, ze nezalezi na kazdodennom pocte prispevkov, ale na tom, ako taketo forum dokaze pomoct ludom, ktori maju nejaky problem so svojou mackou, alebo ludom, ktori si macku planuju zaobstarat...
Ja patrim k tym druhym - vlani v lete som si zobral domov dvoch kocurikov, ale este predtym som mal precitane skoro cele forum a velmi mi to pomohlo, pripravil som sa na ich prichod aj na vsetky problemy, ktore by mohli nastat. Je jasne, ze som cital aj ine fora, ale tie uz boli ceske (napr modrykocour). Dalsie forum o mackach na Slovensku s tolkymi temami a poznatkami nie je... Nie ze by som mal nieco proti citaniu a prispievaniu do ceskych for, ale riesit tam lokalne (slovenske) zalezitosti je trochu divne...

Na klesajuci pocet prispevkov sa treba pozriet logicky...strasne vela problemov a tém tu uz bolo prebratych a kto ma nejake problemy, na vacsinu tu uz odpoved najde. A pokial sa ludia konecne naucili, ako sa maju spravat na forach, ze maju najskor hladat a az potom sa pytat a nezakladat zbytocne duplicitne temy, tak je pokles prispevkov uplne normalny... Vzdy lepsie normalne prehladne forum, kde sa da najst to, co clovek potrebuje, ako keby sa to tu malo zmenit na chat...

Zaznievaju tu aj hlasy o cenzure... Myslim si, ze nazor, ze na internet je mozne napisat cokolvek je nespravny... Ja za cenzuru nie som, mali by sa vsak dodrziavat urcite zasady slusnosti...jednoznacne by sa mali mazat prispevky podnecujuce k nasiliu a neznasanlivosti a propagujuce napr. fasizmus a pod. (ci ako sa to pise) a vo fore by sa taktiez nemali objavovat prispevky s utokmi na inych clenov a prispevky obsahujuce vulgarizmy... Kazdopadne maju majitelia fora a admini a moderatori plné pravo spravovat forum tak, ako si predstavuju (kludne takychto ludi aj zabanovat) a komu sa to nepaci, ma plne pravo do fora neprispievat...

A co sa tyka toho, ze sa tu nepripustaju ine nazory, citam forum skoro kazdy den a nazory su tu naozaj rozne, ja si to nemyslim... Ale pokial ma niekto mierne extremny nazor napr. ako Pierre s kastraciou (podla mojej mienky a len pre ilustraciu), alebo proste nazor iny od vacsiny, musi si aj uvedomit, ze bude v mensine a kludne sa mu moze stat, ze so svojim nazorom bude sam - to ale predsa nie je problem fora, skor problem dotycneho. Netvrdim, ze by mal nazor zmenit, ale nesmie sa cudovat, ze dalsich 20 ludi bude mat nazor opacny a aj ho vyjadria svojimi prispevkami - v tom pripade to treba zobrat ako fakt a nie zacat chrlit okolo seba ohen a siru, ako sa to v mnohych pripadoch stalo...

Takze moj zaver je taky, ze zavretim tohoto fora by ste pripravili vela ludi o moznost najst riesenie na nejaky ich problem, pripadne o moznost iba sa podelit so svojou radostami a starostami ktore zazivaju so svojimi stvornohymi milacikmi, co by bola naozaj velka skoda...
dvaja čertíci Ted a Max (* 08/2007)
Fotoalbum Teda a Maxa http://s153.photobucket.com/albums/s208/kuko61/MyCats/
Obrázok používateľa
tomas61
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.1.2007 20:26
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod merit 16.2.2008 12:21

Madiane, pri registrácii si podpisoval/a súhlas s pravidlami, v ktorých sa výslovne uvádza, že príspevky môžu byť upravované a mazané v súlade so zmyslom tohto fóra. Nepochybujem, že ak admin toto opatrenie použil, mal k tomu dovod. Toto nie je priestor pre verejnú prezentáciu ľubovoľných názorov, toto je priestor, ktorý si niekto udržuje a platí za účelom, ktorý sám pokladá za zmysluplný.
merit
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 16.2.2008 12:09
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod merit 16.2.2008 12:28

Tiež sa prihováram za zachovanie fóra, súhlasím so všetkým, čo píše tomas61, fórum zmysel určite má, aj keď ja som sem chodila minimálne :cerveny: až mi prestal fungovať nick, tak som sa musela dnes znova zaregistrovať . Chodím sem málo preto, že bývam v Česku, tak chodím viac na tamojšie fóra, ale sledujem novinky, čo mi chodia mailom, podpisovala som petíciu, čo tu bola, a som rada, že v prípade potreby sú tu ľudia, čo vedia pripojitˇsvoj hlas pre týrané zvieratá.
Naposledy upravil merit dňa 16.2.2008 12:29, celkovo upravené 1 krát.
merit
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 16.2.2008 12:29

merit napísal:Tiež sa prihováram za zachovanie fóra, súhlasím so všetkým, čo píše tomas61, fórum zmysel určite má, aj keď ja som sem chodila minimálne :cerveny: až mi prestal fungovať nick, tak som sa musela dnes znova zaregistrovať . Chodím sem málo preto, že bývam v Česku, tak chodím viac na tamojšie fóra, ale sledujem novinky, čo mi chodia mailom, podpisovala som petíciu, čo tu bola, a som rada, že v prípade potreby sú tu ľudia, čo vedia pripojitˇsvoj hlas pre týrané zvierat.

Mozem vediet aky si mala nick? Dakujem za odpoved.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod merit 16.2.2008 12:32

Peter, píšem mail.
merit
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod Andrea 16.2.2008 12:41

Ani nad tým neuvažuj.
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 16.2.2008 12:50

Andrea napísal:Ani nad tým neuvažuj.

Uvažujem :-(
Naposledy upravil Peter Polák dňa 16.2.2008 12:50, celkovo upravené 1 krát.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Re: odpoved

Odoslaťod Andrea 16.2.2008 12:54

Peter Polák napísal:
Andrea napísal:Ani nad tým neuvažuj.

Uvažujem :-(
Tak prestaň :-D - som staršia!!!! :-D
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb