• Reklamy

Najhorsia vlastnost maciek

len tak o mickách...
  • Reklamy

Garáž

Odoslaťod Peter Polák 13.12.2005 14:16

armani napísal:Najhoršia vlastnosť mačiek? Teda nie mojich, ale pouličných. Chcete vedieť?? Nuž tak za najhoršiu vlastnosť pouličných mačiek považujem vyhrievanie sa na motore parkujúceho auta a následné prekúsanie káblov okolo motora. Dnes do rána sa mi takto jedna odvdačila :velmismutny: :velmismutny: :achtung: Škoda 7200Sk a nemám žiadnu istotu že to niektorú noc nezopoakujú. Viete niekto poradiť nejaký odpudzovač na pouličné mačky??? Prosím rýchlo :ikillyou: pred sviatkami viem zarobené korunky minúť aj rozumnejšie. :achtung: :-/ :velmismutny:

Odporúčam si prenajať v okolí garáž, čo taká garáž može stáť... hm :-) :TomyAngelo:
Ešte som zabudol na jednu vec máš dôkaz o tom, že to boli mačky, mačka.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod armani 13.12.2005 14:30

Nuž nakoľko mám dvoch kocúrov a v mladosti som chodil do skauta, tak viem rozpoznať odtlačok mačacej labky. :-/
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Odoslaťod armani 13.12.2005 23:33

Nevie náhodou niekto frekvečnú hodnotu výšky tonov ktorá je pre mačky neprijemná a tým pádom by sa dal generovaný zvuk použiť ako odpudzovač mačiek? Pre psov som našiel hodnotu okolo 20kHz.
Igor Kováčik
Bonifác MCO

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Monika 14.12.2005 9:22

Je to zvlastne, ze sa macka pusti do kablov na motore. Ved predsa vacsina smrti od oleja alebo chladiacej zmesi a podobne. Mne sa podarilo uz viac krat macicku odviezt v motore uplne inam a vzdy som sa cudovala, ze to na tom horucom motore prezila :jaziram: Vzdy som vsak zistila, ze tam je az ked som zastavila a zistovala odkial ide mnaukanie.
Mozno by som skusila kable niecim potriet, aby do motora ani nevliezli. Myslis, ze to bola naozaj macka? Nie nahodou nejaky zlomyselny sused? :-(
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod armani 14.12.2005 9:32

Mám dôkaz aj mimo stôp. Záznam zabezpečovacieho zariadenia objektu. Pekná šedo biela mramorovaná mačka lezie pod kapotu. :-/

Ináč v časti komercia som dal foto odpurzovača mačiek. Našiel som aj iné "zvukové závory" ktoré používajú chovatelia na ohraničenie výbehov kam púšťajú svoje mačky chované v byte. Pomerne hojne používané vo Francúzku a niektorých štátoch USA. Je to celkom zaujímavé a oproti budovaniu voliery, alebo zabezpečeného výbehu aj finančne zaujímavé riešenie. Všade jhe pritom zdôrazňované, že tieto zariadenia sú pre mačky zdravotne neškodné.
Igor Kováčik
Bonifác MCO

Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Linde 15.12.2005 9:09

Linda má 8 mesiacov - už - a 3,5 kila a z týmito parametrami mi včera v posteli skočila presne na brucho. Výborný budíček - ešte že to nie je nejaký 6 - kilový kocúriak, lebo by ma rozpučil...

A ešte ju neviem naučiť spať dlhšie ako do piatej :velmismutny: - mám nejakú šancu, že sa to zmení??? aspoň do šiestej, prosím!!!
potom vyzerám ráno takto :taktotosity:
Linde :cica2:
Linde
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.7.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod PetraP 15.12.2005 12:28

janula napísal:
Hehe, musim ho to nejak odnaucit, nemate niekto napad ako :wink: Slovne napomenutie ako FUJ, NONO a podobne nezabera, aj som ho jemne tukla po nose, to zabralo na chvilu, ale neskor to zase robil :-D

nase zlatko to tiez robil, prestal po zmene samponu, ten novy mu uz zjavne nevonia ;) tak skus, mozno to zaberie
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Linde 15.12.2005 12:37

možno by zabral nejaký citrusový - niekde som tu čítala, že im to príliš nevonia :-D
treba ich nejako prekabátiť, lebo sú to potvory mazané všetkými masťami :cica2:
ked na lindu zvýšim hlas a niečo jej nedovolím, tak ma vždy príde pohrýzť do nohy - ako aby som si nemyslela, že som doma nejaký pán alebo čo :mutagen:
Linde :cica2:
Linde
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.7.2005 11:39

Reklamy

Re: Najhorsia vlastnost maciek

Odoslaťod Black-cat 1.1.2006 16:43

ja nemám rada ked moje micinky v noci začnú buchotať,zvacsa sa hraju a pritom miša strašne mnaučí packa ju hryzie a nedajú sa zrušiť.tak ma zobudia a poriadne nahnevajú. :)
:cica2: Ušľachtilá krásavica či domáci maznáčik - :cica2:
:cica2: snažíme sa o nich starať čo :cica2:
:cica2: najlepšie tak, aby boli vždy šťastné. :cica2:
:cica2: Pretože šťastná mačka :cica2:
:cica2: znamená šťastný domov. :cica2:
Obrázok používateľa
Black-cat
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 9.12.2005 16:09

Reklamy

Odoslaťod cora 1.1.2006 21:44

nas maciak ma jednu uzasnu vlastnost a tou je celkom hlucne mnaucanie v skorych rannych hodinach, ale robi to uz aj cez den...nevieme preco sa zrazu jedneho dna pustil do tohto ritualu, trva to uz rok...je to dost podobne tomu, ked zacne male babo plakat...takze mame suchy trening...:o))
nevieme, co xce tym mnaucanim docielit, nakolko ma vsetko to, po com mu srdiecko tuzi: papat, pit, hracky...
viete niekto poradit?
Obrázok používateľa
cora
mačiatko
mačiatko

Založený: 26.10.2005 7:18

Reklamy

Odoslaťod Bea 1.1.2006 21:57

Je kastrovany? Ako je stary?
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod cora 26.1.2006 17:22

...je kastrovany, mal 10 mesiacov vtedy...teraz ma 2,5 roka
Obrázok používateľa
cora
mačiatko
mačiatko

Založený: 26.10.2005 7:18

Reklamy

Odoslaťod Verča 30.7.2012 23:14

Neznášam keď mi obsadí vankúš alebo keď spíme, tak sa rozvaľuje a ja sa potom bojím aj zaspať že ju pripučím :-D ale treba uznať, je to roztomilé
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod Anjika 4.8.2012 21:00

Mňa vždy nahnevá, keď hľadám moju Miňu, volám na ňu a ona kdesi zo skrýše na mňa kuká a možno sa aj zabáva, ale hlavbne - dlabe na mňa..a ja môžem prísť aj o nervy, :cat22:
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24

Reklamy

Odoslaťod polcerova 14.8.2012 12:55

...no aj som hľadala,nenašla som. :D ale oni našli moje:pomalá, dlho spí, málo pružná pri hrách, niekam sa chodí tárať/robota/,rozhoduje o našej strave/my by sme aj čo-to nezdravé/, má len dve ruky na škrabkanie....fíha,dosť toho našli :zdfdfd:
polcerova
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 12.6.2008 17:40

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb