• Reklamy

ake nezbednosti vystrajaju vase macky???

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod ivetak 11.4.2008 18:48

nemas za co, ak ma macicka 9 mesiacov, moze mat ruju, vymnaukavat a byt neznesitelna. Najlepsie bude ak sa dohodnes s veterinarom :-D
Obrázok používateľa
ivetak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.1.2008 15:43
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0
Skutočné meno: Iveta

Reklamy

Odoslaťod lusil329 21.4.2008 21:41

moje mačičky nám raz pripravili nemilé prekvapenie, ked sme sa vrátili z jednej návštevy. roztrhali nám papierové utierky.
a po druhý krát sa podarilo niekomu z nich otvoriť skrinku a vyhádzať z nej pomali všetky veci.

a inak vystrájajú bežné veci ako každé mačičky. a skumík s orlandom strašne radi sú na vani, ked je pustená sprcha, ale ked sa majú sprchovať oni, tak to nikoho nie je :D
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

Odoslaťod Adelka/Cica 23.4.2008 18:53

U nas je pekelnik iba kocurik Benji. A kedze prerabame byt tak jedno lepsie ako druhe...najnovsie nas v noci zobudil nejaky strasny buchot a tapot a skrabota a neviem co este a ked sme zapalili svetlo, tak Benji vytazoslavne "lovil" novy valcek na malovanie (ktory bol skladovany na 3 policke rolldoru, takze je asi nejaky batman) a behal s nim vitazoslavne po celom byte....

:-D
Adelka/Cica
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 31.8.2007 22:01
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Andrea.T 24.4.2008 6:19

Nase miciny su riadne potvory. Robia zlobu vsade, kde sa da. Micos si z nas robi srandu ked na neho volame. V lete sa zvyjne "opalovat" na streche a ked na neho volame, tak sa tam len posadi a pozera na nas, ze co kricite, vsak som tu. Neozve sa, nepribehne, az ked si ho tam schovaneho vsimnem, potom zide dolu...potvoriak jeden. Murka zase vsade lezie. Najcasteksie do skrine. Tam ju pravidelne niekto zatvori a potom ju hladame. Ona tam vzdy nepozorovane vbehne. Alebo spi na kosi s cistym pradlom, ktory je nachystany na zehlenie. No na porazenie. No a potom este lezie do spajze. Schovava sa pod police alebo si vylezie hore na skrinku v spajzi a znuchava co by zjedla. Maju tam totoz schovane aj svoje macacie jedlo. Micka jej perfektne v tomto vsetkom sekunduje a ked sa spolu nahanaju po dome, len chlpy lietaju. Micka je otvorena aj novym technologiam a nasla som ju lezat na notebooku (vid foto). Strasne sa jej paci, ked sa na ploche daco hybe. To aj packou bucha do monitoru. Ale za to uz dostala po packe, tak uz to nerobi...Ale aspon je s nimi veselo a nenudime sa. Su lepsie ako televizor!
Obrázok používateľa
Andrea.T
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 31.3.2008 10:04
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod nikinka 30.4.2008 13:55

pootvarane skrine a vyhadzane veci celkom dobre poznam :D ale najlepsi je ten nevinny pohlad v ociach macicky ako keby chcela povedat ja som to neurobila to niekto iny :cica2:
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Re: ake nezbednosti vystrajaju vase macky???

Odoslaťod Verča 30.7.2012 22:53

Túto fotku som do fóra už dávala, ale do tejto témy sa hodí ako vyšitá :D
Prílohy
430339_201965899904774_1968930879_n.jpg
Nezbednica
430339_201965899904774_1968930879_n.jpg ( ) Zobrazená 3228 krát
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod olcvar 20.9.2012 20:24

Jééj aká pekná ,,rybička,, :-D
Nelly pružkovaný tigríček maznáčik cca*23.04.2010,kastrát 10.03.2011
Miško Belzebub čertík čierny terorista cca*11.08.2010,kastrát 10.03.2011
Obrázok používateľa
olcvar
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.8.2010 8:51

Reklamy

Odoslaťod guest 21.11.2012 22:31

obcas (cca 3x do tyzdna) ked sa v noci zhasne v celom byte a vsetci sme v posteliach, Berta vyliezie na chodbu a dva krat hlasno zamniauka

a skoro vzdy sa najde "truhlik" ktory jej na to naleti a vyleti ako bez duse na chodbu sa pozriet ci nas milacik neumiera alebo co sa deje

Berta len na to caka schovana v najtmavsom rohu chodby vystartuje po nohe dva krat hryzne a utecie sa schovat

ak by sa vedela smiat tak sa zrejme smeje

obdobie ked to robievala bezne pocas celeho dna je nastastie prec, ale obcas sa s nami este takto "zabava" v noci
Obrázok používateľa
guest
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 12.8.2010 14:56

Reklamy

Odoslaťod JancaB 21.11.2012 23:03

U nás je to trojmo :-)
Letia štýlom hore k stropu na jedno škrabadlo, tam vydá hlavne náš Bucino rev ako lev v ruji (neviem čomu inému to mravčanie prirovnať ) a potom beží dole a letí cez chodbu a obývačku na druhé škrabadlo k stropu a tak sa to opakuje. No a samozrejme ostatní za ním. Len teda musím povedať, že Bucko má už váhu ako malý medveď takže keď letí tak sa trase zem :-D A ešte strašne dobrá zábava je, keď je niektorý cicúch na wc-ku a druhý striehne za rohom a potom skočí na toho kto vychádza z wc-ka. To ich baví od malička.
Janča, Louis (16.2.2010-24.6.2010), Tinko (14.4.2010), Bucko (5.5.2010), Vicky (17.8.2010), Lady (25.10.2012)
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 27.4.2010 19:28
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Jana B.

Reklamy

Odoslaťod laura1122 4.3.2013 11:54

My máme takú úžasnú mačku, zachránili sme ju z ulice a vyrastala na dvore so šiestimi (!) psíkmi :) Teraz sa chová ako havo, chodí s nimi von sa venčiť... A ak si vyjde von, príde len ak voláme "Emil papáááť" :D
chovateľské potreby pre psy a mačky http://www.sixfeet.sk/osetrovanie-a-upr ... -a-hygiena
laura1122
Nováčik
Nováčik

Založený: 22.2.2013 13:54

Reklamy

Odoslaťod shelbynka 4.7.2013 8:50

moja shelby vojde do skrine vystvera sa hore prechadza sa po tyci na ktorych vysia vesiaky :cica2:
shelbynka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 24.5.2013 10:05
Skutočné meno: jana

Reklamy

Odoslaťod shelbynka 4.7.2013 9:18

a este jedna fotka ako ako vliezla do kosa na bielizen:
Obrázok
shelbynka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 24.5.2013 10:05
Skutočné meno: jana

Reklamy

Odoslaťod mimiolo 24.8.2013 5:55

nasu Leu mame dva tyzdne. zachranili sme ju z ulice. kazde rano a vecer beha po byte ako Fitipaldi a my sa len praceme z jej cesty:) a tiez rada zalezie pod gauc, odkial "utoci" na nase nohy :)
mimiolo
Nováčik
Nováčik

Založený: 22.8.2013 9:42
Skutočné meno: Michal

Reklamy

Odoslaťod Anjika 24.8.2013 8:05

ja keď niekedy hľadám Miňu, tak pozerá na mňa zhora z nejakej police a vie, že ju hľadám, no neozve sa :evil: alebo napríklad má celú postľ pre seba a ona si ľahne akurát tam, kde je nejaké oblečenie, prípadne si ľahne na časopis. No a je náladová, najprv sa obtrie a keď ju hneď idem pohladkať, jednu mi tresne :-/ A keď sa vyciká, ihneď to chce mať vyčistené, aj uprostred noci a niekedy príde skontrolovať, či som to urobila dobre. Keď ide na veľkú potrebu, tak to ma zobudí ešte predtým.
A keď sa utierajú riady, tak v kuchyni "nadáva" a potom prejde do predsiene, aj po ceste frfle. :D
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24

Reklamy

Odoslaťod maribell 24.8.2013 10:34

ahojte ja mam tiez v podstate problem s nasou macickou Lilly ma 5 mesiacov a je ako keby posadnuta diablom :8: ...drape sa po zaclonach .. skace na obrazy a tie potom padaju na zem ... zhadzuje vazy ...na vsetko co sa hybe utoci .. proste hruza .. ukludni sa niekedy? ...lebo ked nije asi pridem o nervy v najblizsej dobe ..pomohla by sterilizacia? alebo je to puberta? .. len mi nepovecte ze je to povaha a ze jej to zostane na vzdy :D
Obrázok používateľa
maribell
mačiatko
mačiatko

Založený: 24.3.2013 13:58
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Danka

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb