• Reklamy

vrcanie pri papani masa?

len tak o mickách...
  • Reklamy

vrcanie pri papani masa?

Odoslaťod evusik 19.9.2005 7:32

chcem sa len pre zaujimavost opytat jednu vec :-) ked dam miuske cerstve masko, pri jeho papani na nas skaredo zazera a vydava chrcivy zvuk, ktory mi pripada ako slabucke vrcanie...vzdy sa smejeme, ze masko v nej prebudza instinkty selmy :-D je to naozaj tak, alebo sa mylim a ten zvuk ani nie je vrcanie? :D robia to aj vase macicky?
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: vrcanie pri papani masa?

Odoslaťod Bea 19.9.2005 7:42

evusik napísal:chcem sa len pre zaujimavost opytat jednu vec :-) ked dam miuske cerstve masko, pri jeho papani na nas skaredo zazera a vydava chrcivy zvuk, ktory mi pripada ako slabucke vrcanie...vzdy sa smejeme, ze masko v nej prebudza instinkty selmy :-D je to naozaj tak, alebo sa mylim a ten zvuk ani nie je vrcanie? :D robia to aj vase macicky?

Nasi kocuri nic take nerobia - nemaju cas, musi asa plne venovat hltaniu suroveho maska, ktore tak muluju :D
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod evusik 19.9.2005 7:48

Bea napísal:
evusik napísal:chcem sa len pre zaujimavost opytat jednu vec :-) ked dam miuske cerstve masko, pri jeho papani na nas skaredo zazera a vydava chrcivy zvuk, ktory mi pripada ako slabucke vrcanie...vzdy sa smejeme, ze masko v nej prebudza instinkty selmy :-D je to naozaj tak, alebo sa mylim a ten zvuk ani nie je vrcanie? :D robia to aj vase macicky?

Nasi kocuri nic take nerobia - nemaju cas, musi asa plne venovat hltaniu suroveho maska, ktore tak muluju :D

mia to stiha za chodu :-D tie zvuky vydava pri hryzeni...
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod jessyca 19.9.2005 10:12

evusik napísal:
Bea napísal:

Asi viem co myslis ale ani nase to nerobia :-) Ale zato som si pri Mic vsimla ze ked dopapa tak si ako keby cistila zuby takym prezuvanim nicoho.
:1l0:
Obrázok používateľa
jessyca
šelma
šelma

Založený: 2.6.2005 10:20

Reklamy

Odoslaťod evusik 19.9.2005 10:14

jessyca napísal:
evusik napísal:
Bea napísal:

Asi viem co myslis ale ani nase to nerobia :-) Ale zato som si pri Mic vsimla ze ked dopapa tak si ako keby cistila zuby takym prezuvanim nicoho.

to prezuvanie robi aj mia pri vsetkom okrem granuli :-) t.j. pri masielku, syre... asi im to ostava na zubkoch :wink:
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Anik 19.9.2005 12:30

Kedze tvoja Mia bola urcity cas v utulku s inymi mackami, tak to moze byt sposobene tym, chrani si svoju stravu, dava okoliu naznamost, ze je jej a je ochotna za nu aj zabojovat. Toto sme mali doma, ked boli kocuri dvaja a nemali sa velmi v laske.
Vlastne ten druhy bol zo zeleziarni, mali tam maciatko, ktore zvykli krmit, tak ho mamka doniesla domov - to chudatko stresovane hlukom a strojmi zo zeleziarni uz nikdy nebolo uplne v poriadku. Kedze jedlo raz za cas a nebolo zvyknute na milych ludi, malo to urcite tiky /skryvat sa pod postelou, plazit sa, ked bol daky hluk.../ a nebola to uplne normalna pohodova macka, stale bol v strese, a ked jedol stale vrcal, hoci tam nikto nebol.
Annamária Vilinská (Luleå, Sverige)
Maca Menyus Silvester, *23.06.2004
BRI, kastrovaný, nezvestný
Lilly *2002
cica domáca, sterilizovaná
Obrázok používateľa
Anik
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.6.2005 20:41

Reklamy

Odoslaťod evusik 19.9.2005 12:49

Anik napísal:Kedze tvoja Mia bola urcity cas v utulku s inymi mackami, tak to moze byt sposobene tym, chrani si svoju stravu, dava okoliu naznamost, ze je jej a je ochotna za nu aj zabojovat. Toto sme mali doma, ked boli kocuri dvaja a nemali sa velmi v laske.
Vlastne ten druhy bol zo zeleziarni, mali tam maciatko, ktore zvykli krmit, tak ho mamka doniesla domov - to chudatko stresovane hlukom a strojmi zo zeleziarni uz nikdy nebolo uplne v poriadku. Kedze jedlo raz za cas a nebolo zvyknute na milych ludi, malo to urcite tiky /skryvat sa pod postelou, plazit sa, ked bol daky hluk.../ a nebola to uplne normalna pohodova macka, stale bol v strese, a ked jedol stale vrcal, hoci tam nikto nebol.

ked tak nad tym rozmyslam, mozes mat naozaj pravdu... pamatam sa, ze v koterci bola s jednou poooriadne dominantnou macickou a dost bojovali o miesto pri miske... takze moze mat este zvyk odtial... no nic, ja jej surove maso rozhodne kradnut nebudem :-D, takze ju to snad casom prejde :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Black-cat 1.1.2006 17:00

naša miša ked papá mäsko vrčí.Stále tomu nechápem ale je pri tom viac hnež smiešna.Packa to nerobí.Miša dokonca pri jedle vrčí aj na nášho psa :)
:cica2: Ušľachtilá krásavica či domáci maznáčik - :cica2:
:cica2: snažíme sa o nich starať čo :cica2:
:cica2: najlepšie tak, aby boli vždy šťastné. :cica2:
:cica2: Pretože šťastná mačka :cica2:
:cica2: znamená šťastný domov. :cica2:
Obrázok používateľa
Black-cat
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 9.12.2005 16:09

Reklamy

Odoslaťod cora 1.1.2006 21:06

..nas maciak tiez nestiha pri papani suroveho maska vrcat, ale zato ked mu ho pripravujem tak sa ide roztrhnut od vrcania, tak sa nevie dockat... :cica2:
Obrázok používateľa
cora
mačiatko
mačiatko

Založený: 26.10.2005 7:18

Reklamy

Odoslaťod Black-cat 9.3.2006 15:54

Miša dokonca vrčí keď si z koš ukradne zvyšky zeleniny a všetkého možného.Alebo keď sa k nám pritúľa a náš havino doňho štuchá ňufáčikom vrčí ako besné.Isteže Miša je taký malý zlostný mačiak. :)
:cica2: Ušľachtilá krásavica či domáci maznáčik - :cica2:
:cica2: snažíme sa o nich starať čo :cica2:
:cica2: najlepšie tak, aby boli vždy šťastné. :cica2:
:cica2: Pretože šťastná mačka :cica2:
:cica2: znamená šťastný domov. :cica2:
Obrázok používateľa
Black-cat
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 9.12.2005 16:09

Reklamy

Odoslaťod catka 9.3.2006 16:32

moja macka to nerobi. ale kamaratka ma dve macicky - macicku a mladsieho kocurika a tie po sebe poriadne vrcia, ked im dava jest (a nielen surove masko). inak sa lubia ako kone, hraju sa spolu, spavaju a umyvaju sa navzajom. som bola poriadne prekvapena, ked som to prvykrat videla.
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Odoslaťod Little Mikki 19.2.2010 11:57

Naša to robí ked jej DAVVAME WHISKAS..Alebo niečo fakt extra čo jej nenormlane chutí :D
Little Mikki
Nováčik
Nováčik

Založený: 16.2.2010 11:11
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod ninca 22.2.2010 16:34

whiskas je humus, to je to posledne co by som macke dala
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Baska818 22.2.2010 16:38

ninca, na obranu Whiskasu, nie je to spickove krmivo, ale ja uz som pisala ze nim malu krmim, chuti jej, zlozenie inak ked sa pozries, nie je ovela inaksie ako pri inych konzervach...Teda ja ho kupujem v Rakusku, takze tam velky rozdiel podla mna nie je...Ja len tolko :rolleyes: A nie v zlom :wink:
Emma Adams family, SK BRI a ( * 17.11.2009) - malý satan
Harry Adams family, SK BRI c 33 ( * 25.2.2011) - špekulant najväčšieho zrna
Obrázok používateľa
Baska818
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.1.2010 22:55
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod ninca 22.2.2010 16:57

je tam strasne maly obsah maska.....granulky su nula bodov. tasticky chutili aj nasmu ked bol maly, dostali sme cely pack, ale zjedli sm easi 4, bo sme mali deeesnu kaku z toho....verim, ze rakusky moze byt lepsi ako kupeny u nas a vyrobeny v polsku /ako aj RC/ ale aj tak by som sa mu vyhla :-D ja davam kapsicky len na chut rovnako ako raz tyzdenne surove masko :-D nech nezovsednie :-D a striedam rozne granulky ale zasadne od RC, tie nam robia najlepsie
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43
Počet mačiek: 2

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb