• Reklamy

Ďalší brutálny prípad utýrania malých mačiatok!!!!!!!!!

len tak o mickách...
  • Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 10.6.2008 18:50

juliena napísal:Decka zbastardene ! Nastastie som bola v kuchyni, ked to davali v spravach, ale zase ukazovali zabery z videa ! Bez varovania ! Dofrasa, keby som si to chcela pozriet, tak si to vyhladam na internete. Uz ma fakt ta Markiza s...e ! Aj minule toho obeseneho kocurika, vecer som potom nemohla zaspat ako som bola rozculena. Tiez si myslim, ze nie je ani vhodne to umiestnovat na stranku pre milovnikov maciek, ved kto chce, ten si to vyhlada na nete a tu hrozi, ze niekto zo zvedavosti klikne a dostane sok...

Par dni dozadu som rozmyslala, ze ide leto a decka budu zase bez dozoru a kto vie, co sa stane ubohym macickam, ktore im zkrizia cestu ... a vid ho ! Este posledny mesiac skoly, vonku pekne, uz sa takmer neuci a mali bastardi uz sa cinia ! Bodaj by mali peklo cele leto, bodaj by rypak od hanby z domu nevytiahli.

No hnev je jedna vec, ale druha vec je, ze musime konat. Spojit sily, urobit kroky (peticiu, ...), cokolvek a tlacit na prislusne organy, aby znizili trestnu zodpovednost. Ved 16 rocny uz vie rozlisit, co je tyranie, co sposobuje bolest ci smrt a ked to urobi vedome, tak nech si to odsedi a v plnej vyske ! Decka od 15 rokov maju obciansky a zaroven odvtedy by uz mali byt aj plne zodpovedne za seba, ved uz ich netreba ani prebalovat, ani krmit lyzickou a mnohi uz su schopni aj sami splodit potomka a venuju sa dospelackym radovankam, tak preco by mali mat nejake vyhody alebo ochranu pred trestnou zodpovednostou ??? :-O

co sa tyka toho umiestnovania videa sem, suhlasim s julienou (ale o tom som sa tu uz s adminom bavila) dnes dokonca i markiza maciatka aspon "zakryla" takymi tymi stvorcekmi, ale aj tak :smutny: :velmismutny:
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Ildikó 10.6.2008 18:57

Ja tu bývam Šamoríne... A také chlapi sem chodia :evil:
Ildikó
Nováčik
Nováčik

Založený: 11.9.2006 6:48

Reklamy

Neviete?

Odoslaťod Tigricek 10.6.2008 19:42

Neviete kde ten sadista býva a ako sa volá. Keď sa objavili predtým také videá, tak na nejakých diskusných fórach (neviem ktoré to boli), sa objavili mená aj adresy tvorcov tých videí. Vraj si aj chceli nejakí týpkovia z Čiech podať toho s...vysyna, ktorý umlátil toho vlčiaka.
Toto čo sa deje v tejto "ľudskej" spoločnosti je choré. A ešte pred pár mesiacmi keď sa uvažovalo o prísnejších trestoch pre mladých, tak nejaký úradníček v televíznych novinách fňukal nad tým, že ako ťažko na duši je tým sudcom, keď musia nejakého neplnoletého odsúdiť do väzenia. To nemajú odvahu odsúdiť nejakého zas*ana. Veď tí čo utýrali mačky a iné zvieratá a hovorilo sa o tom v telke, tak som sa o nich dnes dozvedel, že dostali len podmienku. Potom ako môžu mať odvahu súdiť vrahov a mafiánov, keď sú namäkko z týchto "detí".
Tigricek
Nováčik
Nováčik

Založený: 10.6.2008 19:24
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod esmi 11.6.2008 7:26

mali by sme nejakú podpisovú akciu spustiť takú celoslovenskú . je veľa chovateľov či mačiek alebo psov ale aj iných zvieratiek bývajú rôzne výstavy tam by sa nazbierali podpisy aj na veterinárnych ambulanciach a tak. len sa musí nájsť niekto kto by dal tomu písomnú formu. skúsme niečo vymyslieť však to týranie je ako epidémia.
esmi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.3.2008 11:52

Reklamy

Re: Ďalší brutálny prípad utýrania malých mačiatok!!!!!!!!!

Odoslaťod nikinka 11.6.2008 10:26

Peter Polák napísal:Dnes pri surfovani po webe som na Markize objavil nieco co mi vyrazilo dych. Pripajam tu link na video s ktoreho mi doslo spatne. Dostat tak toho parchanta do ruk HAJZEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Video len pre silné nervy!

myslela som si ze mam silny zaludok ale na toto som nemala,... :smutny: :velmismutny: poznat toho hajzla tak mu urobim presne to iste. nechapem jak to tie sproste decka napadne.... :ikillyou:
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

pre boha

Odoslaťod ninca 11.6.2008 13:08

:velmismutny: mno neviem ako vy ostatni mackomilovnici, ale ja osobne som video zrusila hned ako som videla prvy zaber placuceho maciatka.....sedim v praci, slzy mi stekaju po licach...som odpisana,podla mna kto sa takto sprava k bezbrannym zvieratkam, dokazal by byt rovnako kruty k malemu dietatku, ci inemu dospelemu cloveku...je to nechutne , ulozila by som im trest ako za brutalnu vrazdu,,,,,o to horsie, ked ide o bezbranne mladatko....fujha, hanba im..... :velmismutny: :evil:
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod hiphop-cat 11.6.2008 15:29

Ja som to videla celé to video!Chuďatka mačiatka. :velmismutny: Asi sa mi to bude snívať.Mal by ísť na poriadne dlho.Najradšej by som mu dala poriadnu nakládačku! :cat22: Dúfam,že ho najdú a zatvoria na pekne dlho. :zhebni:
Hiphop-cat :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
hiphop-cat
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 2.5.2008 19:17
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Slniečko 11.6.2008 16:47

bože toto je otrasné, ja som skoro stratila dych ke´d som to videla, musela som to vypnúť po asi 10tich sekundách. Ja by som navrhovala nie AŽ 18 mesiacov ale to iste čo on robil tým mačiatkám aby jemu robili, veď to je hrozne toto, čo už je to za človeka, hajzel jeden. :jaziram: :smutny:
Slniečko
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 1.6.2008 20:59
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod esmi 12.6.2008 9:21

Čaute, ja by som sa na to nemohla ani pozrieť . škoda že ten chalan z toho vyjde možno len z podmienkou. dosť slabé tresty v tejto republike!
esmi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.3.2008 11:52

Reklamy

Odoslaťod kinski 12.6.2008 16:34

Mne sa to spustilo a asi po troch sekundach to uz neslo dalej. Ale aj tak som videla to zufale maciatko. Je to hrozne hrozne hrozne. :achtung: A to si vravime, ze civilizacia. :velmismutny:
Ragdoll, Chico Tiger of Silkicat, CZ, * 20.8.2006
Ragdoll, Raggaroyale Lynette, CA, * 9.6.2008
Obrázok používateľa
kinski
mačiatko
mačiatko

Založený: 21.2.2008 11:17

Reklamy

Odoslaťod pipa 12.6.2008 17:34

dnes som sa odhodlala pozrieť si trochu viac ale asi som to nemala robiť. :velmismutny: :smutny: normlane sa mi tisnu slzy do oči. :velmismutny: :velmismutny: ako mohol to mačiatko dak ťahať za chvost stačilo mi to a ked si spomeniem niekedy na videa ako podpalovali mačky hrozne niečo. :velmismutny: kiež by to niekto robil im :velmismutny: mňa len malo čo dojme ale tu som fakt mala slzy na kraji
Obrázok používateľa
pipa
mačiatko
mačiatko

Založený: 1.6.2008 16:41
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod hubinka 13.6.2008 18:42

Na stránke mackysos.sk som sa dočítala, že v najbližšej dobe májú stretnutie s poslancom. Prosím, píšte aj vy príspevky, lebo ich je veľmi málo. Verím, že každý z nás mu má čo povedať. Skončime už s tyranmi!!
Naposledy upravil hubinka dňa 13.6.2008 18:49, celkovo upravené 1 krát.
hubinka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 7.2.2007 14:14

Reklamy

Odoslaťod polcerova 20.6.2008 17:14

Pripájam sa k prosbe, sama som príspevok odoslala, ale malo by nás byť oveľa viac, aby si to už niekto všimol.Veď stačí pár riadkov, vysloviť názor na týranie...hlavne zmenu "pokarhania" /súčasné "akožetresty" / na adekvátny trest. :cica2:
polcerova
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 12.6.2008 17:40

Reklamy

Odoslaťod kacenka9559 10.7.2008 20:08

Sice mam len 12 rokov ale macky mam strasne rada mam ich doma 5 a zijem pre ne a pre tychto hajzlov mladych.Viete ja som videla reportaz o tyrani maciatka na tv joj a hned ako som to videla rozplakala so toho maciatka mi bolo strasne luto ako ho natahovali. Ti ludia by si zasluzili kym nebudu dospeli byt v polepsovni a potom viem ze mozno je to prehnane ale dala by som ich na dozivotie pretoze takto tyrat maciatka a macky je len pre takych humusakov ako su oni a este to aj nakrucali a smiali sa na tom proste hajzli... :ikillyou: chudatka maciatka :velmismutny:
Velmi smutna z videa Katarina Gajdosikova :cica2: :cica:
kacenka9559
Nováčik
Nováčik

Založený: 10.7.2008 19:59

Reklamy

Odoslaťod Sisa1028 19.8.2008 10:51

po tomto videu som miinimálne hodinu plakala....akoo ten chalan mohol :velmismutny: také malé a nevinné tváričky, také krásne anjeliky.. :smutny: Bože, rozkopala by som mu ten jeho otrasný xicht... prajem mu to najhoršie...nech ho prejde kamión ! nech ho zabijú najmenej takým krutým spôsobom ako tie mačičky... :velmismutny:
Obrázok používateľa
Sisa1028
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.8.2008 14:20

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

• Reklamy
fb