• Reklamy

Prečo to robí?

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Prečo to robí?

Odoslaťod lusil329 2.2.2009 15:47

no ktovie či sa to dospievaním vytratí... možno je prejav nedostatku materinskej lásky, alebo prejav spokojnosti a pocitu bezpečia alebo nevie ako to inak vysvetliť, lebo to robil aj zhruba ročný kocúrik tiež z ulice a to ma videl 5 minút a ked som ho vzala na seba tak spustil žužlanie... :-/
ktovie... no myslím, že prejav nedostatku tekutín to asi nebude... ja som si tiež myslela o mojej Micinke, že nepije, a pritom pije, vždy ked je v kuchyni sama a málokedy ju pri tom pristihnem...
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 2.2.2009 16:08

No, tak u nás sa tiež nič nezmenilo :-D. Biba nás stále všetkých ucucáva. Je jej jedno koho, keď ju to pochytí prisaje sa na hocikoho. Ale Naša, kocúra, necucá. Už má 6 mesiacov a ja mám pocit, že to bude robiť, aj keď bude mať 6 rokov :-D. Mne už to ani nejak nevadí. Asi by mi to už aj chýbalo :cerveny:. Už mám finty ako sa vyhnúť pazúrikom, inak by som totiž vyzerala...

A vodu mi tiež veľmi nepije. Môžem spočítať na prstoch koľkokrát som ju videla piť čistú vodu. Preto jej ju primiešavam do jedla a s tým nemá problém. Mačacie mliečko jej stále veľmi chutí, tak aj to dávam.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2008 17:50

Reklamy

Odoslaťod gandalf 2.2.2009 16:26

No ja tajne dufam, ze az mala dospeje a zacne ju prave ten jej milovany kocurik "sexualne obtazovat" ( pardon za vyraz :cerveny: ), tak ju to snad prejde. Najhorsie je, ze on drzi a este si ju cisti, no cista laska. :1l0:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod gandalf 2.2.2009 16:29

pripajam fotku..... :-)
Prílohy
Queenie cuca Bonika.jpg
Queenie cuca kocurika Bonika
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod micus 2.2.2009 16:50

ďakujem za odpovede, mne by to tiež nevadilo, keby si cucacie obete aspoň striedala, ale robí to stále len mne a stále na jednom mieste, t.j. na ľavej polovici hrudníka, od prsníka hore, takže pokožku tam už mám ako strúhadlo, oblečenie už mám pretriedené na "cucacie", ktoré nosím doma, len tie podprsenky zabúdam prezliekať, takže už nemám pomaly žiadnu nepoškodenú drápkami :evil:
A Ponožtička, nemôžeš mi prezradiť tú fintu, ako sa vyhnúť pazúrikom?
micus
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 12.2.2008 9:07
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 2.2.2009 17:29

micus napísal:ďakujem za odpovede, mne by to tiež nevadilo, keby si cucacie obete aspoň striedala, ale robí to stále len mne a stále na jednom mieste, t.j. na ľavej polovici hrudníka, od prsníka hore, takže pokožku tam už mám ako strúhadlo, oblečenie už mám pretriedené na "cucacie", ktoré nosím doma, len tie podprsenky zabúdam prezliekať, takže už nemám pomaly žiadnu nepoškodenú drápkami :evil:

No, tak nám najradšej cucáva ruky, od prstov, dlane až pod pazuchu :-D. Buď, keď sedíme alebo ležíme. Tak ja jej väčšinou podložím pod packy nejakú ďalšiu vrstvu, aby ma nedoškrabala - nejaké staré tričko, plienku, paplón, deku. A teba asi ocucáva väčšinou, keď ležíš, nie? A priamo tvoju kožu alebo aj šatstvo? Neviem či sa to bude dať v tvojom prípade použiť...
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2008 17:50

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 2.2.2009 19:35

ponozticka napísal:Tak to sa všetci máte :-). U nás sme priamo ocucávaní my :-D. Tak ono by to aj bolo rozkošné, keby nám Biba pri tom nezatínala pazúriky do kože ako sa snaží vytlačiť mliečko. Obľubuje hlavne ruky a krk. Keď ležíme a troška ju pohladkáme premeníme ju na neoblomné cucadlo :-D. Začne priasť ako divá, nahodí bezduchý pohľad, kedy ju zaujíma len jedno - vytlačiť aspoň kvapku mlieka z našich rúk :rolleyes:.

toto iste robi aj moj trojmesačný Teo a hlavne rano a večer ked zaspáva :-)
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod micus 2.2.2009 20:02

ponozticka napísal:
micus napísal:ďakujem za odpovede, mne by to tiež nevadilo, keby si cucacie obete aspoň striedala, ale robí to stále len mne a stále na jednom mieste, t.j. na ľavej polovici hrudníka, od prsníka hore, takže pokožku tam už mám ako strúhadlo, oblečenie už mám pretriedené na "cucacie", ktoré nosím doma, len tie podprsenky zabúdam prezliekať, takže už nemám pomaly žiadnu nepoškodenú drápkami :evil:

No, tak nám najradšej cucáva ruky, od prstov, dlane až pod pazuchu :-D. Buď, keď sedíme alebo ležíme. Tak ja jej väčšinou podložím pod packy nejakú ďalšiu vrstvu, aby ma nedoškrabala - nejaké staré tričko, plienku, paplón, deku. A teba asi ocucáva väčšinou, keď ležíš, nie? A priamo tvoju kožu alebo aj šatstvo? Neviem či sa to bude dať v tvojom prípade použiť...

no mňa ocucáva v sede, aj v leže, proste vždy, keď sa zastavím, ocucáva oblečenie, normálne pritom mľaská, som neustále mokrá :rolleyes:
keď ležím, tiež sa chránim paplónom, našťastie iné časti môjho tela ju nezaujímajú, ešte tak nohy, ale na tie útočí, tie necucá :zhebni:
micus
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 12.2.2008 9:07

Reklamy

Odoslaťod venus 3.2.2009 14:27

moja to iste, kazde rano ma tym pride zobudit a ked nie mna tak priatela....

a k tej vode, nasa sa tak naucila, ze po splachnuti WC nasleduje tecuca voda v kupelni, ze tam uz caka na nas na umyvadle a pije teda vzdy ked tecie voda z umyvadla...aspon mam prehlad kolko vypije :)
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 4.2.2009 12:16

mojmu teovi voda chutí veľakrát ho vidím ako pije vodičku, jemu zase mlieko whiskas nic nevravi
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod tatiana99 16.3.2009 9:40

Jaaaaaj, tak to robi aj nas Charlie (Britak), ale ustupuje to. Nevedela som, ci to mozem dovolit, ale nieco mi hovorilo, ze je to prenho veeeeelmi dolezite, pretoze je pri tom fakt ako v tranze, slastne pradie, privrie ocka a striedavo vystiera labky s pazurikmi. Kamoska veterinarka mi povedala, ze ked takto robi s labkami, ze je mu veeelmi dobre. Je to zlate, ale ten nas Charlienko cucal pravidelne vecer okolo 22:00hod a rano okolo 05:00hod. A predsa to cloveka budi :jaziram: a prerusuje mu to spanok. Najhorsie na tom je to, ze sa upriamil na moju prostrednu dcerku, ktora ma 5 rokov. Pritom najstarsia 13 rocna ho chce pri sebe v posteli, alebo v izbe, ale on sa stale dobija k nam do spalne k tej 5 rocnej. Skusal to aj na najmladsiu 3 rocnu, ale ona na to zareagovala placom (bola dezorientovana, kedze to bolo v spanku), tak k nej uz pre istotu v noci nechodi :rolleyes: No, ako hovorim, uz to ustupuje, ale spat sa k nej dobija stale... Neviete mi niekto povedat preco? A dost casto jej lezi pri hlavke. Pocula som, ze macka si lahne na take miesto , kde citi potrebu liecit. Dcerku bolieva hlavka, manzel sem-tam hromzi, ci nie kvoli kocurikovi, ze ju budi, alebo prenasa nieco na nu. Ale ja si skor myslim opak, ze ju mozno lieci, ved to pradenie ma vraj fantasticke ucinky na energiu v tele a macka vraj prebera na seba choroby zo svojich panov... Je to pravda?
tatiana99
Nováčik
Nováčik

Založený: 15.3.2009 17:51

Reklamy

Odoslaťod Mishka 18.12.2010 20:55

Aj nasa macicka takto cucka a to hlavne makkucku chlpatu deku, ale ked nie je nic ine, je jej dobry aj obycajny paplon.
Vraj to robia macicky, ktore boli prilis skoro odobrate od maminy, alebo z akychkolvek inych dovodov neboli ako babatka pri mamicke. V jednom casopise to bolo nazvane "mliecny krok", kedy macicka simuluje cuckanie mliecka.
U nas to sedi, mali sme ju uz ako 5 tyzdnovu, takze mi je jej dakedy aj luto,ked tu deku cucka chudatenko a mliecko z nej nevytecie :D
Ale kedze nasa Shiwa je brutalna divocina, tak nie je pre mna vacsieho stastia, ked si dojde "cuckat decku", lebo to je jedina chvila, kedy sa konecne zastavi a ukludni, pradie a necha sa pohladkat. Potom vacsinou zaspi a my si konecne mozeme po celom dni oddychnut tiez.
Ale inak niekedy si takto dojde cucnut aj pocas hry, spravi cuc-cuc a ide sa blaznit dalej :D
Mishka
mačiatko
mačiatko

Založený: 26.10.2010 9:45

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb