• Reklamy

Hlasovanie: Fotosutaz blazniva macka!

len tak o mickách...
  • Reklamy

Hlasujte za fotku, ktorá sa Vám najviac páči.

Anketa bola ukončená dňa 25.1.2012 7:34

Fotka číslo: 2
8
14%
Fotka číslo: 3
3
5%
Fotka číslo: 4
1
1%
Fotka číslo: 5
1
1%
Fotka číslo: 6
8
14%
Fotka číslo: 7
2
3%
Fotka číslo: 8
5
8%
Fotka číslo: 9
7
12%
Fotka číslo: 10
1
1%
Fotka číslo: 11
2
3%
Fotka číslo: 12
8
14%
Fotka číslo: 13
2
3%
Fotka číslo: 14
1
1%
Fotka číslo: 15
2
3%
Fotka číslo: 16
3
5%
Fotka číslo: 17
3
5%

Celkový počet hlasov : 57

Re: Hlasovanie: Fotosutaz blazniva macka!

Odoslaťod venus 4.5.2009 17:53

ja tiez v sutazi nemam fotku, ale suhlasim s predoslym nazorom...vyhlasit vitaza urcite, vecicky venovat utulku, oni to urcite viacej potrebuju ako nase milovane micky...(a jednotku by som vyradila za nesportove spravanie)
venus
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.11.2008 13:54
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod majik_cajik 4.5.2009 18:00

Myslím, že celkovo to bolo zle vymyslené.
Sama tam mám fotku svojho miláčika a ak som chcela nejaký ten hlas, musela som informovať známych o tom kde sa to nachádza a museli sa registrovať.
Aj tak mi to nepomohlo a ostatný majú väčší počet.
Najlepšie by bolo urobiť súťaž, kedy o výhercoch rozhodne sám majiteľ fóra a jeho rodina či známy, alebo to vymyslieť, že hlasovať sa dá vždy len raz z daného počítača, teda iba raz z jednej IP adresy.
Táto súťaž nemá zmysel, keďže predsa len 10 či 8, 9 hlasov je ťažko získať od ľudí, ktorý tu chatujú.
Myslím, že najlepším riešením bude dať všetky ceny do útulku a pomôcť mačičkám v núdzi, alebo súťaž zrušiť a urobiť ju znova a trošku prešibanejšie :wink:
Ale inak sa mi súťaž páči a každý z ľudí čo má doma mačičky by sa potešil s takých pekných a praktických vecičiek pre mačičky.
majik_cajik
mačiatko
mačiatko

Založený: 7.2.2009 18:03

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 4.5.2009 18:06

majik_cajik napísal:Myslím, že celkovo to bolo zle vymyslené.
Sama tam mám fotku svojho miláčika a ak som chcela nejaký ten hlas, musela som informovať známych o tom kde sa to nachádza a museli sa registrovať.
Aj tak mi to nepomohlo a ostatný majú väčší počet.
Najlepšie by bolo urobiť súťaž, kedy o výhercoch rozhodne sám majiteľ fóra a jeho rodina či známy, alebo to vymyslieť, že hlasovať sa dá vždy len raz z daného počítača, teda iba raz z jednej IP adresy.
Táto súťaž nemá zmysel, keďže predsa len 10 či 8, 9 hlasov je ťažko získať od ľudí, ktorý tu chatujú.
Myslím, že najlepším riešením bude dať všetky ceny do útulku a pomôcť mačičkám v núdzi, alebo súťaž zrušiť a urobiť ju znova a trošku prešibanejšie :wink:
Ale inak sa mi súťaž páči a každý z ľudí čo má doma mačičky by sa potešil s takých pekných a praktických vecičiek pre mačičky.

Ok lepsie spravit sutaz, zaplatis to ty pripadne naprogramujes? Kritizovat to vies, to je v podstate najlahsie to vie kazdy. Vymyslene to bolo dobre, len niektory ludia maju potrebu odrbavat vzdy a vasde!!!!!!!!!! :hellboy:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod INA S. 4.5.2009 18:21

...Peťo klídek,ideš zlým príkladom, ale máš svetú pravdu...ľudia sú ľudia...
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Fermi 4.5.2009 18:52

Dobry den prajeme,

my sme nasu fotku pridali do sutaze len zo zabavy a nie kvoli motivacii vyhrat nieco, verim ze podobne uvazovali aj ostatni sutaziaci, cize ja by som navrhol aby sa ceny venovali utulkom, urcite to potrebuju viac ako ktokolvek z nas co tam mame fotky nasich maciek. A clovek co si vytvori x roznych novych registracii za ucelom pretlacit svoju fotku si nezasluzi sutazit dalej.
Fermi
Nováčik
Nováčik

Založený: 10.4.2009 23:08

Reklamy

Odoslaťod evqa 4.5.2009 20:34

tak tak, felicita :-)
Taktiež súhlasím so zrušením súťaže, štýl hlasovanie sa mi nepáčil už od začiatku, takže sa prikláňam na stranu útulku - darovať im tie veci, nech sa tie chúdence potešia.
Ale inak dík aspoň za tú snahu zorganizovať súťaž :-)
Obrázok používateľa
evqa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 24.3.2009 18:19

Reklamy

Odoslaťod lusil329 4.5.2009 20:35

ja si myslím, že sa netreba zbytočne rozčulovať, aj tak sa dalo rátať, že sa najdu nejakí ludia, čo budú chcieť vyhrať za každú cenu...
a myslím, že už tu padlo dosť názorov, aby sa tie vecičky venovali útulku a teda mohlo by sa spraviť hlasovanie, ktorý útulok by to mal získať, ja osobne nemám až taký veľký prehlad o mačacích útulkoch,teda poznám ich len zopár a je ich určite veľa... tak by sa sem teraz mohli pridávať názvy útulkov, ktoré by si to zaslúžili a aj vážili. či ako sa vyberie útulok?
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

Odoslaťod evqa 4.5.2009 20:38

Práve som si všimla, že hlasovanie je odznova, a to som sa len chcela dostať k tým fotkám :-D Takže prepáčte, omylom som si pridala sama sebe hlas :D
Obrázok používateľa
evqa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 4.5.2009 20:44

lusil329 napísal:ja si myslím, že sa netreba zbytočne rozčulovať, aj tak sa dalo rátať, že sa najdu nejakí ludia, čo budú chcieť vyhrať za každú cenu...
a myslím, že už tu padlo dosť názorov, aby sa tie vecičky venovali útulku a teda mohlo by sa spraviť hlasovanie, ktorý útulok by to mal získať, ja osobne nemám až taký veľký prehlad o mačacích útulkoch,teda poznám ich len zopár a je ich určite veľa... tak by sa sem teraz mohli pridávať názvy útulkov, ktoré by si to zaslúžili a aj vážili. či ako sa vyberie útulok?

Vsetky organizacie okrem mackysos, mal som trocha ine plany cakal som, ze sa portalu cats.sk zdvihne navstevnost pocas sutaze.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Bashka 4.5.2009 20:46

Uz len ked si pozriete fotky a pocet hlasov pri nich, je jasne, ze to nieje koser. Ja osobne som sa na prvy pohlad zamilovala do fotky(c.9) kde micka utoci na kaktus :iloveyou: Uzasna momentka, skvely vyraz a dobra praca s objektivom. Mozno len nahoda, a mozno fakt dobra praca. Naco je dobre klamat sa tu a davat si hlasy na nieco co evidentne nestaci? Keby ta micka vedela, tak sa sama chuda hanbi za majitela/ku. Pritom je to stvorenie take mile. Predpokladam, ze vsetci co tu prispievaju su mickymilujuci ludia a vsetko co je v cenach maju uz davno doma pre svojich mnaukacov. Takze aj ja sa priklanam k nazoru este to ponechat pre zabavu a ceny venovat tam, kde ich naozaj potrebuju...
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Založený: 31.5.2008 18:41

Reklamy

Odoslaťod lusil329 4.5.2009 20:53

no orlando vtedy dosť dlho sa pokúsil zdolať kaktus, to bolo fotené hooodne dávno a sa nedalo mi ju sem poslať a dúfam, že sa za mňa nehambí, ja sa rada chválim jeho fotkami, ono stačí si pozrieť moje albumy, ja moje mačky nonstop fotím, takže o momentku nemám núdzu, je to moja druhá uchylka pri nich... :cerveny: a nemám ho doma preto aby som na ňom zbohatla, to by som si kúpila inú mačku a nie polovičného invalidka :-D milujem ho takého aký je...
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

Odoslaťod evqa 4.5.2009 20:55

Bashka napísal:Uz len ked si pozriete fotky a pocet hlasov pri nich, je jasne, ze to nieje koser. Ja osobne som sa na prvy pohlad zamilovala do fotky(c.9) kde micka utoci na kaktus :iloveyou: Uzasna momentka, skvely vyraz a dobra praca s objektivom. Mozno len nahoda, a mozno fakt dobra praca. Naco je dobre klamat sa tu a davat si hlasy na nieco co evidentne nestaci? Keby ta micka vedela, tak sa sama chuda hanbi za majitela/ku. Pritom je to stvorenie take mile. Predpokladam, ze vsetci co tu prispievaju su mickymilujuci ludia a vsetko co je v cenach maju uz davno doma pre svojich mnaukacov. Takze aj ja sa priklanam k nazoru este to ponechat pre zabavu a ceny venovat tam, kde ich naozaj potrebuju...

Tiež sa mi najviac páčila tá kaktusová :-D Mačka/čiak na tej fotke je fakt "bláznivá/ý" :-)
Obrázok používateľa
evqa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Bashka 4.5.2009 21:12

lusil329 napísal:no orlando vtedy dosť dlho sa pokúsil zdolať kaktus, to bolo fotené hooodne dávno a sa nedalo mi ju sem poslať a dúfam, že sa za mňa nehambí, ja sa rada chválim jeho fotkami, ono stačí si pozrieť moje albumy, ja moje mačky nonstop fotím, takže o momentku nemám núdzu, je to moja druhá uchylka pri nich... :cerveny: a nemám ho doma preto aby som na ňom zbohatla, to by som si kúpila inú mačku a nie polovičného invalidka :-D milujem ho takého aký je...

Ja som myslela tu fotku c. 1 a majitela micky a zaroven autora fotky. Tam mi to neprislo fer. Ja som Tvoju pracu vyzdvihla a ocenila,a urcite si nemyslim, ze by si tu chcela nekalo bohatnut... :-) Tu je citit dobra dusa :cat42: :cica2:
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Bashka 4.5.2009 21:13

Lusil a dobra praca :wink:
Obrázok používateľa
Bashka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Kristína 4.5.2009 21:45

No pozeram co sa to tu deje a aj som zahlasovala, som prekvapena, ze je tak malo hlasov.
Osobne by som sutaz nechala spustenu, nech sa ludia pobavia.
Hlasovat by mali iba registrovani navstevnici fora, to zaruci objektivitu. Nove registracie su ozaj nesportove...
Nesportove spravanie by som vylucila, foto by som ale nechala zverejnene, iba by sa nemalo dat hlasovat (ani som ju nevidela) :-/
A s cenami - nech rozhodnu vyhercovia, co s nimi chcu urobit :-)

Inak vsetci sutaziaci maju perfektne zabery :firstplace:
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb