• Reklamy

Spolunažívanie mačky a psa...

len tak o mickách...
  • Reklamy

Chováte mačku aj psa?

Anketa bola ukončená dňa 16.6.2008 13:41

Ano
16
50%
Nie
15
46%
Mačka a pes môžu žiť spolu?
1
3%

Celkový počet hlasov : 32

Odoslaťod valalo 3.10.2006 12:05

Prskavka, az teraz som nasla tuto fotku, je nadherna!!!! My sme mali najprv psa a potom macku, takze si na seba velmi rychlo zvykli, ddokonca Bubina si zvykla aj na dalsich psov... vidno tam neochotu, ale da sa. A Tiger? Ten :hellboy: sa neboji nikoho a nicoho!!!
Obrázok používateľa
valalo
šelma
šelma

Založený: 25.6.2006 9:31
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Spolunažívanie mačky a psa...

Odoslaťod j0y 6.3.2010 19:53

aj my máme psíka ale ten je zahradený v kuchyni lebo všetko obsikuje :-D no a naša malá ho "provokuje" tým, že si sadne pred tie dvierka a tíško naňho pozerá :-D skúšala som ich dať aj spolu lenže malej a to nejak nepáčilo tak som psíka rýchlo dala na svoje miestečko (chudáčik) :-)
"Mačky nie sú nikdy neisté a nikdy neodpúšťajú. Možno im to tajne závidíme."
Obrázok používateľa
j0y
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 8.2.2010 15:57

Reklamy

Odoslaťod nikinka 4.4.2010 10:30

ahojte... tiez uvazujeme o psikovi... mam z toho trosku strach lebo moja macicka je ako dieta a nie ako macka...proste ked idem do sprchy ide so mnou a pozera na mna, ked spim spi aj ona... je to taky maly cecok :cerveny:
moj strach spociva v tom ci nezareaguje cica niako moc zle... nechcela by som aby sa citila odstrkovana alebo nieco podobneho...
tiez rozmyslame ci psa alebo fenku... lebo priatel mal doma tri tyzdne psa (fenku) a s jeho mackou sa vôbec nezniesli... je pravda, ze priatelova macka je povahovo uplne ina ako moja ale clovek nikdy nevie ako to bude u nas...
preto ak mate niake rady ci zobrat fenku alebo psika alebo ci zistovat u chovatelky ci je havino zvyknuty na pritomnost inych zvierat... to su len take moje laicke napady, preto rada uvitam skusenejsi pohlad :-D
ps: chceli by sme maleho yorkshiraka (neviem ci to je napisane spravne) alebo maltezaka... rozhodujeme sa zatial ale viac asi vyhrava ten yorkshirak
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod Felia 15.9.2010 15:10

nikinka, my mame doma 13-rocneho maltezacika a dve miciny a je to v pohode. K nam vsak prisiel psik ako prvy...prva macicka prisla ked mal 6 rokov. Nikdy sme s tymto nemali nijake problemy...nase macky si zvykli z neho robit zivu hracku..par krat dostane po nose aby ich nahanal..perfektna rozcvicka pre vsetkych... :-)
Felia
mačiatko
mačiatko

Založený: 25.7.2010 15:05

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na O mačkách

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb