• Reklamy

Prečo to robí?

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Prečo to robí?

Odoslaťod ponozticka 20.11.2008 18:38

gandalf napísal:Off Topic: Zlateeee :befucking: A mozem sa spytat ktory dobrodinec jej tak zo srandy otocil tie uska???? :D

No, to sme chceli názorne ukázať v akom tranze dokáže byť, keď sa premení na cucadlo :-D. A bola som to asi ja :cerveny:.

Inak na fotke nie som ja, ale sestra :-D. Asi na piaty pokus sa mi podarilo donútiť ju usmiať sa. Ono to totiž nie je až tak príjemné ako to vyzerá :cat31:.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2008 17:50
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod gandalf 20.11.2008 20:07

Ona robi normalne cucflaky :taktotosity:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 20.11.2008 20:13

gandalf napísal:Ona robi normalne cucflaky :taktotosity:

Tak to si vystihla. To som zabudla spomenúť :-D. Ja som si na krku od nej už našla zopár fliačikov :-D. A sestra sa bála, že jej tiež nabehnú a všimne si ich frajer :D.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod venus 26.11.2008 9:27

no ta nasa to tiez prednedavnom zacala robit a teraz to robi uz kazdy den, rano ma tym zobudza, ked ju odozeniem, vzdy sa vrati, tak rezignujem, necham ju a ona po 10 min prestane, ale naozaj to nie je prijemne ked mi pazuriky zaryva do koze.......snad ju to coskoro prejde
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 26.11.2008 19:22

venus napísal:no ta nasa to tiez prednedavnom zacala robit a teraz to robi uz kazdy den, rano ma tym zobudza, ked ju odozeniem, vzdy sa vrati, tak rezignujem, necham ju a ona po 10 min prestane, ale naozaj to nie je prijemne ked mi pazuriky zaryva do koze.......snad ju to coskoro prejde

No, my sme Bibe dávali najprv mliečko, mysleli sme, že ju to prejde. Na chvíľu to aj zabralo, ale potom ma to už omrzelo, stále jej dávať to nie príliš najlacnejšie mačacie mlieko. Vodu mi vtedy odmietala piť, tak som si myslela, že keď ju začne piť, tak s tým už prestane. Chvíľu to aj vyzeralo, že sa to podarilo, ale zas sme sa vrátili do starých koľají. Často to robievam aj tak, že jej labky prichytím, aby ma neškrábala a nechám ju prísť si na svoje :-D. Inak mi už vycucala aj bradu, líce či viečko :-D.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod INA S. 26.11.2008 19:26

...možno si tak sladká,že neodolá :D
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 26.11.2008 19:34

INA S. napísal:...možno si tak sladká,že neodolá :D

Hehe, to bolo dobré :-D. Ale neviem, lepí sa na mňa viac ako frajer a ten sladké zbožňuje :-D.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod INA S. 26.11.2008 19:43

ponozticka napísal:

Hehe, to bolo dobré :-D. Ale neviem, lepí sa na mňa viac ako frajer a ten sladké zbožňuje :-D.

...že by potreboval viac ???.....krásna konkurencia,len aby steba neostala len koška :cerveny:
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod ponozticka 26.11.2008 20:24

INA S. napísal:
ponozticka napísal:

...že by potreboval viac ???.....krásna konkurencia,len aby steba neostala len koška :cerveny:

:-D . Ja dúfam, že to čoskoro jedného z nich prejde. A dúfam, že frájo to nebude :-D.
Obrázok používateľa
ponozticka
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 26.11.2008 21:00

Ale neviem, lepí sa na mňa viac ako frajer a ten sladké zbožňuje .

no a tu uz moze nastat problem v domacnosti. "milacik, teraz nemozem, teraz je tu macicka, ale ked skonci, hned sa ti venujem" :befucking:
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

Odoslaťod INA S. 26.11.2008 21:04

GabikaD. napísal:

no a tu uz moze nastat problem v domacnosti. "milacik, teraz nemozem, teraz je tu macicka, ale ked skonci, hned sa ti venujem" :befucking:

...no tak toto je za 100 bodov :D :D :D
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod nikinka 11.12.2008 11:09

GabikaD. napísal:

tak tuto vetu dost dôverne poznam :D na dovolenke som cely cas macke hovorila ty moje zlatko, milacik a podobne a moj drahy hned skonstatoval ze cica ked tu nie si tak som zlatko a milacik ja :-D
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod micus 2.2.2009 15:31

tak som tu zas s novými správami. Správanie mojej mačičky sa nezmenilo, akurát prestala piť vodu aj mliečko, skúšala som aj whiskas mlieko, aj vodu pre kojencov, pije veľmi málo aj to najradšej odpíja minerálku z pohárov na stole :evil: prípadne sa mi pchá do drezu, keď umývam riad :rolleyes:
Akonáhle si sadnem, hneď sa na mňa doslova prisaje, najhoršie je, že už má celkom veľké pazúriky a tak je to nielen bolestivé, ale ničí mi aj oblečenie, tričká, svetre, aj podprsenky :cerveny: Keď ju odtiahnem od seba, nechápavo sa na mňa pozrie a vrhne sa späť. :-/
Robí to z celej rodiny len mne :taktotosity: ako ju mám prinútiť, aby pila svoje pitie? Myslíte, že to cucanie súvisí s nedostatkom tekutín?
micus
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 12.2.2008 9:07
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod lusil329 2.2.2009 15:38

micus napísal:tak som tu zas s novými správami. Správanie mojej mačičky sa nezmenilo, akurát prestala piť vodu aj mliečko, skúšala som aj whiskas mlieko, aj vodu pre kojencov, pije veľmi málo aj to najradšej odpíja minerálku z pohárov na stole :evil: prípadne sa mi pchá do drezu, keď umývam riad :rolleyes:
Akonáhle si sadnem, hneď sa na mňa doslova prisaje, najhoršie je, že už má celkom veľké pazúriky a tak je to nielen bolestivé, ale ničí mi aj oblečenie, tričká, svetre, aj podprsenky :cerveny: Keď ju odtiahnem od seba, nechápavo sa na mňa pozrie a vrhne sa späť. :-/
Robí to z celej rodiny len mne :taktotosity: ako ju mám prinútiť, aby pila svoje pitie? Myslíte, že to cucanie súvisí s nedostatkom tekutín?

aj tu sa už o takom niečom podobnom písalo :
viewtopic.php?f=2&t=2022&p=27518&hilit=mysl%C3%AD+si%2C+%C5%BEe+je+mama#p27518
Naposledy upravil lusil329 dňa 2.2.2009 15:52, celkovo upravené 1 krát.
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

Odoslaťod gandalf 2.2.2009 15:40

ja myslim ze je to proste uchylka (zlozvyk,...), bohuzial nasa mala 5 mesacna macicka to robi tiez, ale nasmu kocurovi. Prisaje sa mu na krk a cuca, az je cely mokry. Spociatku to bola sranda, ale rychlo ma ta sranda presla, ked som zistila, ze na mieste kde ho cucia, ma kocur hole miesto bez srsti velkosti cca 4 x 4 cm :jaziram: Proste mu tu srst vycucala. Tiez som myslela, ze ju to prejde, ale robi to stale. Nas chudak kocur nosi kvoli tomu obliecok, a mala ho cuca aj cez latku. Snazim sa ju stale od neho odtrhavat, ale ona tiez hodi nechapavy pohlad a ide zase cucat, a to urobi aj 15 krat sa sebou, nez ju to prejde. Bohuzial neviem co s tym...asi pockat az dospeje. :-/
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb