• Reklamy

Hlasovanie: Fotosutaz blazniva macka!

len tak o mickách...
  • Reklamy

Hlasujte za fotku, ktorá sa Vám najviac páči.

Anketa bola ukončená dňa 25.1.2012 7:34

Fotka číslo: 2
8
14%
Fotka číslo: 3
3
5%
Fotka číslo: 4
1
1%
Fotka číslo: 5
1
1%
Fotka číslo: 6
8
14%
Fotka číslo: 7
2
3%
Fotka číslo: 8
5
8%
Fotka číslo: 9
7
12%
Fotka číslo: 10
1
1%
Fotka číslo: 11
2
3%
Fotka číslo: 12
8
14%
Fotka číslo: 13
2
3%
Fotka číslo: 14
1
1%
Fotka číslo: 15
2
3%
Fotka číslo: 16
3
5%
Fotka číslo: 17
3
5%

Celkový počet hlasov : 57

Re: Hlasovanie: Fotosutaz blazniva macka!

Odoslaťod Peter Polák 4.5.2009 22:22

Kristína napísal:No pozeram co sa to tu deje a aj som zahlasovala, som prekvapena, ze je tak malo hlasov.
Osobne by som sutaz nechala spustenu, nech sa ludia pobavia.
Hlasovat by mali iba registrovani navstevnici fora, to zaruci objektivitu. Nove registracie su ozaj nesportove...
Nesportove spravanie by som vylucila, foto by som ale nechala zverejnene, iba by sa nemalo dat hlasovat (ani som ju nevidela) :-/
A s cenami - nech rozhodnu vyhercovia, co s nimi chcu urobit :-)

Inak vsetci sutaziaci maju perfektne zabery :firstplace:

Tomu hlasovaniu novych uzivatelov neda zabranit. Hlasovanie som omylom vynuloval pri odoberani cisla 1. Moze pokracovat ale tak ako je teraz. Bohuzial toto forum ohladom hlasovania je dost nedokonale. Mrzi ma to, ale uz fakt nebudem davat nic programovat... :-(
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod polcerova 5.5.2009 5:44

škoda,že nevieme súťažiť, a v tomto prípade ide ozaj o potešenie z vydarených fotiek, tiež sa prikláňam k názoru, aby výhry putovali do útulku a my sa dalej budeme vytešovať s podarených záberov :cica2:
polcerova
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 12.6.2008 17:40
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod martinak 5.5.2009 6:34

Hlasovat by mali iba registrovani navstevnici fora, to zaruci objektivitu. Nove registracie su ozaj nesportove...
Nesportove spravanie by som vylucila, foto by som ale nechala zverejnene, iba by sa nemalo dat hlasovat (ani som ju nevidela) :-/
A s cenami - nech rozhodnu vyhercovia, co s nimi chcu urobit :-)

Inak vsetci sutaziaci maju perfektne zabery :firstplace:[/quote]

Kika, súhlasím s tebou :cica2:
Obrázok používateľa
martinak
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.8.2006 12:26
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod zdejko 5.5.2009 7:55

Napriek tomu, ze mame prihlasenu fotecku nasej macicky, neprihlasovala som ju kvoli tomu, aby som nieco ziskala. Samozrejme potesilo by ma, keby sa nas nezbednik pacil co najviac ludom, aj ked staci, ze sa paci len nam, ale ceny by som vsetky navrhla venovat nejakemu utulku. verim, ze im by pomohli viac, a predpokladam, ze vsetci, co uz macicku maju uvedene vecicky uz maju zakupene a ich macickam by pripadna nevyhra neuskodila, zato macickam v utulku by velmi pomohla. tiez som bola toho nazoru, ze hlasovanie len registrovanych ucastnikov nie je postacujuce, nakolko aj vy peto pisete, ze ste chceli zvysit navstevnost stranky-portalu. ja som info o sutazeni nasho maciaka rozposlala kamaratom, pricom zo vsetkych su tu registrovani max. dvaja, takze nove registracie urcite pribudnu zo vsetkych stran, ale to je pre portal asi to, co ste chceli - zvysenie navstevnosti - pretoze mnohi z mojich neregistrovanych znamych o tomto portali ani nevedeli. Takze fotosutaz by som riesila tak, ze ceny by boli vsetky venovane utulku a hlasovat by mohli aj neregistrovani. Ale to je asi administratorsky problem. Tym by sa vsak vyriesilo to slovenske spekulovanie. ;-)
Choky + Abigale = moje veľké lásky ;-)
Obrázok používateľa
zdejko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 25.3.2009 9:41

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 7.5.2009 8:37

Sutaz bude pokracovat a je to len vitazoch co spravia s cenou. :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod kikusiak 7.5.2009 20:33

ja som bola s deckami na výlete, preto sa k tomu vyjadrujem oneskorene ja by som sutaž zrusila, aby to bola výstraha pre dalsich sutažiacich v iných súťažiach a fakt by som tie ceny venovala do útulku ja som tam Teovu fotku nedala kvoli tomu aby vyhral, skor je to na pobavenie a vela foteciek je tu supeeer :-D
Obrázok používateľa
kikusiak
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.1.2009 12:18

Reklamy

Odoslaťod biba 7.5.2009 20:40

ja by som zrusila len toho užívatela co to spravil, ked je niekto nenažratý tak nech nema nic,skoda že neviem kto to bol ale može sa poriadne hanbiť :evil:
biba
Nováčik
Nováčik

Založený: 18.2.2009 17:12

Reklamy

Odoslaťod Lia 14.5.2009 17:00

Jeminečku, dnes som prišla na svoj starý mail a tam táto súťaž! Škoda, keby som bola vedela pridám aj ja fotku. No a k tomu, že tu niekto podvádza/l - potešilo by ma keby fórum bolo navštevovanejšie ale takýmto spôsobom...to asi nie je dobré...tak už viem, že najhoršie v súťaži je ponúknuť ľudom vecnú cenu vyššej hodnoty...
Obrázok používateľa
Lia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 30.11.2008 17:11

Reklamy

Odoslaťod polly 16.5.2009 18:37

Peťo...
Však keď sa nedá ovládať hlasovanie, keď píšeš, že tento server ho nemá až tak premakané, tak jednoducho ho zruš a fotky ponechaj, a hlasovať sa bude môcť len takto:
Riadne príspevkom ako teraz píšem ja a bude obsahovať dva riadky: login a č. fotky. každý tak môže dať 1 hlas na jednu fotku a ty o tom budeš mať prehľad. A keď sa ti bude zdať niekoho príspevok pochybný, nejaký nový člen, jednoducho ho zmažeš!
Normálne každý napíše napr. toto:

polly
obrázok č. 1

PS: Ešte môžem poslať fotku? Ja som ešte neposielal.
PEOPLE = SHIT
Obrázok používateľa
polly
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 2.11.2008 1:31

Reklamy

Odoslaťod boraborka 19.11.2009 22:15

jeeej, pekné ...skvelá suťaž...pobavila som sa..
aj ked som o nej nevedela, že by som tam niečo aj dala..ale aspon som sa zasmiala..

zahlasovala som za číslo 9...vsak kto by už utočil pusou na ostrý kaktus :D

a čítala som forum celé...Slováci sa nezaprú, to je pravda..a súhlasim aj s názorom, že akákolvek drobnosť, či pochvala, či zverejnenie víťaza môže majiteľa potešiť a to, čo by ocenili zvieratká, by malo ísť tam, kde to potrebujú viacej..teda pekné by bolo dostať cenu..ale ked to dokáže takto niekto sfušovať pre vidinu víťazstva, tak je to smutné
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb