• Reklamy

postroj pre ragdolla

len tak o mickách...
  • Reklamy

postroj pre ragdolla

Odoslaťod kinski 11.7.2008 19:06

Nevie mi niekto poradit, ci sa da niekde kupit postroj pre vacsie macky? :cica: Nas kocur uz z toho svojho vyrastol a v chovatelskych potrebach mi povedali, ze ked mu je maly, tak bohuzial vacsi sa uz nevyraba, iba pre psov, ale ze z toho sa macka vyvlecie.
Ragdoll, Chico Tiger of Silkicat, CZ, * 20.8.2006
Ragdoll, Raggaroyale Lynette, CA, * 9.6.2008
Obrázok používateľa
kinski
mačiatko
mačiatko

Založený: 21.2.2008 11:17
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod gandalf 11.7.2008 19:24

Hmmm, musis kupit taky, ktory nesmie byt na suchy zips. Ked kupis postroj treba na stredne velkeho psa, malo by to byt o.k. Ak je kocur v pohode aj vonku, skus ho zobrat do tych chovatelskych potrieb, mozno ti dovolia vyskusat ho :-)
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

pravy opak

Odoslaťod ninca 11.7.2008 22:36

ahoj, my mame mainskeho myvala, mali sme najprv postrojcek pre macky a z toho sa vyvliekal, potom sme kupili pre hafana a je to super, ani ho to neobmedzuje ani sa nevyvlieka....odporucam navstivit zoodom, ak si z ba.....maju tam super postroje...hned prva ulicka na pravo medzi papanim....take makucke zo spodu, vsetky velkosti, isto si vyberies...... :cica2:
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod kinski 12.7.2008 12:19

Vdaka za tip, pojdem pozriet. Dufam, ze trafim tu velkost. :-)
Obrázok používateľa
kinski
mačiatko
mačiatko

Reklamy

vezmi macu

Odoslaťod ninca 12.7.2008 22:06

netriafaj, macku tam zober....vyskusaj ....nieje s tym problem, my naseho vlacime vzdy do zverincov, nech si vyberie co sa mu paci :-D
Prílohy
findik silt kopie.jpg
findik silt kopie.jpg ( ) Zobrazená 2617 krát
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 12.7.2008 22:15

chacha no odpadavam :befucking: parada ninca, cicuch ma teda vkus :cat54:
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Re: vezmi macu

Odoslaťod gandalf 13.7.2008 9:29

ninca napísal:netriafaj, macku tam zober....vyskusaj ....nieje s tym problem, my naseho vlacime vzdy do zverincov, nech si vyberie co sa mu paci :-D

To nema chybu :D :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod rehssi 13.7.2008 10:37

ja mam tiez problem s postrojom, aj ked mam malickeho, 3kg kocura. Original macacie postroje su hrozne, su to len take snurky s klipsnami, ktore sa velmi tazko otvaraju a pritom mi pridu velmi ubohe, co sa tyka bezpecnosti. Ocka na pripevnenie voditok maju sklon korodovat a vyzeraju labilne.

"Psi postroj" nie je terminus technikus na jeden konkretny model, ak vyberiete dobry, macicka sa z neho len tak nedostane. Rozdelenie postrojov na macacie a psie je len obchodnicky tah, ked za nekvalitny postroj navleceny na kartonovej macke zaplatite tolko, ako za kvalitnejsi, vystuzeny, s privlastkom "psi". Takze naozaj sa poobzerajte po postrojoch aj v oddeleni pre psikov. Ak vydrzite, zajdite v auguste na vystavu psov do Incheby, vzdy je tam dobry vyber :cica:

Dufam, ze aj mne sa tam podari nieco kupit. Stretavam vonku civavy a ratlikov s genialnymi postrojmi, akurat pre mojho Goga, ale v obchodoch nachadzam len velke velkosti. Nerozumien tomu :-/
Naposledy upravil rehssi dňa 13.7.2008 10:39, celkovo upravené 1 krát.
devon rex Udo Gordon Scarface *17.8.2007

devon rex Fady Aron Love *10.2.2009

pudlik Joffko *14.4.2003

http://www.gogo.weblahko.sk/
Obrázok používateľa
rehssi
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 16:09

Reklamy

Odoslaťod ninca 13.7.2008 11:36

haha, dakujem, asi zacnem pridavat viac foto..mame ich teda pozehnane vselijakych viac ci menej zabavnych :-D
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Phoebe 14.7.2008 10:11

to sa mi nezda mozno mas len mali postroj ty a v obchode predavaju vacsie. Lebo vazne sa mi nezda ze by bol taky velky prske a ragdoll macky robia velke iba chlpy a potom su to este mensie macky ako normalne skus poslat fotku
Obrázok používateľa
Phoebe
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 30.6.2008 15:44
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod gandalf 14.7.2008 10:21

Phoebe napísal:to sa mi nezda mozno mas len mali postroj ty a v obchode predavaju vacsie. Lebo vazne sa mi nezda ze by bol taky velky prske a ragdoll macky robia velke iba chlpy a potom su to este mensie macky ako normalne skus poslat fotku

To si robis srandu, nie?! Poznas macky MCO alebo Ragdoll??? Taky dobre stavany MCO kocur moze vazit az 10 kil a Ragdoll okolo 7-8 kila, fakt si myslis, ze ina (podla tvojich slov normalna) macka vazi viac??? :jaziram:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Andrea 14.7.2008 10:24

Phoebe napísal:to sa mi nezda mozno mas len mali postroj ty a v obchode predavaju vacsie. Lebo vazne sa mi nezda ze by bol taky velky prske a ragdoll macky robia velke iba chlpy a potom su to este mensie macky ako normalne skus poslat fotku

NO tak to si asi potom ešte nemala možnosť naživo vidieť perzského a ragdola kocúrov:jaziram:
Zhodou okolností som bola na jednej výstave s Gandalfom a mala som možnosť jej kocúra porovnať s mojím. Tak hoci majú chlpy naozaj objemné, bola dostatočne zjavná aj rozdielnosť vo veľkosti mačiek. Pokiaľ si ovšem nevidela peržana v starom type, ktorý možno narástol do takých trochu gigantickejších rozmerov...
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

Odoslaťod Phoebe 14.7.2008 10:37

no to je pravda ze som este ragdoll nazivo evidela ale podla fotirk by som to povedala tak a moja teta ma persku macku a ta ma asi nie mozno 4kila
A ak je ozaj tak tazka tak si kup postroj pre psa a tiez voditko pre pudkla napr. Pochibujem ze voditko pre 5 kilovu macku udrzi 10kilovekho kocura
Obrázok používateľa
Phoebe
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 30.6.2008 15:44
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod kinski 14.7.2008 20:22

Tak co ja viem ci je na svoj vek velky alebo maly :?: Zatial ma 6 kg a vyzera asi takto :cica: V kazdom pripade sa do postroja nezmesti, tak idem zajtra pozriet tie psie. :-)

P.S. Inak, /v ramci nejakej mierky/, priatelka na fotke ma 166cm.
Prílohy
Casper1.jpg
Kocúr
Casper1.jpg ( ) Zobrazená 2315 krát
Obrázok používateľa
kinski
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod gandalf 14.7.2008 21:35

kinski napísal:Tak co ja viem ci je na svoj vek velky alebo maly :?: Zatial ma 6 kg a vyzera asi takto :cica: V kazdom pripade sa do postroja nezmesti, tak idem zajtra pozriet tie psie. :-)

P.S. Inak, /v ramci nejakej mierky/, priatelka na fotke ma 166cm.

Kocurik je krasny!!! Neviem ako je stary, vaha 6 kil je taka normal vaha Ragdoll kocurika ( skor velmi dobra:)- zalezi na tom, ci je kastrat, ako je stary. Pokial je kocurik mlady, doporucujem kupit postroj, ktory ma regulovatelnu velkost, bo ti moze este pekne narast. Inak je super osrsteny a fakt kus kocurika :wink:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb