• Reklamy

Ďalší brutálny prípad utýrania malých mačiatok!!!!!!!!!

len tak o mickách...
  • Reklamy

Ďalší brutálny prípad utýrania malých mačiatok!!!!!!!!!

Odoslaťod Peter Polák 9.6.2008 19:08

Dnes pri surfovani po webe som na Markize objavil nieco co mi vyrazilo dych. Pripajam tu link na video s ktoreho mi doslo spatne. Dostat tak toho parchanta do ruk HAJZEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Video len pre silné nervy!
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Hascor 9.6.2008 19:17

Opat raz sa ukazalo, ze nielen su deti krute, ale aj nepoucitelne z predchadzajucich pripadov, ale chyba bude asi v slabej legislative v tejto oblasti:(
Michal Haško - Priatelia zvierat (www.priateliazvierat.sk)
Sára - Mačka domáca
-------------------------
Až keď vyrúbeme posledný strom, otrávime poslednú rieku a zabijeme poslednú rybu, zistíme, že peniaze sa jesť nedajú...
"Hovorte mi niečo o ľudskej prirodzenosti! Keď dáte do jednej miestnosti svoje dieťa, králika a jablko, myslíte, že to malé zje králika a bude sa hrať s jablkom?" H. Diamond
Obrázok používateľa
Hascor
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 27.9.2005 13:48

Reklamy

Odoslaťod vetche 9.6.2008 19:23

nemam nervy na to aby som si pozrela dalsie video, videla som s tyranim macky len jedno a potom mi bolo este dva tyzdne zle... :velmismutny: stacilo ked nasi zapli spravy a akurat tam isiel tento prispevok (nastastie len koniec takze z toho videa som nic nevidela) a tak mi zovrelo srdce :smutny:
inak som dakde zachytila ze chcu sprisnit tresty prave za taketo pripady, len jedina smola ze ti hajzli co tie videa natacaju su neplnoleti a maju znizenu sadzbu :-/
Obrázok používateľa
vetche
Nováčik
Nováčik

Založený: 1.2.2008 21:08
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod dawina 9.6.2008 19:36

Ja to nepochopím. Takéto video nemozem ani pozerať. Akože nenávidím takýchto ludí, to vlastne ani niesu ludia. Keby som takeho dostala do ruk ja by som ho .... to sú ..........................
Keby som stretla takehoto človeka ja by som sa neovladla a ani nechcem vedieť čoho by som bola schopná.
Prečo? Prečo? Takymto ludom by mali urobiť podla mna presne to iste čo oni urobili zvieratku, len to by bolo spravodlive.
1rok basy ak vobec? to je velkééé nič, ja by som ich .....

PS: bodky znamenaju veľa nepekných nadávok
Obrázok používateľa
dawina
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.9.2006 20:03

Reklamy

Re: Ďalší brutálny prípad utýrania malých mačiatok!!!!!!!!!

Odoslaťod GabikaD. 9.6.2008 19:49

Peter Polák napísal:Dnes pri surfovani po webe som na Markize objavil nieco co mi vyrazilo dych. Pripajam tu link na video s ktoreho mi doslo spatne. Dostat tak toho parchanta do ruk HAJZEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mily admin, ja viem ze je potrebne poukazovat na to, coho vsetkeho su ludia hoc v 21. storoci schopni, ale neviem, ci by nebolo tiez dobre prehodnotit, ci je vhodne davat do takychto prispevkov aj linky/odkazy na video. o sebe som si az doteraz myslela, ze silne nervy mam, ale zistila som, ze nie az tak, aby som sa na take nieco mohla pozerat do konca :smutny: :velmismutny: ja viem, ze je to kazdeho osobna volba, ci na to klikne, ale aj tak. hlavne na stranke, kde prispievaju ludia, ktori svoje ( ale aj vsetky ostatne ) macicky nadovsetko lubia a nedokazu si predstavit, ze by im niekto skrivil co i len chlpok na hlave. a naviac tuto stranku nastevuju aj deti...no neviem...len moj nazor...ty mas na to asi iny :?: slub mi, ze sa nad tym aspon zamyslis :-) mimochodom trestnu sadzbu za takyto zlocin by som dala najvyssiu moznu a "natvrdo". ak je niekto schopny spravit taketo nieco zvieratku, myslim si, ze to spravi znovu a nabuduce sa mozno nezastavi ani pred clovekom. preco sa na Slovensku musi cakat na tragediu, aby to zacali kompetentni riesit???
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 9.6.2008 19:54

GabikaD. napísal:
Peter Polák napísal:Dnes pri surfovani po webe som na Markize objavil nieco co mi vyrazilo dych. Pripajam tu link na video s ktoreho mi doslo spatne. Dostat tak toho parchanta do ruk HAJZEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mily admin, ja viem ze je potrebne poukazovat na to, coho vsetkeho su ludia hoc v 21. storoci schopni, ale neviem, ci by nebolo tiez dobre prehodnotit, ci je vhodne davat do takychto prispevkov aj linky/odkazy na video. o sebe som si az doteraz myslela, ze silne nervy mam, ale zistila som, ze nie az tak, aby som sa na take nieco mohla pozerat do konca :smutny: :velmismutny: ja viem, ze je to kazdeho osobna volba, ci na to klikne, ale aj tak. hlavne na stranke, kde prispievaju ludia, ktori svoje ( ale aj vsetky ostatne ) macicky nadovsetko lubia a nedokazu si predstavit, ze by im niekto skrivil co i len chlpok na hlave. a naviac tuto stranku nastevuju aj deti...no neviem...len moj nazor...ty mas na to asi iny :?: slub mi, ze sa nad tym aspon zamyslis :-) mimochodom trestnu sadzbu za takyto zlocin by som dala najvyssiu moznu a "natvrdo". ak je niekto schopny spravit taketo nieco zvieratku, myslim si, ze to spravi znovu a nabuduce sa mozno nezastavi ani pred clovekom. preco sa na Slovensku musi cakat na tragediu, aby to zacali kompetentni riesit???

Akoze mame zatvarat oci pred tym co sa kolo nas deje? Koho sa to tyka viacej ako nas milovnikov maciek a nielen ich... :-( Akoze nerozumiem o co Vam ide?

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 9.6.2008 20:01

Peter Polák napísal:
GabikaD. napísal:

Akoze mame zatvarat oci pred tym co sa kolo nas deje? Koho sa to tyka viacej ako nas milovnikov maciek a nielen ich... :-( Akoze nerozumiem o co Vam ide?

ja som sa vas nechcela nijak dotknut, bol to iba nazor. jasne ze nie zatvarat oci pred tym co sa deje, v uvode pisem, ze na to praveze treba poukazovat, aby sa pohli lady a aby takyto ludia dostali, co im patri. ale stale je to ukazovanie brutalneho nasilia, ktore podla mna nikto, kto ma macicku, nemoze zvladnut. ja myslim ze osveta je ta najlepsia vec ( pre deti, mladez- ale i dospelych), ale napr. ja by som nechela, aby sa moje dieta na taketo zabery pozeralo.
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 9.6.2008 20:03

GabikaD. napísal:
Peter Polák napísal:
GabikaD. napísal:

ja som sa vas nechcela nijak dotknut, bol to iba nazor. jasne ze nie zatvarat oci pred tym co sa deje, v uvode pisem, ze na to praveze treba poukazovat, aby sa pohli lady a aby takyto ludia dostali, co im patri. ale stale je to ukazovanie brutalneho nasilia, ktore podla mna nikto, kto ma macicku, nemoze zvladnut. ja myslim ze osveta je ta najlepsia vec ( pre deti, mladez- ale i dospelych), ale napr. ja by som nechela, aby sa moje dieta na taketo zabery pozeralo.

Chapem a respektujem Vas nazor mate svojim sposobom pravdu. Je to vsetko velmi smutne a emocionalne... :velmismutny:

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 9.6.2008 20:11

Peter Polák napísal:
GabikaD. napísal:
Peter Polák napísal:
GabikaD. napísal:

Chapem a respektujem Vas nazor mate svojim sposobom pravdu. Je to vsetko velmi smutne a emocionalne... :velmismutny:

:wink: dakujem. len som chcela usetrit mozno par inych ludi, ktorym by potom ostalo tak zle, ako mne :smutny: niekedy sa hanbim za to, ze som clovek :-(
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod KUKII 9.6.2008 20:28

Bohuzial pravdu treba vidiet taku aka je.
treba aby sme videli ake svine medzi nami ziju a coho su schopni.
Obrázok používateľa
KUKII
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 26.10.2006 6:15

Reklamy

Odoslaťod henika 9.6.2008 20:38

Ahojte. Aj ja som si myslela ze mam silny zaludok a len tak, tak to vydrzal. Nemam na to slova. Toho chalana by som asi dala zaziva uvarit , potom opiect a este keby zil dat ho zozrat zralokom. To je hnuuuussss!!!! Chuda male mačiatko. Prave som sa vratila od svojich 4 maličkych maciatok a velkej Ciciny som ich bola nakrmit. Sadnem si za pocitac a co nevidim pustim si link, no mne prevratilo zaludok a srdce mi islo vyskocit z hrude. :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny: A tak ako ste pisali ze ten chalan, ked dokazal toto urobit so zvieratom, tak na cloveka si trufne tiez, ved napokon to tam aj jeho spoluziaci hovorili ze tam zbil jedneho kamarata a lezi v nemonici s otrasom mozgu.Toho to cloveka by som ani nezavrela za mreze len rovno popravila.obesila , upalila a este ani neviem co este vsetko. Jednym slovom SMRŤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SMRŤ SMRŤ takemu cloveku.
henika
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 21.5.2008 17:41

Reklamy

Odoslaťod berenice 9.6.2008 20:48

dalsie video by som si urcite nezvladla pozriet, ale keby tento debilny stat mal tresty prisposobene zlocinu, kazdy jeden by si rozmyslel ci to spravi alebo nie!!! a dotycnemu by som odrezala paprce
Obrázok používateľa
berenice
šelma
šelma

Založený: 30.10.2007 12:44

Reklamy

Odoslaťod Miska2 9.6.2008 22:14

Prepacte mi, ale myslim si, ze naozaj presne a detailne zabery na krutost podnecuju k este väcsej krutosti. Tyka sa to tak deti, ako aj dospelych. Ved si spomenme, ako sa hovori, ze ked sused ma auto, tak ja musim mat dve a ze nic tak nepotesi, ako ked susedovi skape koza,...
Proste ludska krutost a zavist a ziarlivost a zakernost a zlomyselnost a ....nema hranice. Deti su na tom este horsie, lebo nemaju dostatok rozumu, ked uz absentuje cit, aby zhodnotili svoje konanie ako nieco pod svoju ludsku uroven. Aj dospeli maju s tymto problem. Takze taketo zabery funguju ako navod k este bestialnejsej krutosti a k pretekaniu, kto nakruti najhroznejsie, alebo vykona najkrutejsiu popravu ziveho tvora. Myslim si, ze informovat treba, ale nie navadzat. To je moj nazor, nie vycitka.
Miska2
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.1.2008 21:50
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod dawina 9.6.2008 22:31

Suhlasim s tym, že by sme nemali zatvarať oči, určite sa treba snažiť s tym niečo robiť, aj ked v dnešnej dobe je to neuveritelne ťažké. Ako dokážeme zabranit týraniu zvierat, ked nedokažeme zabranit vrazdeniu a znasilnovaniu ludí?
Je ťažke aby boli ludia za tyranie zvierat patrične potrestaný, ked dostavaju ludia nedostatočne tresty aj za ine veci.
Pre mna je síce vražda zvieraťa porovnatelna s vraždou človeka aj ked sa to niektorým ludom zda nepochopitelne.
Neviem prečo ale ked viem o vražde zviertka chce sa mi plakať, strašne zurim aj vražda cloveka ma zasahnie ale iným sposobom, je to tym že zvieratka su bezbranne, nikomu nič neurobili, ziadne zviera nevraždí bez príčiny a z bezohladnosti a krutosti. Ludia si to zaslúžia, je to trest zato aký sú. Ja verím, že tomu kto raz urobi zle zvieraťu sa mu 100 nasobne vráti a budem v to silno veriť (chcem aby sa mu to vratilo) :velmismutny:

Keby sa dalo, dam do kopy bandu silných chlapov, najdem si ho a hned 100nasobne mu to oplatím :evil:
Naposledy upravil dawina dňa 9.6.2008 22:35, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
dawina
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.9.2006 20:03

Reklamy

Odoslaťod berenice 9.6.2008 22:39

dawina napísal:Suhlasim s tym, že by sme nemali zatvarať oči, určite sa treba snažiť s tym niečo robiť, aj ked v dnešnej dobe je to neuveritelne ťažké. Ako dokážeme zabranit týraniu zvierat, ked nedokažeme zabranit vrazdeniu a znasilnovaniu ludí?
Je ťažke aby boli ludia za tyranie zvierat patrične potrestaný, ked dostavaju ludia nedostatočne tresty aj za ine veci.
Pre mna je síce vražda zvieraťa porovnatelna s vraždou človeka aj ked sa to niektorým ludom zda nepochopitelne.
Neviem prečo ale ked viem o vražde zviertka chce sa mi plakať, strašne zurim aj vražda cloveka ma zasahnie ale iným sposobom, je to tym že zvieratka su bezbranne, nikomu nič neurobili, ziadne zviera nevraždí bez príčiny a z bezohladnosti a krutosti. Ludia si to zaslúžia, je to trest zato aký sú. Ja verím, že tomu kto raz urobi zle zvieraťu sa mu 100 nasobne vráti a budem v to silno veriť (chcem aby sa mu to vratilo) :velmismutny:

Keby sa dalo, dam do kopy bandu silných chlapov, najdem si ho a hned 100nasobne mu to oplatím :evil:

suhlasim :-(
Obrázok používateľa
berenice
šelma
šelma

Založený: 30.10.2007 12:44

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb