• Reklamy

Najhorsia vlastnost maciek

len tak o mickách...
  • Reklamy

Re: Najhorsia vlastnost maciek

Odoslaťod Lilamacicka 17.5.2013 21:03

Ja sa pridám tiež. 2 vlastnosti mojej mačky ma iritujú. Už to tu bolo písané- asi okolo pol piatej, alebo pol štvrtej ráno sa posadí v pelechu a začne nenormálne mraučať. Ja to nazývam, že jačať. Kebyže nemala jesť, alebo piť, alebo čo. Nie. Ona sedí na skrini a jačí o sto šesť. Ja sa musím zobudiť, a vyhodiť ju naspäť do pelechu :zhebni: A potom, keď ja ráno musím vstať, tak ona si veselo chrápe...jooooj.
A druhá vlastnosť je, že keď odchádzam z domu, vždy sa pozriem, kde je tá mača. A ona sa mi naschvál schová a čuší. A ja ju musím hľadať...koľkokrát som skoro bus nestihla...Ide ma poraziť... :evil:
Zuzana
Obrázok používateľa
Lilamacicka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 1.4.2011 19:32
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Zuzana

Reklamy

Odoslaťod shelbynka 3.7.2013 10:25

najhorsie su noci.....ked prebehne cez mna cez postel, skoci na podlahu, bezi pod postelou do vedlajsej izby, tam sa otoco bezi naspat, vyskoci na postel, prebehne a dookola....alebo ked vidi moju nohu trcat z pod periny a chce sa s nou hrat, alebo s rukami, alebo ked vojde do odpadkoveho kosa a vsetko rozhadce :D
shelbynka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 24.5.2013 10:05
Pohlavie: Nešpecifikované
Skutočné meno: jana

Reklamy

Odoslaťod Alla 5.9.2013 8:45

Mňa zas irituje, keď sa mi Mačiak prechádza po klávesnici a porobí mi šarapatu, včera som musela reštartovať notebook, lebo sa od toľkého stláčania rôznych tlačidiel zasekol :D
ďalej je otrasné, keď si ľahnem do postele, zaspávam a počujem, ako sa náš kocúrik hrabe v záchodíku - jasné, že akurát vtedy ide na "veľkú" :-/ ten smrad by prebudil aj mŕtvolu, tak poď ho z teplej postele vyniesť záchod :zhebni:
Ale úplne najhoršie je, keď si ľahnem, zhasnem, idem spať a on sa zloží pri mojich nohách a začne si cmúľať chvost! Tie zvuky sú otrasné!!! :hellboy: a to už nevravím o tom, že mi poslintá celú perinu. :cat41:
Obrázok používateľa
Alla
mačiatko
mačiatko

Založený: 16.8.2013 10:31
Počet mačiek: 3

Reklamy

Odoslaťod KatuliK1986 5.9.2013 10:06

mne sa zase páči ako sa vie tá naša uraziť :-D a samozrejme robí všetko pre to, aby sme si boli vedomý, že sme zranili jej city, keď jej zakážem napr. okusovať obrus :-D našťastie jej urazenosť trvá asi 5 minút a potom zrazu akoby sa nič nestalo sa mi skláti k nohám a nastaví pupík na hladenie :befucking: potvorka jedna :cica2:
a samozrejme v noci alebo nadránom, keď ešte všetci spíme sa najlepšie hrá s hračkami, ktoré robia ten najväčší hluk. má to všetko pekne premyslené :TomyAngelo:
ObrázokObrázok

Lorelai (*19.2.2013) - ragdoll seal mitted RAG n04, naša najkrajšia upradená princezná
KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.4.2013 8:43
Skutočné meno: Katarína

Reklamy

Odoslaťod Meegem 11.5.2014 13:30

Nemám rada keď majú medzi sebou nezhody a fackajú sa :D
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb